I Am Fighter láká do Poděbrad na dvě eliminační bitvy, vedle zkušeností dojde i na souboj mladých pušek

I Am Fighter láká do Poděbrad na dvě eliminační bitvy, vedle zkušeností dojde i na souboj mladých pušek zdroj: FOTO: Se svolením IAF

Už 16. září se mohou fanoušci MMA těšit na další event české organizace I Am Fighter. Po dvou jarních turnajích, na kterých pozvedli nad hlavu pásy noví šampioni Jevgenij Orlov a Steven Krt, tentokrát o tituly nepůjde, kvalitu IAF 9 to ale nepoznamená. 

„Neustále se snažíme posouvat, navíc šampioni samozřejmě rozhýbaly jednotlivé divize, což se ukáže už nyní v Poděbradech,“ vzkazuje fanouškům promotér Petr Ondruš. Ostatně, jeho slova potvrdila červencová tiskovka hlavních protagonistů IAF 9 – domácího Davida Závody s Alexem Cvernou. Vítěze čeká již zmíněný šampion těžké váhy Orlov.

„16. září na galavečeru IAF 9 se uskuteční zápas Cverna vs. Závoda. Potom, co jsem viděl jejich staredown, tak si myslím, že to bude krvavý zápas,“ zaznělo z úst ukrajinského pořízka, který zatím pod hlavičkou IAF demoluje všechny soupeře naprosto dominantním způsobem. Pět výher, pět ukončení před limitem.

Jméno svého příštího soupeře se může dozvědět také Krt. Na galavečeru IAF 8 se v zápasech hned za sebou představili Viktor Červinský a Nick Stamidis. Prvně jmenovaný zvítězil po vysilující bitvě nad Jakubem Šindelářem na body, druhý přejel Pavla Pilného během prvního kola. Nyní oba čeká hodně ostrý a nesmírně zajímavý vzájemný střet.

„Dva mladí kluci, oba nadějní, talentovaní. Kdo vyhraje, dostane šanci vyzvat šampiona Krta. Oba porazili před limitem Pavla Pilného, Viktor ve druhém kole, Nick v prvním, já se na tento duel neskutečně těším. Můj tip? Výhra Viktora na body,“ hlásí Ondruš v prognóze tohoto souboje na instagramovém profilu IAF.

Že se 24letému Stamidisovi nelíbí a bude chtít ukázat, že se promotér plete, asi není třeba dodávat. V jeho případě platí, že pro souboj s Krtem bude potřebovat ještě jednu výhru, pokud dojde na slova Ondruše a zvítězí Červinský, naplnil by všechny podmínky pro pozici vyzyvatele ve welterové váze.

Ani to ještě není zdaleka vše. V kleci bychom měli vidět talentovaného Davida Zoulu, na domácí půdě nesmí chybět ani dvojice Natálie Trikalová s Anet Věchtovou. Představí se také Matěj Val či tvrďák Oleg Serdyuk a další stálice, včetně Tomáše Holečka, vítěze loňského druhého ročníku reality show IAF.

„Jde o nesmírně nadaného bojovníka. Jsem moc zvědavý, jak zvládne souboj s Lukášem Kačuríkem, který v Sokolově zničil Honzu Čábelku. Za mne to zvládne na body,“ láká do Poděbrad na mladý talent Monster Gymu promotér IAF.

Zobrazit příspěvek na Instagramu

Příspěvek sdílený I Am Fighter (@iaf_iamfighter) 

Zdroje:  Tisková zpráva IAF

Nejnovější články