Bratislava přivítá hvězdy česko-slovenského boxu: Tanko, Ducár, Mišalko, Koller a Zábojník v ringu na konci roku!

Bratislava přivítá hvězdy česko-slovenského boxu: Tanko, Ducár, Mišalko, Koller a Zábojník v ringu na konci roku! Vasil Ducár vs. Sandro Jandejsek | zdroj: FOTO: Se svolením Patron Boxing

Domácí boxerská stáj se chystá letošní rok završit akcí v Bratislavě. Co turnaj The Ring 9 přinese?

Již 30. prosince bude bratislavský Dům sportu hostit další turnaj organizace Patron Boxing s názvem THE RING 9, který přinese mimo jiné i očekávaný boj o titul. V hlavním zápase večera se pak představí držitel mezinárodního pásu prestižní organizace WBC, nejúspěšnější český boxer a policista z povolání v jedné osobě Vasil Ducár. Toho prověří Sandro Jandejsek, brněnský účastník pořadu Ostrov lásky, který je známý také jako lamač ženských srdcí. 

Mezi bojovníky jsou i nejznámější jména slovenského boxu. Chybět nebude ani domácí šampion Viliam Tanko. Slovenské barvy bude hájit také boxer a rapper Marián Mišalko, kterého si fanoušci mohou pamatovat z turnajů Fight Night Challenge. 

Domácí Gobola gym vyšle do boje Jozefa „Doda“ Kollera. Slovenský šampion z roku 2018 se již stihl představit v organizaci Fight Night Challenge, kde dokázal porazit zkušeného Dávida Žolda

Na kartě RING 9 se představí také jeden z nejlepších boxerů domácí scény Zsolt Osadan. Rodák z Lučence je slovenským, polským a evropským šampionem. Na svém kontě má 27 zápasů, ze kterých 25 vyhrál a hned 16 soupeřů ukončil před limitem. Jeho protivníkem bude Ondřej Toman z Brna, který je v česko-slovenském ringu neporažený (5-0). Rozhodně půjde o jeden z nejtěžších zápasů Tomanovy dosavadní kariéry!

Ducár je jedním z nejvzácnějších zápasnických artiklů na domácí boxerské scéně. Na svém kontě má 14 profesionálních triumfů, když desetkrát své soupeře ukončil před závěrečným gongem. Fanoušci si ho mohou pamatovat také ze zápasů MMA nebo kickboxu. Vasil je policista sloužící ve speciální policejní jednotce URNA. Což jsou muži cvičení k řešení zvlášť nebezpečných situací. Box je jeho sportovní láskou a na konci roku se bude chtít v hlavním městě Slovenska předvést naplno!

Sandro si svou šanci vysloužil fantastickým domácím výsledkem. Poradil si se sedmi soupeři a připsal si sedm triumfů. Tohle ale bude jiná liga a bez debat nejtvrdší zkouška jeho dosavadní kariéry.

O pás krále polotěžké váhy se utká neporažený Tomáš Ivachov (11-0). Bojovníka z anglického Bradfordu prověří česká jednička Tomáš Adámek (32-22-1), českým šampion, který se v roce 2015 stal ve Francii také mezinárodním šampionem federace WBF.

Zobrazit příspěvek na Instagramu

Příspěvek sdílený Patron Boxing (@patronboxing)

Zdroje:  Tisková zpráva Patron boxing

Nejnovější články