Arivaldo Lima da Silva

Carnica

Bantamweight 62 kg
Původ: Brazílie Věk: 40 let Výška: 168 cm Klub: Checkmat
Výhra 20 Prohra 10 Remíza 0

Historie zápasů

Historie zápasů
Výsledek Soupeř Událost Metoda Kolo Čas
Výhra Wagner Lima Nação Cyborg 9 29. července 2021 Deci (Unanimous) 5 5:00
Výhra Diego Fortunato dos Santos Nação Cyborg 7 17. října 2020 KO/T (Kick to the Body and Punches) 3
Výhra Felipe Amauri Metanoia FC 4 5. října 2019 Submission 1 1:42
Výhra Felipe Amauri Metanoia FC 4 5. října 2019 Subm (Guillotine Choke) 1 1:42
Výhra Diego Davella Silva Combat Fight 1 27. září 2019 Subm (Guillotine Choke) 2 1:55
Prohra Edezio da Hora Santana AFT 14 30. června 2018 Technical KO (Method TKO) 2 1:46
Prohra Bruno Roverso AFT 9 - Adventure Fighters Tournament 9 20. května 2017 Technical KO 2 2:35
Výhra Diego Silverio Imortal FC 6 10. prosince 2016 Subm (Guillotine Choke) 3 3:47
Výhra Alan Silverio AC - Araucaria Combat 6 30. července 2016 Decision 3 5:00
Výhra Michel da Cruz Lima IFC - Iron Fight Combat 9 20. května 2016 Submission (Guilhotine Choke) 3 1:27
Výhra Michel da Cruz Lima Iron FC 9 20. května 2016 Subm (Guillotine Choke) 3 1:27
Výhra Jetron Pereira Copa Striker's House 52 15. srpna 2015 Subm 1 2:43
Prohra Josenaldo Silva Imortal FC 1 13. června 2015 Deci (Split) 3 5:00
Prohra Anderson dos Santos Circuito Talent de MMA 10 9. srpna 2014 Subm (Guillotine Choke) 1 4:40
Výhra Shyudi Yamauchi Circuito Talent de MMA 9: Etapa São José dos Pinhais 10. května 2014 Deci (Split) 3 5:00
Výhra Carlos Diogo SHC - Striker's House Cup 35 22. března 2014 Submission (Guillotine Choke) 2 3:53
Výhra Paulo Castro XFC - Xtreme Fisiomaq Combat 2 8. listopadu 2013 Submission 1 2:49
Výhra Nelson Paixao XFC - Xtreme Fisiomaq Combat 8. června 2013 Submission 1 0:58
Výhra Ranieri Yuri Zenidim Bueno SHC - Striker's House Cup 24 23. března 2013 Submission 1 1:40
Výhra Allandson Galvao AC - Araucaria Combat 10. srpna 2012 No 0:00
Prohra Diego Marlon AFT - Adventure Fighters Tournament 15. října 2011 Disqualification 1 2:36
Prohra Goiti Yamauchi BFL - Brazilian Fight League 12 13. srpna 2011 Submission 1 2:56
Výhra Junior de Souza Brazilian Fight League - Fight Night 3 11. června 2011 Decision (Unanimous) 3 5:00
Prohra Bruno Menezes WFE - Win Fight and Entertainment 7 21. srpna 2010 Decision 3 5:00
Prohra Renato Velame DF - Demo Fight 4 5. června 2010 Decision (Unanimous) 3 5:00
Výhra Tassio Lima WFE - Win Fight and Entertainment 5 21. listopadu 2009 Decision 3 5:00
Výhra Marcio Andrade WFE - Win Fight and Entertainment 2 7. listopadu 2008 Decision 3 5:00
Prohra Leonardo Paixao DF - Demo Fight 3 24. května 2008 Decision 3 5:00
Výhra Francisco Ramos Prime - MMA Championship 1. prosince 2007 Submission 2 0:00
Prohra Jurandir Sardinha EC - Extreme Combat 1. srpna 2007 Decision 3 5:00

Články o bojovníkovi