Vagabund Kalašnik na Oktagonu v Anglii zabodoval, vše korunoval expresním knockoutem

Vagabund Kalašnik na Oktagonu v Anglii zabodoval, vše korunoval expresním knockoutem Andrej Kalašnik | zdroj: FOTO: Se svolením Oktagon MMA

V posledních dvou letech se Andreji Kalašnikovi výsledkově moc nedařilo, v Anglii teď ale udělal obrovský dojem a chtějí ho tam vidět znovu.

Promotér Ondřej Novotný často zdůrazňuje, že být dobrým zápasníkem nestačí a fighteři musí také umět zaujmout, promovat zápasy. Většina z nich sází na silácké řeči, najdou se ale i výjimky. Třeba Andrej Kalašnik vsadil na boratovský humor a u česko-slovenských fanoušků se svým "Vagabundem" zabodoval. A na turnaji Oktagon 56 v anglickém Birminghamu ukázal, že s tímhle přístupem může uspět i v zahraničí.

V neotřelých slunečních brýlích a s knírem nešel na předturnajové tiskovce přehlédnout a dokázal v záměrně kostrbaté angličtině se silným přízvukem rozesmát i jindy vážné kolegy. O den později to rozjel už během nástupu do klece na zremixovanou diskotékovou vypalovačku Alleine od Yung Hurn.

A ačkoliv byla taktika unavit obávaného střelce Liama Etebara přes wrestling, nakonec to nebylo potřeba. Ani jeden z borců se sice do akce nijak nehrnul, trpělivě načítali jeden druhého a hledali, kudy by mohla vést cesta, když se ale Etebar po 35 vteřinách odhodlal k prvnímu lowkicku, Kalašnik zakontroval skvěle načasovaným levým hákem. Dopadl přímo na bradu a Angličan šel k zemi, kde už se pod sprškou kladiv nestihl vzpamatovat. Po pouhých 43 vteřinách tak mohl Andrej začít slavit.

A to ještě netušil, že dostane od Tipsportu bonus 5000 eur za výkon večera. "Víte, jsem chytrý chlap s ekonomickým přemýšlením, musím ten bonus zdvojnásobit. Na hotelu máme automat, takže musím vyhrát o něco víc, abych nakrmil rodinu," zažertoval na tiskovce. Od novinářů si pak vysloužil uznání a dokonce apelovali na promotéry, aby "AK-47" do Anglie přivezli i v budoucnu. Vagabund zkrátka zabodoval a je jasné, že si díky tomu Kalašnik zarezervoval místo na turnajích v zahraničí.

Zdroje:  Oktagon MMA

Nejnovější články