Alexander Sarnavskiy

Tiger

Lightweight 70 kg
Původ: Rusko Věk: 33 let Výška: 180 cm Klub: RusFighters MMA
Výhra 41 Prohra 8 Remíza 0

Historie zápasů

Historie zápasů
Výsledek Soupeř Událost Metoda Kolo Čas
Výhra Rashid Magomedov ACA 129: Magomedov vs. Sarnavskiy 24. září 2021 Deci 5 5:00
Výhra Artem Damkovsky ACA 118: Abdulaev vs. Vagaev 26. února 2021 Subm (Rear Naked Choke) 1 4:55
Prohra Abdul-Aziz Abdulvakhabov ACA 111 19. září 2020 Deci (Unanimous) 5 5:00
Výhra Aurel Pirtea ACA 103 14. prosince 2019 KO/T (Punch) 3
Výhra Herdeson Batista ACB 90: Moscow 10. listopadu 2018 KO/T (Knee) 1 2:11
Prohra Shamil Nikaev ACB 80: Burrell vs. Tumenov 16. února 2018 Deci (Split) 3 5:00
Prohra Eduard Vartanyan ACB 57: Payback 15. dubna 2017 Subm (Rear Naked Choke) 2 4:47
Výhra Ramazan Esenbaev ACB 50: Stormbringer 18. prosince 2016 KO/T (Corner Stoppage) 3 3:49
Prohra Ustarmagomed Gadzhidaudov Absolute Championship Berkut 45: Siberia vs. Caucasus 17. září 2016 KO/T (Punches) 2
Výhra Jorge Patino Abu Dhabi Warriors 4 24. května 2016 Deci (Unanimous) 3 5:00
Výhra Dmitry Bikrev Fight Nights Global 46: Kudin vs. Mokhnatkin 29. dubna 2016 Subm (Rear Naked Choke) 2 2:35
Prohra Murad Machaev Fight Nights Global 44: Battle Of Moscow 21 26. února 2016 Deci (Unanimous) 3 5:00
Výhra Leandro Rodrigues Pontes MFP: Cup of Vladivostok 2015 28. listopadu 2015 KO/T (Punch) 1
Výhra Jesse Ronson Abu Dhabi Warriors 3 3. října 2015 Deci (Unanimous) 3 5:00
Prohra Marcin Held Bellator 136: Brooks vs. Jansen 10. dubna 2015 Subm (Kneebar) 3 1:11
Výhra Artak Nazaryan Union of Veterans Sport - Cup of Friendship 8. listopadu 2014 KO (Knee) 1 4:09
Výhra Artak Nazaryan Union Of Veterans: Cup Of Friendship 2014 8. listopadu 2014 KO/T (Flying Knee) 1 4:08
Výhra Dakota Cochrane Bellator 128: Dantas vs. Warren 10. října 2014 Subm (Rear Naked Choke) 1 2:32
Výhra Drew Brokenshire S-70: Plotforma Cup 2014 9. srpna 2014 Subm (Rear Naked Choke) 2 4:08
Výhra Yukinari Tamura Ural Fight League: Resurrection 24. května 2014 Subm (Rear-Naked Choke) 3 4:54
Výhra Alexander Butenko Union Of Veterans: Cup Of Champions 2013 21. prosince 2013 Deci (Unanimous) 3 5:00
Prohra Will Brooks Bellator 109: Shlemenko vs. Marshall 22. listopadu 2013 Deci (Unanimous) 3 5:00
Výhra Ricardo Tirloni Bellator 105 25. října 2013 Subm (Triangle Choke) 1 1:08
Výhra Marcus Davis Bellator 101: Warren vs. Kirk 27. září 2013 Subm (Rear Naked Choke) 1 1:40
Výhra Atchin Chaoshen Ne MFP: Mayor Cup 2013 25. května 2013 Subm (Armbar) 1 1:10
Výhra Thiago Michel Pereira Silva Bellator 87 31. ledna 2013 Subm (Rear Naked Choke) 2 3:43
Výhra Tony Hervey Bellator 82 30. listopadu 2012 Deci (Unanimous) 3 5:00
Prohra Rich Clementi Bellator 77 19. října 2012 Deci (Split) 3 5:00
Výhra Maykel Becerra MFP: Mayor Cup 2012 26. května 2012 KO/T (Knee) 1 1:24
Výhra Len Bentley Vladimir Zborovskiy Memorial 2012 11. února 2012 Subm (Triangle Choke) 1 1:51
Výhra Sergio Cortez M-1 Challenge 30 - Zavurov vs. Enomoto 9. prosince 2011 Submission 1 1:46
Výhra Sergio Cortez M-1 Challenge 30: Zavurov vs. Enomoto 9. prosince 2011 Subm (Rear Naked Choke) 1 1:46
Výhra Tomas Deak Union Of Veterans: Cup Of Champions 2011 19. listopadu 2011 Deci (Unanimous) 2 5:00
Výhra Marcio Cesar S-70: Plotforma Cup 2011 5. srpna 2011 Subm (Rear-Naked Choke) 1 1:04
Výhra Douglas Evans MFP: Mayor Cup 2011 7. května 2011 Subm (Triangle Choke) 1 2:40
Výhra Beau Baker M-1 Challenge 24: Damkovsky vs. Figueroa 25. března 2011 Subm (Rear Naked Choke) 2 2:32
Výhra Arsen Ubaidulaev M-1 Challenge 22: Narkun vs. Vasilevskiy 10. prosince 2010 Subm (Rear Naked Choke) 1
Výhra Victoria Kukushkina M-1 Challenge 21: Guram vs. Garner 28. října 2010 KO/T (Spinning Back Fist) 1
Výhra Aleksey Ershik MFP: Cup Of Vladivostok 2010 23. října 2010 Subm (Rear-Naked Choke) 1
Výhra Karen Grigoryan M-1: European Selection 2010 (Stage 6) 28. května 2010 Deci (Split) 3 5:00
Výhra Maxim Kuptsov M-1: European Selection 2010 (Stage 2) 26. února 2010 Subm (Rear-Naked Choke) 1 4:03
Výhra Mamour Fall Battle Of Gladiators 2010 13. února 2010 Subm (Triangle Choke) 2 1:50
Výhra Timur Daurenuly Battle Of Gladiators 2010 13. února 2010 KO/T (Punches) 1
Výhra Maratbek Kalabekov ProFC 11: Union Nation Cup (Stage 4) 19. prosince 2009 Deci (Split) 3 4:00
Výhra Vladimir Simonyan ProFC 10: Union Nation Cup (Stage 3) 30. října 2009 KO/T (Punches) 1
Výhra Kardash Fatakhov Siberian League: Tomsk Challenge 2. července 2009 KO/T (Punches) 1 8:40
Výhra Islam Mamedov Siberian League: Tomsk Challenge 2. července 2009 KO/T (Punches) 1 5:34
Výhra Andrei Koshkin Siberian League: New Hopes 27. dubna 2009 Subm (Triangle Choke) 1 2:15
Výhra Rishat Gilmitdinov Universal Fighter: Gladiators Cup 3 12. prosince 2008 Subm (Triangle Choke) 1 2:00

Články o bojovníkovi