Anatoly Safronov

Doctor

Welterweight 77 kg
Původ: Ukrajina Věk: 38 let Výška: 178 cm Klub: Master MMA
Výhra 27 Prohra 42 Remíza 0

Historie zápasů

Historie zápasů
Výsledek Soupeř Událost Metoda Kolo Čas
Prohra Carlo Pedersoli Jr. The Golden Cage 6 4. prosince 2021 KO/T (Middle Kick) 1 1:27
Prohra Anatoli Yehiazarian Spartak Fight Challenge 2 21. května 2021 Subm (Rear Naked Choke) 1 1:21
Prohra Kirill Gorobets Madabattle Martial Arts Festival 1 18. června 2020 Deci (Unanimous) 2 5:00
Prohra Zura Zarnadze MMA Throwdown Championship 5 15. prosince 2019 Subm (Rear-naked choke) 1 1:29
Prohra Gamzat Khiramagomedov Krepost Fighting Championship 14. prosince 2019 KO/T (Kick) 1 1:07
Prohra Imam-Shapi Mukhtarov Battle 4: Volgograd Battle 25. října 2019 KO/T (Flying Head Kick) 1
Prohra Maxim Davydov King of Warriors MMA - King of Warriors 2 7. září 2019 Technical KO 1 1:52
Prohra Maxim Davydov King of Warriors Championship: Stavropol Governor's Cup 2019 6. září 2019 KO/T (Punches) 1 1:52
Prohra Daniyar Babakulov Alash Pride: Fortress and Friendship of People 30. dubna 2019 Subm (Tap to Punches) 3 3:40
Výhra Dilgan Abbasov RFP 68: Only Forward! 2. února 2019 KO/T (Kick to the Body) 1 4:30
Výhra Sardor Kharinbaev Gladiators in the Cage 11 2. prosince 2018 Subm (Armbar) 1 2:00
Prohra Alibeg Rasulov Golden Team Championship 1 3. listopadu 2017 Subm (Armbar) 1
Prohra Vlad Popovskiy RFP 60: West Fight 25 8. října 2017 KO/T (Punch) 1
Prohra Umar Gaisumov ACB 66: Young Eagles 20 5. srpna 2017 Deci (Unanimous) 3 5:00
Výhra Sergiu Barbarosa Eagles Fighting Championship 5 20. května 2017 Subm (Rear Naked Choke) 1 3:31
Prohra Shamkhan Barakhanov ACB 56: Young Eagles 16 1. dubna 2017 Deci (Unanimous) 3 5:00
Prohra Georgy Kichigin Fight Nights Global 60: Tajikistan 4. března 2017 Subm (Armbar) 1 2:11
Výhra Vlad Popovskiy Eagles Fighting Championship 4 18. února 2017 KO/T (Punch) 3
Prohra David Khachatryan Fight Nights Global 54: And Don Does Not Flow Quietly 16. listopadu 2016 Deci (Unanimous) 3 5:00
Prohra Salamu Abdurahmanov Akhmat Fight Show 18: Grand Prix Akhmat 2016 9. dubna 2016 Subm (Rear Naked Choke) 1 3:27
Výhra Igor Stepanov RFP 44: Kratos Cup 2 27. března 2016 KO/T (Punch) 1 2:34
Výhra Kyryl Bortnikov Eagles Fighting Championship 1 27. února 2016 KO/T (Punch) 3
Výhra Grigor Ashughbabyan Octagon Fighting Sensation 3: Time of Champions 28. února 2015 KO/T (Doctor Stoppage) 2
Prohra Aigun Akhmedov MMA Star In The Ring 2 13. června 2014 Subm (Anaconda Choke) 1 2:36
Prohra Alexey Kunchenko M-1 Challenge 47: Battle In The Heart Of The Continent 1 4. dubna 2014 Subm (Injury) 3 2:00
Prohra Alexander Butenko Oplot Challenge 96: USSR Championship - Stage 22 18. ledna 2014 Subm (Rear-Naked Choke) 1 1:24
Výhra Artem Shokalo Oplot Challenge 94: USSR Championship - Stage 20 28. prosince 2013 Deci (Majority) 3 5:00
Výhra Muhammadjon Alizoda Oplot Challenge 90: USSR Championship - Stage 16 30. listopadu 2013 Deci (Unanimous) 3 5:00
Prohra Antoni Chmielewski ProFC 51: Baltic Challenge 5 12. listopadu 2013 Subm (Rear Naked Choke) 1 1:52
Výhra Vadim Russul Oplot MMA: White Collars 20 18. října 2013 Deci (Unanimous) 3 5:00
Prohra Artem Shokalo Oplot Challenge 68: Team USA vs. Team Oplot 21. června 2013 Subm (Triangle Choke) 2 3:43
Výhra Ivan Kozachenko Oplot Challenge 62: Youth Unity vs. Team Oplot 1. června 2013 Deci (Unanimous) 3 5:00
