Miroslav Štrbák dostal infarkt na tréninku, nyní bojuje o život v nemocnici

Miroslav Štrbák dostal infarkt na tréninku, nyní bojuje o život v nemocnici Miroslav Štrbák | zdroj: FOTO: Se svolením Oktagon MMA

Smutná zpráva přišla ze slovenského týmu Octagon Fighting Academy. Miroslav "Wolverine" Štrbák včera na tréninku zkolaboval, důvodem byl infarkt.

Slovenského bojovníka Miroslava Štrbáka v úterý na tréninku postihl infarkt. Týmoví kolegové mu naštěstí okamžitě poskytli první pomoc a přivolali rychlou záchrannou službu, která ho převezla do bratislavské nemocnice. Podle některých informací by měl být jeho stav stabilizovaný, další zdroje však uvádějí, že byl uveden do umělého spánku.

Server Czechfighters přinesl informaci, že testy v nemocnici u Mira odhalili, že již jeden předchozí menší infarkt prodělal, aniž by ho vůbec zaznamenal. Včera však na běžném tréninku zkolaboval.

Štrbák, přezdívaný pro svou podobu s hrdinou X-menů "Wolverine", patří mezi nejzkušenější bojovníky česko-slovenské scény. V kleci válčí již více než 10 let a za tu dobu nasbíral bilanci 19 výher (takřka všechny před limitem), 10 porážek a 1 remízu. V průběhu kariéry se stal šampionem organizace Rock the Cage a následně také české GCF, když zvítězil nad Davidem Kozmou. Předloni sahal také po titulu v Oktagonu, na Poláka Legierskiho však bohužel nestačil. Zatím naposledy jsme Miru mohli vidět loni v lednu, kdy na body porazil Karola Ryšavého.

Připojujeme se k modlitbám a přáním celé domácí MMA scény a pevně věříme, že Miro nejdůležitější zápas svého života vyhraje.

Zdroje:  ŠPORT.sk , Czechfighters

Nejnovější články