Adrian Serrano

Middleweight 79 kg
Původ: USA Věk: 56 let Výška: 172 cm Klub: Adrian Serrano Combat Sports Gym
Výhra 53 Prohra 28 Remíza 2

Historie zápasů

Historie zápasů
Výsledek Soupeř Událost Metoda Kolo Čas
Výhra Scott Robinson EC 101 - Extreme Challenge 101 11. července 2008 Submission (Punches) 1 0:46
Prohra Herbert Goodman GFS - Thunderdome 17. května 2008 KO (Method KO) 2 1:02
Výhra Jason Hoyer Combat - USA 22. února 2008 Submission (Rear-Naked Choke) 1 4:55
Prohra John Meyers FCC 32 - Freestyle Combat Challenge 32 12. ledna 2008 Submission 2
Prohra Thomas Russell GFS - Night of Iron 16. června 2007 KO (Method KO) 2 1:52
Prohra Hector Urbina KOTC - Damage Control 26. května 2007 KO 1 1:18
Výhra Wayne Bogard GFS - Baddest in the Bay 8. dubna 2007 Submission 1 0:50
Výhra Mike Hansen GFS - No Guts, No Glory 17. února 2007 KO 1 2:15
Prohra Mitch Whitesel GFS - Festival of Fights 3. června 2006 Submission (Punches) 1 2:33
Výhra Brian Dunne ISCF - Gladiators X 24. února 2006 Technical KO 2
Výhra Brandon Lee ISCF - Colosseum Returns 21. října 2005 Technical KO (Method TKO) 2 0:00
Prohra Emyr Bussade FCC 17 - Freestyle Combat Challenge 17 8. ledna 2005 Submission (Guillotine Choke) 1
Prohra Jason Chambers TMAC 2 - Total Martial Arts Challenge 2 28. srpna 2004 Submission 1 0:27
Prohra Forrest Petz FCC 15 - Freestyle Combat Challenge 15 12. června 2004 Submission 2 2:06
Prohra William Hill XFO 1 - The Kickoff 14. března 2004 Submission 1 3:25
Výhra Scott Ward SMA - Warriors Collide 17. ledna 2004 Submission (Verbal) 2 0:00
Prohra Dustin Denes AFC 6 - Absolute Fighting Championships 6 6. prosince 2003 Submission (Armbar) 1 2:20
Výhra Jason Guida SC 17 - Silverback Classic 17 26. července 2003 Deci 3 5:00
Výhra Kyle Olsen EC - Best of the Best 1 10. května 2003 Technical KO 3
Prohra Steve Friedrichs EC - Extreme Combat 14. února 2003 Submission (Verbal) 2 0:00
Výhra Tim Crawford SC 13 - Silverback Classic 13 5. října 2002 Submission (Neck Crank) 1 0:00
Výhra Rafal Piszczek SC 11 - Battle of the Champions 29. června 2002 Deci 0:00
Výhra Jason Veach TCC - Battle of the Badges 13. dubna 2002 Submission 1
Výhra Chad Klienschmidt UW - St. Cloud 1 15. března 2002 Technical KO 1 1:28
Prohra Tony Fryklund UW - Horn vs. Wikan 2. března 2002 KO 2 3:18
Výhra Cedric Marks UW - Battle for the Belts 8. prosince 2001 Submission 2 2:30
Výhra Christine La Fontaine UW - Battle for the Belts 8. prosince 2001 Submission 1
Výhra Brian Ebersole TCC - Total Combat Challenge 29. září 2001 Submission 1 5:10
Výhra Sam Morgan UW - Caged Fights 9. září 2001 Submission 1 0:40
Výhra Shane Schartzer UW - Caged Fights 9. září 2001 Submission 1 2:15
Prohra Wataru Sakata Deep - 2nd Impact 18. srpna 2001 Technical KO 1 5:00
Výhra Jason Rigsby SC 7 - Clash of Champions 29. června 2001 Deci 0:00
Výhra Jason Ballard FCC 4 - Freestyle Combat Challenge 4 31. března 2001 Technical KO (Referee Stoppage) 1 6:17
Prohra Keith Rockel HOOKnSHOOT - Cyclone 27. ledna 2001 Technical KO (Kimura) 1 11:15
Prohra Betiss Mansouri KOTC 6 - Road Warriors 29. listopadu 2000 Submission 2 0:22
Výhra Erick Snyder IHC 2 - Crusade 4. listopadu 2000 Submission 1 2:28
Výhra Virgil Strzelecki IHC 2 - Crusade 4. listopadu 2000 Submission 1 4:06
Výhra Aristides Britto SC 3 - Adrenaline 4. října 2000 Submission 1 4:30
Prohra Jermaine Andre Rings USA - Rising Stars Final 30. září 2000 KO 1 2:29
Prohra Joe Doerksen EC 36 - Extreme Challenge 36 26. srpna 2000 Submission 1 2:17
Výhra Joe Merit HOOKnSHOOT - Triumph 19. srpna 2000 Submission 1 4:16
