Alexander Butenko

Iron Capture

Welterweight 78 kg
Původ: Ukrajina Věk: 34 let Výška: 180 cm Klub: Fightspirit Team
Výhra 59 Prohra 19 Remíza 3

Nadcházející zápasy

Nadcházející zápas
Ohlášeno Khusein Khaliev ACA 134: Bagov vs Koshkin 17. prosince 2021 VSADIT

Historie zápasů

Historie zápasů
Výsledek Soupeř Událost Metoda Kolo Čas
Výhra Mindaugas Verzbickas ACA 128: Goncharov vs. Omielańczuk 11. září 2021 Deci (Unanimous) 3 5:00
Prohra Andrei Koshkin ACA 123: Kichigin vs. Silverio 28. května 2021 KO/T 2 3:07
Výhra Rasul Shovhalov ACA 108: Galiev vs Adaev 8. srpna 2020 KO/T (Punches) 2 2:57
Výhra Artem Shokalo Madabattle Martial Arts Festival 1 18. června 2020 Subm (Choke) 3
Prohra Zaur Isaev Spartak Fight Challenge 1 8. prosince 2019 KO/T (Punches) 1
Výhra Ruslan Mussunda-Kintombo FITS 24. srpna 2019 KO/T (Punches) 1
Prohra Goyti Dazaev M-1 Challenge 102 28. června 2019 Deci (Unanimous) 3 5:00
Výhra Gian Siqueira M-1 Challenge / WKG 26. ledna 2019 Deci (Split) 3 5:00
Prohra Zaur Isaev Kingdom Professional Fight: Selection 2 24. listopadu 2018 KO/T 1 3:40
Prohra Alexey Kunchenko M-1 Challenge 90: Kunchenko vs Butenko 30. března 2018 KO/T (Punches and Knees) 3 4:04
Výhra Eler Narmurzaev M-1 Challenge 86: Battle in Nazran 24. listopadu 2017 KO/T (Doctor stoppage) 1 5:00
Výhra Keith Johnson M-1 Challenge 82 5. srpna 2017 Deci (Unanimous) 3 5:00
Remíza Corey Nelson M-1 Challenge 80: Battle in the Celestial Empire 2 15. června 2017 Ends (Majority) 3 5:00
Výhra Mihail Cotruta WWFC: Cage Encounter 6 29. března 2017 Subm (Triangle Choke) 3 2:05
Prohra Abukar Yandiev M-1 Challenge 74: Yusupov vs. Puetz 18. února 2017 KO/T (Punches) 1 1:07
Výhra Rubenilton Pereira M-1 Challenge 71: Nemkov vs. Vegh 21. října 2016 Deci (Unanimous) 3 5:00
Výhra Artem Damkovsky M-1 Challenge 67: Battle in the Land of Fire 4. června 2016 Deci (Unanimous) 5 5:00
Výhra Sascha Sharma M-1 Challenge 65: Emeev vs. Falcão 9. dubna 2016 Deci (Unanimous) 3 5:00
Výhra Sascha Sharma M-1 Challenge 65 - Emeev vs. Falcao 8. dubna 2016 Decision 3 5:00
Výhra Heydar Mamedaliev M-1 Challenge 63: Puetz vs. Nemkov 2 4. prosince 2015 Deci (Unanimous) 3 5:00
Remíza Dinislam Kamavov Fight Nights Global 42: St. Petersburg 23. října 2015 Ends (Unanimous) 2 5:00
Výhra Frankledson Costa Fightspirit Championship 5: Military Glory Grand Prix 2015 - Finals 6. září 2015 Technical KO 1 2:25
Výhra Frankledson Costa Fightspirit Championship 5: Military Glory Grand Prix 2015 - Finals 6. září 2015 KO/T (Punches) 1 2:25
Výhra Serghei Morari WWFC - Cage Encounter 3 4. dubna 2015 Submission 3 2:10
Výhra Serghei Morari WWFC: Cage Encounter 3 4. dubna 2015 Subm (Rear Naked Choke) 3 2:10