Výhra Sultan Kalamakhunov Oplot Challenge 27: Night Of Revenge 18. ledna 2013 Deci (Unanimous) 3 5:00
Prohra Alexander Butenko Oplot MMA: Evolution 31. prosince 2012 Subm 1 1:24
Prohra Alexei Nazarov West Siberian MMA Championship 2012 22. prosince 2012 Subm (Guillotine Choke) 2 3:15
Prohra Beslan Isaev ProFC 45: Thunder In Grozny 15. prosince 2012 KO/T (Punches) 1
Výhra Rasul Musayev Oplot Challenge 18: Moscow vs. Kharkov 8. prosince 2012 Deci (Unanimous) 3 5:00
Prohra Renat Lyatifov Oplot Challenge 11: Cup Of Ukraine 2012 (Stage 7) 9. listopadu 2012 Subm (Rear-Naked Choke) 1
Prohra Kazunori Yokota Abu Dhabi Warriors 1 2. listopadu 2012 Subm (Rear Naked Choke) 3 4:07
Prohra Aziz Pahrudinov Draka MMA: Governor's Cup 10 19. října 2012 Submission 1 0:30
Prohra Aziz Pahrudinov Draka MMA: Governor's Cup 10 19. října 2012 Subm (Triangle Choke) 1
Výhra Sultan Kalamakhunov ProFC 42: Oplot Challenge 13. října 2012 Subm (Guillotine Choke) 1
Prohra Vasiliy Fedorych MACoU - 2012 17. srpna 2012 Submission (Anaconda Choke) 1 0:53
Výhra Alexei Pomazanov ECSF - Cup Of West Ukraine 2012 10. srpna 2012 Submission 1 2:16
Výhra Oleg Vival RFP - West Fight 4 27. července 2012 Technical KO 2 3:47
Výhra Vitaly Vasiliev RFP - West Fight 4 27. července 2012 Decision 2 5:00
Výhra Alexander Uminski BFC 20: Double Impact (Day 2) 21. července 2012 KO/T (Retirement) 1 5:00
Prohra Abubakar Nurmagomedov Kavkaz League: Battle In Khasavyurt 3. července 2012 Subm (Triangle Choke) 1 2:30
Prohra Georgiy Nikiforets UOP - Battle of Pride 1. června 2012 Submission 1 1:36
Prohra Ustarmagomed Gadzhidaudov WH - Igor Vovchanchyn Cup 25. května 2012 Submission 1 4:45
Výhra Ivan Zagubinoga ECSF - MMA Grand Prix of Eastern Europe 1 28. dubna 2012 Decision 2 5:00
Prohra Shamil Zavurov S-70: Russian Grand Prix 2011 (Stage 3) 6. dubna 2012 KO/T (Body Kick) 1 3:28
Prohra Gasan Umalatov Ultimate Glory 15: World Series 2012 23. března 2012 Subm (Guillotine Choke) 1 1:53
Prohra Vladimir Katykhin Cage Warriors 46 23. února 2012 Subm (Rear Naked Choke) 2
Prohra Sergei Churilov Honor Academy - Tournament 18. prosince 2011 Submission 1 1:14
Výhra Artur Karapetyan ProFC 38: Cup Of Ukraine 2011 (Stage 4) 12. listopadu 2011 Subm (Armbar) 1
Výhra Renat Lyatifov ProFC / GM Fight - Ukraine Cup 3 15. září 2011 KO 3 2:31
Prohra Vladimir Nikolaev ProFC 27: Cup Of Ukraine 2011 (Stage 1) 15. dubna 2011 Subm (Rear-Naked Choke) 2
Výhra Ruslan Dovbush YKC - YK Combat 3 9. ledna 2011 Submission 2 0:00
Výhra Maxim Palyi M-1: Ukrainian Selection 2010 (Stage 6) 6. listopadu 2010 Subm (Rear-Naked Choke) 1
Prohra Sergei Churilov YKC - YK Combat 2 2. října 2010 Decision 2 5:00
Výhra Ruslan Dovbush YKC - YK Combat 2 2. října 2010 Submission 1 0:00
Prohra Konstantin Molodanov M-1: Ukrainian Selection 2010 (Stage 3) 10. srpna 2010 Deci (Unanimous) 3 5:00
Prohra Vitaliy Ostrovskiy BFC 6: Belarus vs. Ukraine 2 4. června 2010 Subm (Rear-Naked Choke) 1
Výhra Rostislav Khvorost M-1: Ukrainian Selection 2010 (Stage 2) 7. května 2010 Subm (Armbar) 1 2:45
Prohra Igor Grytskiv M-1 Ukraine - 2009 Selections 4 24. prosince 2009 Submission 2 4:08
Prohra Igor Grytskiv M-1: Ukrainian Selection 2009 (Stage 4) 23. prosince 2009 Subm (Rear-Naked Choke) 2 4:08
Výhra Aleksander Maliukov M-1 Ukraine - 2009 Selections 3 29. listopadu 2009 Submission 1 0:35
Výhra Aleksander Maliukov M-1: Ukrainian Selection 2009 (Stage 3) 28. listopadu 2009 Subm (Guillotine Choke) 1

Články o bojovníkovi