Prohra Hiromitsu Kanehara Rings USA - Rising Stars Block B 22. července 2000 Submission 1 2:07
Výhra Eric Q. Hargrove Dangerzone - Battle At The Bear 8. července 2000 Deci 2 15:00
Prohra Shonie Carter UFC 26 - Ultimate Field of Dreams 9. června 2000 Decision 2 5:00
Výhra Brett Al-azzawi WVT - Wisconsin Vale Tudo 10. května 2000 Submission (Guillotine Choke) 1 1:33
Výhra Brian Gassaway EC 31 - Extreme Challenge 31 24. března 2000 Decision (Unanimous) 3 5:00
Prohra Jim Theobald TC - Total Combat 1 19. února 2000 Deci 0:00
Výhra Scott Ventimiglia SFC - Submission Fighting Championships 9 28. ledna 2000 Submission 1 5:50
Výhra Wald Bloise WEF 8 - Goin' Platinum 15. ledna 2000 Submission 2 2:57
Prohra Marty Armendarez NG 13 - Neutral Grounds 13 20. listopadu 1999 Decision 3 5:00
Prohra Ikuhisa Minowa Pancrase - Breakthrough 9 25. října 1999 Submission (Heel Hook) 1 11:38
Výhra Dennis Taddio RITC 2 - Marching of the Warriors 15. října 1999 Submission 1 6:47
Výhra Keith Wisniewski HOOKnSHOOT - Texas Heat 2. října 1999 Submission 1 6:30
Výhra Scott O'Dell IKF - King of the Ring 18. září 1999 Submission (Arm Bar) 1 3:40
Prohra George Allen LI - Lionheart Invitational 1. září 1999 KO 1 0:57
Prohra Ismael Souza IVC 12 - The New Generation of Middleweights 26. srpna 1999 Submission 1 2:45
Výhra Toby Imada EC 27 - Extreme Challenge 27 21. srpna 1999 Technical KO 2 5:00
Výhra Eric Davila EC 27 - Extreme Challenge 27 21. srpna 1999 Submission 2 1:45
Výhra Joshua Taibl EC 26 - Extreme Challenge 26 21. července 1999 Technical KO 1 5:00
Výhra John Cronk Dangerzone - Mahnomen 19. června 1999 Subm 1 7:15
Výhra Amy Lizzy Johnson EC 24 - Extreme Challenge 24 15. května 1999 Submission 1 5:32
Výhra Joe Geromiller SFC - Submission Fighting Championships 6 30. dubna 1999 Submission 1
Výhra Eric Gedek WPC - Rage in the Cage 3. dubna 1999 N/A 0:00
Výhra Brett Al-azzawi HOOKnSHOOT - Horizon 20. března 1999 Submission 1 7:04
Výhra Jermaine Andre SFC - Submission Fighting Championships 5 31. ledna 1999 Submission 1 7:45
Prohra Wanderlei Silva IVC 9 - The Revenge 20. ledna 1999 KO (Punches and Kick) 1 0:22
Výhra Wally Holem ES - Extreme Shootfighting 11. prosince 1998 Submission (Punches) 1 4:34
Remíza Bart Guyer CC 1 - Cage Combat 1 8. prosince 1998 Draw 1 15:00
Prohra Alice Elias USWF 12 - Unified Shoot Wrestling Federation 12 24. října 1998 Submission 1 3:59
Výhra Christin Easterling USWF 12 - Unified Shoot Wrestling Federation 12 24. října 1998 Technical KO 1 8:36
Výhra Hossein Kalami USWF 12 - Unified Shoot Wrestling Federation 12 24. října 1998 Submission 1 6:35
Výhra Leon Ramsey EC 19 - Extreme Challenge 19 20. června 1998 N/A 1 1:42
Prohra Ikuhisa Minowa Pancrase - Advance 7 2. června 1998 Decision 1 10:00
Výhra Tim Wills BW - Border Wars 27. května 1998 Submission 1
Výhra Kiuma Kunioku Pancrase - Advance 5 26. dubna 1998 Decision 2 3:00
Výhra Don Rugebreght EC 17 - Extreme Challenge 17 11. dubna 1998 Submission 1 1:07
Výhra Dave Menne WVT - Wisconsin Vale Tudo 4. dubna 1998 Decision (Method Decision) 1 12:00
Výhra Dave Strasser EC 13 - Extreme Challenge 13 16. ledna 1998 Decision 1 20:00
Remíza Dave Strasser EC 10 - Extreme Challenge 10 4. října 1997 Draw 1 15:00
Prohra Dennis Reed EC 6 - Extreme Challenge 6 10. května 1997 Technical KO 1 3:10
Výhra Robert Cochran EC 6 - Extreme Challenge 6 10. května 1997 Submission 1 3:01
Výhra Rick Graveson EC 3 - Extreme Challenge 3 15. února 1997 Submission 1 4:06
Výhra Roger Mendosa RCF - Reality Combat 1. srpna 1996 N/A (Method N/A) 1 2:20

Články o bojovníkovi