Arsen Ubaidulaev

Featherweight 65 kg
Původ: Rusko Věk: 32 let Výška: 172 cm Klub: Legion Fight Team
Výhra 15 Prohra 11 Remíza 0

Historie zápasů

Historie zápasů
Výsledek Soupeř Událost Metoda Kolo Čas
Prohra Albert Gukov BYE 9 - Berkut Young Eagles: Yasaev vs. Yarogiev 24. srpna 2019 Decision 3 5:00
Prohra Akhmed Shervaniev WFCA 49 - Grozny Battle 14. července 2018 Technical KO (Punches) 2 2:57
Prohra Fanil Rafikov WFCA 44 - Grozny Battle 17. prosince 2017 Decision 3 5:00
Výhra Arthur Kascheev Ashek Fight Club - MMA KRAA 11 22. února 2016 KO (Punches) 1 2:23
Prohra Maharbek Karginov ACB 28 - Young Eagles 4 27. prosince 2015 Submission 1 3:10
Prohra Milan Zerjal ProFC 54 - Challenge of Champions 7. září 2014 Decision 3 5:00
Výhra Dzhihad Yunusov Absolute Championship Berkut - Grand Prix Berkut 9 22. června 2014 Submission 2 2:04
Prohra Alexandr Shabliy ProFC 53 - Khachatryan vs. Egorov 6. dubna 2014 KO 1 1:48
Výhra Sheikh Murtuzaliev Absolute Championship Berkut - Grand Prix Berkut 2 9. března 2014 Submission 1 1:21
Výhra Lukasz Grochowski LF - Legion Fight 19 21. února 2014 Submission 2 4:05
Výhra Alexandr Shabliy ProFC 49 - Resurrection 4. července 2013 Submission 2 2:18
Výhra Ruslan Dovbush LF - Legion Fight 13 22. února 2013 Technical KO 1 3:20
Prohra David Khachatryan ProFC 41 - Octagon 24. srpna 2012 Technical KO 2 4:53
Výhra Rabadan Gadzhimuradov League S-70 - Russian Championship Semifinals 25. května 2012 Submission 1 4:08
Výhra Magomed Mustafaev LF - Legion Fight 9 8. července 2011 Submission 2 3:20
Výhra Alexander Shimyakin LF - Legion Fight 9 8. července 2011 N/A (Method N/A) 2 3:05
Výhra Magomed Magomedov LF - Legion Fight 8 31. května 2011 Decision 3 5:00
Prohra Alexander Sarnavskiy M-1 Challenge 22 - Narkun vs. Vasilevsky 10. prosince 2010 Submission 1 0:43
Prohra Artem Damkovsky M-1 Selection 2010 - Eastern Europe Finals 22. července 2010 Decision 3 5:00
Prohra Artem Damkovsky M-1 Selection 2010 - Eastern Europe Round 3 28. května 2010 Decision 3 5:00
Výhra Yuri Saakyan M-1 Selection 2010 - Eastern Europe Round 1 26. února 2010 Decision 3 5:00
Prohra Maratbek Kalabekov ProFC - Fight Night 2 30. ledna 2010 Decision 2 5:00
Výhra Vazha Lavrenenko LF - Legion Fight 4 12. června 2009 Submission 1 0:30
Výhra Ali Tkhagapsov PSFDC - Pancration SFD Championship 1 10. dubna 2009 Submission 2 4:45
Výhra Timur Tabatadze ProFC - Fight Night 1 24. července 2008 Submission 1 3:47
Výhra Renat Kardanov GPC - Gagarin Pancration Cup 12. listopadu 2007 Submission 1 1:30

Články o bojovníkovi