Artem Shokalo

Shockwave

Middleweight 83 kg
Původ: Ukrajina Věk: 25 let Výška: 182 cm Klub: AMA Honour
Výhra 26 Prohra 23 Remíza 0

Historie zápasů

Historie zápasů
Výsledek Soupeř Událost Metoda Kolo Čas
Výhra Konstantyn Povazhniy Kars FC 11 - Kars Fighting Championship 11 31. října 2019 Technical KO 1 1:14
Výhra Artem Rodichenko Gladiators in the Cage - GITC Chihuiv 24. srpna 2018 Technical KO 1 1:30
Prohra Enoc Solves Torres HDH - Hombres de Honor 91 18. února 2018 Technical KO (Punches) 4 2:00
Prohra Dauren Ermekov NFC 10 - Naiza Fighter Championship 10 18. srpna 2017 Decision (Unanimous) 3 5:00
Prohra Sai Wang Kunlun Fight - Kunlun Fight MMA 12 1. června 2017 Submission (Armbar) 1
Prohra Pavel Pokatilov Eagles FC 5 - Eagles Fighting Championship 5 20. května 2017 Decision 3 5:00
Výhra Hayk Gasparyan Arta MMA - Battle for Ryazan 25. března 2017 Technical KO 1 2:53
Prohra Roman Kopylov FNG - Fight Nights Global 59 23. února 2017 Technical KO 3 4:11
Prohra Artem Kazbanov Valhalla Fight - Zalp Aurora 27. října 2016 Decision (Unanimous) 2 5:00
Prohra Ayub Gimbatov EFN - Fight Nights Global 53, Day 1 7. října 2016 Submission (Armbar) 1 3:35
Výhra Roman Yarynkin M-1 Challenge 70 - Kunchenko vs. Ramon 10. září 2016 Technical KO 2 4:35
Prohra Abdulsupyan Alikhanov EFN 50 - Emelianenko vs. Maldonado 17. června 2016 Decision 3 5:00
Výhra Ruslan Ibragimov UFT - Universal Fighting Titanium 5 21. května 2016 Submission 1 2:30
Výhra Sai Wang Kunlun Fight 44 - Mayor's Cup 2016 14. května 2016 KO (Body Kick) 1 4:05
- Vladislav Ilyin UMMAF - Ukrainian MMA Championships 2016, Day 1 23. dubna 2016 N/A 0:00
- Murad Abasov UMMAF - Ukrainian MMA Championships 2016, Day 1 23. dubna 2016 N/A 0:00
Prohra Muslim Salikhov Cage Fighting - Dagestan 2. dubna 2016 KO (Spinning Back Kick to the Body) 1 2:31
Výhra Nikita Chub MMAPU - MMA Pro Ukraine 4 19. února 2016 Decision 2 5:00
Prohra Danila Prikaza M-1 Challenge 63 - Puetz vs. Nemkov 2 4. prosince 2015 Technical KO 1 2:15
Prohra Magomed Magomedkerimov Kunlun Fight - Cage Series 4 4. listopadu 2015 Decision 3 5:00
Výhra Vyacheslav Bogomol ECSF - The Edge 24. října 2015 Submission (Heel Hook) 2 1:10
Prohra Ibragim Chuzhigaev ACB 21 - Grozny 29. srpna 2015 Decision 3 5:00
Prohra Bakhtiyar Abbasov Tech-Krep FC - Prime Selection 4: Grandmasters 24. července 2015 Decision 3 5:00
Prohra Alikhan Ustarkhanov ACB 19 - Baltic Challenge 30. května 2015 Decision 3 5:00
Prohra Tagir Tagirov Astrakhan MMA Federation - Battle on the Volga 8. května 2015 Decision 2 5:00
Výhra Altynbek Bakhtygeldinov Alash Pride - Royal Plaza Volume 5 30. dubna 2015 Technical KO 1 4:31
Výhra Alexander Dolotenko WWFC - Cage Encounter 3 4. dubna 2015 Decision 3 5:00
Výhra Muhamed Abdraliyev Alash Pride - Royal Plaza Volume 4 22. března 2015 Technical KO 2 0:30
Výhra Renat Lyatifov Oplot & Profi Sport - Oplot DNR 22. února 2015 Submission 1 4:57
Výhra Sergey Muralov Oplot & Profi Sport - Oplot DNR 22. února 2015 Submission 1 1:51
Výhra Artiom Akulov WWFC - Ukraine Selection 2 20. prosince 2014 Decision 2 5:00
Prohra Grigor Ashughbabyan OFS - Octagon Fighting Sensation 2 17. října 2014 Decision 3 5:00
Prohra Murad Kuramagomedov N1 Pro - Nomad Pro MMA Cup 2014 5. října 2014 KO N 1 1:44
Prohra Aigun Akhmedov Sochi Fighting Championship - Malibu Cup 28. srpna 2014 Decision (Unanimous) 2 5:00
Výhra Anatoly Safronov OC - Oplot Challenge 94 28. prosince 2013 Decision 4 5:00
Výhra Arslan Gadzhiev OC - Oplot Challenge 89 23. listopadu 2013 Technical KO 3 3:33
Výhra Ilya Martisyuk OC - Oplot Challenge 83 12. října 2013 Technical KO 1 3:36
Výhra Anatoly Safronov OC - Oplot Challenge 68 21. června 2013 Submission 2 3:43
Prohra Alexander Makovoz OC - Oplot Challenge 61 25. května 2013 Submission 2 4:56
Výhra Sultan Kalamakhunov OC - Oplot Challenge 56 10. května 2013 Submission 1 1:24
Prohra Mukhamed Berkhamov OC - Oplot Challenge 28 19. ledna 2013 Decision 3 5:00
Výhra Sultan Kalamakhunov OC - Oplot Challenge 23 4. ledna 2013 Submission 1 4:48
Výhra Onur Thacker OC - Oplot Challenge 19 15. prosince 2012 Submission 1 3:49
Výhra Yuri Osipenko OP - Oplot Challenge 16 1. prosince 2012 Submission (Rear-Naked Choke) 1 1:57
Výhra Vasiliy Emelyanov OP - Oplot Challenge 8 27. října 2012 Submission (Triangle Choke) 1 2:06
Výhra Alexandr Aldushin OPFA - Safari 7 7. září 2012 Submission 2 1:24
Výhra Sergey Rybalko OPFA - Safari 3 3. srpna 2012 Technical KO 1 1:19
Výhra Alexey Valivakhin OC - Oplot Challenge 3 18. června 2012 Technical KO 1 2:48
Prohra Nikolay Aleksakhin M-1 Global - M-1 Fighter 2012 Quarterfinals 22. dubna 2012 Deci 2 3:00
Prohra Kirill Sukhomlinov M-1 Fighter 2 - Elimination Round 8. dubna 2012 Decision 1 3:00
Prohra Alexander Butenko Honor Academy - Tournament 18. prosince 2011 Submission (Armbar) 2 0:41

Články o bojovníkovi