Antonuce Conceicao

Featherweight 65 kg
Původ: Brazílie Věk: 28 let Klub: Parana Vale Tudo Sao Jose
Výhra 24 Prohra 32 Remíza 0

Historie zápasů

Historie zápasů
Výsledek Soupeř Událost Metoda Kolo Čas
Prohra Sandro Gemaque de Souza Arena Global 3 - Arena Global 3 - Souza Vs Antonuce 7. prosince 2019 Submission (Guilhotine Choke) 1 1:45
Prohra Luan Duarte WOCS 53 - Watch Out Combat Show 53 24. listopadu 2018 Technical KO 2 2:33
Prohra Aloisio Barros WOCS 50 - Watch Out Combat Show 50 19. května 2018 Technical KO 1 0:00
Prohra Carlos Leal Miranda Samurai FC 12 - Hearts on Fire 10. října 2015 Submission 2 4:20
Prohra Johnny Iwasaki GS - Guerrero Selva 19. září 2015 KO (Punch) 1 0:53
Výhra Kleverson Bracin UOC - University of Champions 6 29. srpna 2015 Technical KO 1 1:25
Výhra Maicon Santana SHC - Striker's House Cup 51 18. července 2015 KO (Method KO) 1 2:10
Prohra Ewerton Blitzkow UOC - University of Champions 4 30. května 2015 Technical KO 2 4:48
Výhra Matheus Oliveira Guimaraes NTF - Niteroi Top Fight 5 23. května 2015 Technical KO 1 1:35
Výhra Robson Ermelino Teixeira PRVT - Cascavel Top Fight 29. března 2015 TKO 1 2:20
Prohra Gustavo Wurlitzer Curitiba Top Fight 9 - The Return 1. března 2015 Subm 2 4:37
Výhra Enio Davis SHC - Striker's House Cup 46 7. února 2015 Submission 1 3:02
Výhra Gabriel Miranda PRVT - Tamoios Fight 31. ledna 2015 TKO 1 0:42
Výhra John Lenon PRVT - Afonso Pena Top Fight 2 14. prosince 2014 TKO 1 0:56
Výhra Rodolfo Martins NTF - Niteroi Top Fight 3 24. května 2014 Technical KO 1 4:07
Výhra Lucas Azevedo Parana Vale Tudo - PRVT Cup 2013 29. června 2013 KO 1 1:24
Prohra Jose Lucas Fabiano de Melo WOCS - Watch Out Combat Show 20 27. července 2012 Decision 3 5:00
Prohra Christiano Marques CFN - Connect Fight Night 2 17. června 2012 Submission 1 4:11
Výhra Igor Jackson G1 Open Fight - G1 Fighters Challenge 2 14. dubna 2012 Technical KO 3 2:35
Výhra Rafael de Abreu AF - Adrenaline Fight 4 10. března 2012 Technical KO (Knee Injury) 1 4:43
Prohra Diego Oliveira G1 - Open Fight 12 3. března 2012 Technical KO (Punches) 2 1:34
Výhra Gustavo Mendonca G1 - Open Fight 11 11. prosince 2011 Technical KO 2 1:00
Prohra Fernando dos Santos SF - Showtime Fights 2 3. prosince 2011 Decision (Unanimous) 3 5:00
Prohra Raylan Marcondes CC - Cruzeiro Combat 13. listopadu 2011 Technical KO (Method TKO) 2 0:00
Prohra Samura Vieira Xtreme Fight - Arapongas 17. září 2011 KO 3 0:26
Výhra Andre Silva Siqueira Campos G1 - Open Fight 10 10. září 2011 Technical KO 1 0:53
Prohra Fernando Duarte Bagordache AF - Adrenaline Fight 3 7. září 2011 Decision 3 5:00
Výhra Gustavo Mendonca SC 1 - Sagaz Combat 1 6. září 2011 Decision 3 5:00
Prohra Raylan Marcondes G1 - Open Fight 9 16. července 2011 Technical KO 1 1:12
Výhra Ramon Merino FHB - Full Heroes Battle 4 25. června 2011 Technical KO 2 0:51
Prohra Eduardo Felipe GEF - Gladiators Extreme Fight 11. června 2011 KO (Head Kick) 1
Výhra Ted William PRVT - InterAcademy 9 5. června 2011 KO 1 3:00
Výhra Rafael Duarte PRVT - InterAcademy 8 3. dubna 2011 Decision (Unanimous) 3 5:00
Prohra Jetron Pereira Blaze FC - Beginning 26. února 2011 KO 1 0:44
Výhra Antonio Silva PRVT - InterAcademy 7 9. ledna 2011 Submission (Armbar) 1 2:00
Výhra Jackson Antunes PRVT - InterAcademy 6 14. listopadu 2010 KO (Punches) 2 2:35
Prohra Juliano Luis dos Santos GFC - Gladiators Fighting Championship 2 16. října 2010 Technical KO 2 4:46
Prohra Wesley Bull CM System - Challenger 19. září 2010 Submission 1 4:16
Prohra Marcos Weiber Arena FC - Parana 15. srpna 2010 Technical KO 2 3:36
Výhra Igor Jackson PRVT - InterAcademy 4 17. července 2010 Submission 1 0:00
Prohra Nazareno Malegarie MF - Memorial Fight Qualifying 4. června 2010 Submission 1 0:00
Prohra Daziel Serafim da Silva Jr. GFSP - Gladiador Fight 15. května 2010 Technical KO 1 0:00
Prohra Sidmar do Nascimento GFC - Gladiators Fighting Championship 1 8. května 2010 Submission 1 0:00
Prohra Wagner Campos PFE - Power Fight Extreme 2 13. března 2010 Submission 1 1:51
Výhra Carlos Eduardo UFN - Umuarama Fight Night 11. února 2010 KO 2 2:00
Prohra Marcos Santiago CTF - Curitiba Top Fight 8 30. ledna 2010 KO 1 2:41
Prohra Gildo Lima Samurai FC 2 - Warrior's Return 12. prosince 2009 Submission 2 4:20
Výhra Marcos Silva PRVT - InterAcademy 1 22. listopadu 2009 Decision (Unanimous) 2 3:00
Výhra Ewerton Blitzkow VC - Veiga Cup 3 25. října 2009 Submission (Rear-Naked Choke) 1 3:20
Prohra Erick da Silva CM System - Inside CM System MMA 3. července 2009 Submission 2 2:40
Prohra Diego Marlon CT - Copa Thainaja 10. května 2009 Technical KO 1 2:59
Výhra Diego Silva FC - Furacao Championship 22. března 2009 Submission 1 2:37
Prohra Ivan Cegatta Nitrix - Show Fight 1 14. února 2009 Technical KO 1 1:41
Prohra Tsharles Taiariol COF - Chapeco Open Fight 2 13. prosince 2008 Submission 1 2:01
Prohra Fabio Bueno ACF - Absolute Combat Fight 8. listopadu 2008 Technical KO (Punches) 1 0:00
Prohra Altair Alencar TE - Torneio Estimulo 4. října 2008 Submission 1 1:55

Články o bojovníkovi