Amar Suloev

Middleweight 83 kg
Původ: Arménie Věk: 45 let Výška: 176 cm Klub: Red Devil Sport Club
Výhra 24 Prohra 7 Remíza 0

Historie zápasů

Historie zápasů
Výsledek Soupeř Událost Metoda Kolo Čas
Výhra Jacek Buczko M-1 Challenge 2: Russia 3. dubna 2008 KO/T (Kick) 1
Prohra Chael Sonnen Bodog Fight - Alvarez vs. Lee 14. července 2007 Technical KO 2 3:33
Výhra Andy Foster Bodog Fight: Clash Of The Nations 2007 14. dubna 2007 KO/T (Punches) 1
Výhra Hoon Kim M-1: Russia vs. Korea 20. ledna 2007 KO/T (Punches) 1 4:35
Prohra Denis Kang Pride Bushido 12: Bushido Survival 2nd Round 26. srpna 2006 Subm (Rear Naked Choke) 1 4:10
Výhra Murilo Bustamante Pride Bushido 11: Bushido Survival 4. června 2006 Deci (Unanimous) 2 7:00
Výhra James Evans-Nicolle Cage Rage 16 - Critical Condition 22. dubna 2006 Technical KO 1 5:00
Výhra Damien Riccio M-1: France vs. Russia 3. listopadu 2005 KO/T (Head Kick) 1 1:25
Prohra Paulo Filho Pride Bushido 6 3. dubna 2005 Subm (Armbar) 1 4:22
Výhra Dean Lister Pride Bushido 4 19. července 2004 Deci (Split) 2 7:00
Výhra Din Thomas Inoki Bom-Ba-Ye 2003 31. prosince 2003 KO/T (Punches) 1 4:22
Výhra Yushin Okami M-1: Russia vs. The World 6 10. října 2003 KO/T (Punches) 1 4:44
Výhra Julian Gutierrez Gonzales M-1: Russia vs. The World 4 15. listopadu 2002 Subm (Rear-Naked Choke) 1 1:38
Výhra Paul Cahoon 2 Hot 2 Handle: Simply The Best 5 13. října 2002 Subm (Hip Lock) 1 1:03
Prohra Phil Baroni UFC 37: High Impact 10. května 2002 KO/T (Punches) 1 2:55
Prohra Chuck Liddell UFC 35: Throwdown 11. ledna 2002 Deci (Unanimous) 3 5:00
Výhra Moise Rimbon 2 Hot 2 Handle: Simply The Best 3 7. října 2001 KO/T (Foot Injury) 1 4:48
Výhra Patrick de Witte 2 Hot 2 Handle: Simply The Best 3 7. října 2001 Subm (Armbar) 1 1:11
Výhra Paul Cahoon 2 Hot 2 Handle: Simply The Best 3 7. října 2001 Deci (Majority) 2 5:00
Výhra Pedro Otavio M-1: Russia vs. The World 1 27. dubna 2001 KO/T (Punch) 1 3:40
Výhra Valentin Siouljine PCR - Pancration Cup of Russia 1 1. prosince 2000 TKO 1 0:00
Výhra Alexandr Mayorov PCR - Pancration Cup of Russia 1 1. prosince 2000 TKO 1 0:00
Výhra Vahan Bojukyan M-1: World Championship 2000 11. listopadu 2000 Subm 1
Výhra Rick Rootlieb M-1: World Championship 2000 11. listopadu 2000 Submission 0:00
Výhra Andrei Semenov WVC 11 - World Vale Tudo Championship 11 27. května 2000 Submission 1 1:47
Výhra Alberto Prima WVC 11 - World Vale Tudo Championship 11 27. května 2000 Submission 1 1:25
Výhra Luis Alberto WVC 11 - World Vale Tudo Championship 11 27. května 2000 KO 1 2:26
Výhra Erik Oganov IAFC: Eurasian Championship 2000 28. dubna 2000 Subm (Armbar) 1 4:22
Prohra Darrell Gholar M-1: European Championship 2000 9. dubna 2000 Deci (Unanimous)
Výhra Sergei Yankovski PCNC - Pankration Cup of North Caucasus 5. března 2000 N/A (Method N/A) 0:00
Prohra Andrei Semenov M-1: World Championship 1999 9. dubna 1999 Subm (Armbar) 1 6:08

Články o bojovníkovi