Armen Dzhragatspanyan

Featherweight 65 kg
Původ: Arménie Věk: 28 let Výška: 173 cm Klub: Fight Masters
Výhra 15 Prohra 12 Remíza 0

Historie zápasů

Historie zápasů
Výsledek Soupeř Událost Metoda Kolo Čas
Prohra Akhmed Balkizov ProFC 69 18. prosince 2021 Subm (Rear Naked Choke) 2 2:25
Prohra Rakhim Midaev ACA Young Eagles 15 19. prosince 2020 Deci (Unanimous) 3 5:00
Výhra Boston Anarbaev United Donbass 2 27. září 2019 Deci (Unanimous) 3 5:00
Výhra Shakhpur Salaev ProFC 65 19. května 2019 KO/T 1 5:00
Prohra Khasan Galaev FIGHT MASTERS PRODUCTIONS - "REVIVAL" 16. října 2018 Decision 3 5:00
Prohra Khasan Galaev Fight Masters: Renaissance 16. září 2018 Deci (Split) 3 5:00
Výhra Artur Pogosyan Oplot MMA: Donbass Championship 27. května 2018 Subm (Guillotine choke) 1
Výhra Oltinbek Sattorov Fight Masters Challenge 5 - FMC 5: Spartak 2017 10. prosince 2017 Technical KO 1 1:37
Výhra Kirill Tropinin United Donbass Cup 2017 26. srpna 2017 Deci (Unanimous)
Prohra Rezuan Pshikhachev ProFC 62: LW Grand Prix Finals 26. března 2017 Deci (Unanimous) 3 5:00
Výhra Alexander Belolipetsky Fight Masters Cup 3 - FMC 3: Spartak 2016 26. listopadu 2016 Decision 3 5:00
Výhra Musa Abdulkerimov ProFC 61: Grand Prix 2016 Stage 2 6. listopadu 2016 Deci (Unanimous) 3 5:00
Prohra Khasan Galaev MFT - X-th Open Cup MMA Stalingrad 6. února 2016 Submission 3 2:27
Prohra Khasan Galaev Volgograd Fight: Stalingrad Cup 10 6. února 2016 Subm (Rear-Naked Choke) 3 2:27
Výhra Dmitriy Matvienko Fight Masters Cup 2 - FMC 2: Spartak 2015 19. prosince 2015 Submission 1 2:20
Výhra Aleksandr Zahrypin Tak Combat: Pskov Cup 2015 Stage 2 17. června 2015 KO/T (Punches) 1 4:00
Výhra Aleksander Zakhryapin Volgograd Fight: Unity Martial Arts Festival 8 21. května 2015 KO/T (Punch) 1 2:12
Prohra Ilyas Omarov Baltic Fights: Baltic Challenge 6 1. listopadu 2014 Subm (Strikes) 1
Prohra Firuz Khodibaev Oplot Challenge 99: USSR Championship - Stage 25 8. února 2014 Deci (Unanimous) 3 5:00
Prohra Viktor Kichigin Oplot Challenge 95: USSR Championship - Stage 21 11. ledna 2014 Subm (Rear-Naked Choke) 1 2:30
Výhra Vasiliy Voynilenko GFC 5 - Gladiators Fighting Championship 10. ledna 2014 Submission 1 1:17
Výhra Rasul Kandymov Oplot Challenge 92: USSR Championship - Stage 18 14. prosince 2013 Subm (Triangle Choke) 1 1:04
Výhra Andrei Fesuh RFP - West Fight 7 22. listopadu 2013 Decision 2 5:00
Prohra Ruslan Abiltarov GFC 3 - Gladiators Fighting Championship 12. července 2013 Submission (Triangle Choke) 1 1:34
Výhra Evgeny Zhekalov GFC 3 - Gladiators Fighting Championship 12. července 2013 Submission 2 2:37
Výhra Arsen Magdiev GFC 3 - Gladiators Fighting Championship 12. července 2013 Technical KO 1 1:15
Prohra Vladislav Yurchenko Oplot MMA: White Collars 15 30. května 2013 Subm (Armbar) 1 4:44

Články o bojovníkovi