Prohra Nariman Abbasov N-1 Pro: Battle In The North 2 12. prosince 2014 Deci (Unanimous) 2 5:00
Prohra Anton Radman M-1 Challenge 51: Fightspirit Championship 4 7. září 2014 Subm (Armbar) 1
Výhra Niko Puhakka M-1 Challenge 45: Smoldarev vs. Delija 28. února 2014 Deci (Unanimous) 3 5:00
Výhra Islam Salihov Oplot Challenge 99: USSR Championship - Stage 25 8. února 2014 Deci (Unanimous) 3 5:00
Výhra Anatoly Safronov Oplot Challenge 96: USSR Championship - Stage 22 18. ledna 2014 Subm (Rear-Naked Choke) 1 1:24
Výhra Andrey Reznik Oplot Challenge 95: USSR Championship - Stage 21 11. ledna 2014 Deci (Unanimous) 3 5:00
Prohra Alexander Sarnavskiy Union Of Veterans: Cup Of Champions 2013 21. prosince 2013 Deci (Unanimous) 3 5:00
Výhra Sergei Ionel Oplot Challenge 84: USSR Championship (Stage 10) 19. října 2013 Subm (Armbar) 2 1:50
Výhra Sterling Ford Oplot Challenge 68: Team USA vs. Team Oplot 21. června 2013 Deci (Unanimous) 3 5:00
Výhra Oleg Bozhik Oplot Challenge 66: Cup Of Ukraine 2013 (Stage 6) 15. června 2013 Subm (Armbar) 1 4:53
Výhra Vladislav Stepanov Oplot Challenge 62: Youth Unity vs. Team Oplot 1. června 2013 Subm (Guillotine Choke) 1 3:23
Výhra Mikheil Goriashvili Oplot Challenge 59: Geo Fight vs. Team Oplot 18. května 2013 KO/T (Punches) 2 2:53
Výhra Serghei Popa Oplot Challenge 56: Children Of Fathers 10. května 2013 Subm (Neck Crank) 2 3:38
Výhra Ashot Shahinyan Oplot Challenge 52: Team Oplot vs. Arm FC 19. dubna 2013 KO/T (Punches) 2 4:26
Výhra Valentin Nikolov Oplot Challenge 49: Bulgaria vs. Ukraine 6. dubna 2013 Deci (Unanimous) 3 5:00
Výhra Artem Zhuk Oplot Challenge 46: Sambo Veterans Union vs. Kharkov Top Team 29. března 2013 Subm (Rear-Naked Choke) 1 1:06
Výhra Vladislav Yurchenko Oplot Challenge 41: Moldova vs. Ukraine 9. března 2013 Subm (Arm-Triangle Choke) 1 1:38
Výhra Sergey Sinyaev Oplot Challenge 39: Р.О.Д.Ъ vs. Team Oplot 2. března 2013 KO/T (Punches) 1 4:03
Prohra Magomed Idrisov Oplot Challenge 35: Team Oplot vs. Gorets FT 16. února 2013 KO/T (Punches) 2 2:58
Výhra Artem Perekhristyuk Oplot Challenge 30: Team Oplot vs Peresvet FT 26. ledna 2013 Subm (Armbar) 1 3:09
Výhra Anatoly Safronov Oplot MMA: Evolution 31. prosince 2012 Subm 1 1:24
Výhra Harun Kina Oplot Challenge 19: One Night In Istanbul 15. prosince 2012 Deci (Unanimous) 3 5:00
Prohra Michal Elsner ProFC 42: Oplot Challenge 13. října 2012 Subm (Armbar) 1 1:33
Výhra Abudokar Dukarey Oplot Challenge 4: Akhmedov vs Fomenko 15. září 2012 Subm (Armbar) 1 2:50
Výhra Arthur Kascheev Oplot Challenge 2: Oleynik vs. Otto 13. května 2012 Subm (Armbar) 1 1:28
Výhra Vladimir Baev Oplot Challenge 2: Oleynik vs. Otto 13. května 2012 Subm (Guillotine Choke) 1 1:01
Remíza Mariusz Radziszewski Oplot Challenge 1: The Beginning 25. března 2012 Ends (Unanimous) 2 5:00
