V rámci turnaje Clash 15 došlo k potvrzení několika zápasů, které budou k vidění na červnovém turnaji v Ostravě. Vedení překvapivě ulovilo i Václava Siváka. Dosud neporažený postojář změří síly s Josefem Škopem.
„Se mnou přichází zlo,“ oznámil Sivák v rámci videa na Instagramu, které pořídil po dnešním tréninku.
Je potřeba zmínit, že se Škopovi v poslední době příliš nedaří, v minulém roce absolvoval tři zápasy a ani jednou nevyhrál. Nestačil na Martina Prázdného, Michala Zátorského a Patrika Záděru. Je tedy otázkou, čím si zasloužil duel se Sivákem, jenž třeba zmíněného Záděru porazil už dvakrát.
Škop přímo během galavečera zmínil, že Sivák záměrně čekal, až bude mít špatné období. Tím na něj dobrý dojem neudělal. „Škop tam mluví pí*oviny, že bude první, kdo mě porazí, že jsem to vzal, až když dva zápasy prohrál. Co k tomu říct, brácho, mám tě úplně… Nevím kde,“ vzkázala mu hlavní tvář organizace RFA.
„Jdu si tam jenom pro prachy a ukázat, že jsem na úplně jiné úrovni než vy všichni tam. Oss.“
Nutno dodat, že organizace zápas promuje jako box v MMA rukavicích, což vzhledem k dlouhodobým problémům s rukou na straně Siváka působí trochu překvapivě.
Vstoupit do diskuze (0)