Prohra Gunnar Nelson Cage Contender 12 25. února 2012 Subm (Armbar) 1 4:21
Výhra Artem Shokalo Honor Academy - Tournament 18. prosince 2011 Submission (Armbar) 2 0:41
Prohra Islam Gugov Sochi Tornado Cup 2 8. července 2011 KO/T (Punches) 2 1:55
Výhra Zhanybek Amatov Fedor Emelianenko Cup 2011 22. května 2011 Subm (Armbar) 1 4:28
Výhra Gocha Smoyan ProFC - Union Nation Cup 13 13. února 2011 Decision 2 5:00
Výhra Gocha Smoyan ProFC 25: Union Nation Cup (Stage 13) 12. února 2011 Deci (Unanimous) 2 5:00
Výhra Ashot Shahinyan ProFC - Union Nation Cup 7 6. srpna 2010 Submission 2 2:51
Výhra Ashot Shahinyan ProFC 16: Union Nation Cup (Stage 7) 5. srpna 2010 Subm (Armbar) 2 2:51
Výhra Tomas Deak APF - Azerbaijan vs. Europe 22. května 2010 Submission 1 0:00
Prohra Magomed Saadulaev ProFC 15: Union Nation Cup (Stage 6) 23. dubna 2010 Deci (Unanimous) 2 5:00
Výhra Ivan Zagubinoga ProFC 13: Union Nation Cup (Stage 5) 13. února 2010 Subm (Armbar) 2 1:25
Výhra Zhanbolat Tlyubayev ProFC 11: Union Nation Cup (Stage 4) 19. prosince 2009 Subm (Rear-Naked Choke) 1 1:11
Výhra Ramazan Abdulzhalilov Global Battle 3: Lightweight Grand Prix 27. listopadu 2009 Deci (Unanimous) 2 5:00
Výhra Pavel Kokarev Global Battle 3: Lightweight Grand Prix 27. listopadu 2009 Subm (Guillotine Choke) 1
Výhra Ali Bagov Global Battle 3: Lightweight Grand Prix 27. listopadu 2009 Subm (Rear-Naked Choke) 2 5:00
Výhra Bislan Etleshev M-1: Russian Selection 2009 (Stage 9) 3. listopadu 2009 Subm (Rear-Naked Choke) 1 2:18
Výhra Marat Ilaev M-1: Russian Selection 2009 (Stage 8) 4. října 2009 Subm (Armbar) 1 4:44
Výhra Andrei Zubov M-1: Russian Selection 2009 (Stage 5) 22. července 2009 Subm (Armbar) 1 1:41
Výhra Anzor Kardanov M-1: Russian Selection 2009 (Stage 3) 28. května 2009 Subm (Armbar) 3 1:47
Prohra Gadji Zaipulaev MFP: Cup Of Vladivostok 2009 25. dubna 2009 Deci (Unanimous) 3 5:00
Výhra Andrey Sirotkin Kstovo Mix Fight Championship 2009 21. února 2009 Subm (Rear-Naked Choke) 2 5:00
Prohra Ruslan Bechaev ProFC 4: President's Cup 25. října 2008 Deci (Unanimous) 3 5:00
Výhra Ramazan Kurbanismailov PAC - Pancration Atrium Cup 1 11. října 2008 Decision 2 5:00
Prohra Shamil Abdulkerimov PAC - Pancration Atrium Cup 1 11. října 2008 Decision 2 5:00
Výhra Islam Mamedov PAC - Pancration Atrium Cup 1 11. října 2008 Decision 2 5:00
Výhra Ramazan Ismailov Atrium Pankration Cup 2008 11. října 2008 Deci (Unanimous) 2 5:00
Prohra Shamil Abdulkerimov Atrium Pankration Cup 2008 11. října 2008 Deci (Unanimous) 2 5:00
Výhra Islam Magomedov Atrium Pankration Cup 2008 11. října 2008 Deci (Unanimous) 2 5:00
Prohra Goyti Dazaev Please Wait... | Cloudflare Decision 3 5:00

Články o bojovníkovi