Artur Kadlubek

Hajer

Middleweight 83 kg
Původ: Polsko Věk: 36 let Výška: 181 cm Klub: South Legion
Výhra 14 Prohra 12 Remíza 0

Historie zápasů

Historie zápasů
Výsledek Soupeř Událost Metoda Kolo Čas
Prohra Arbi Agujev VFN - Vienna Fight Night 23. února 2013 Submission (Guillotine Choke) 1 4:12
Výhra Bohumil Lungrik GCF 13 - Pain and Glory 20. května 2012 Decision 3 5:00
Prohra Marcin Naruszczka MMAC - MMA Challengers 7 10. března 2012 Submission 1 4:57
Výhra Bohumil Lungrik HG - Heroes Gate 5 20. října 2011 Disqualification 1 0:00
Výhra Stanislav Molodcov ProFC 28: Union Nation Cup (Stage 15) 6. května 2011 KO/T (Punches) 2 1:57
Výhra Milan Tomes HG - Heroes Gate 3 24. března 2011 Technical KO 1 1:47
Výhra Denis Gunich ProFC - Union Nation Cup 13 13. února 2011 Submission 1 3:44
Výhra Denis Gunich ProFC 25: Union Nation Cup (Stage 13) 12. února 2011 Subm (Punches) 1 3:44
Prohra Ramazan Emeev ProFC - Union Nation Cup 12 22. ledna 2011 Decision 2 5:00
Prohra Ramazan Emeev ProFC 24: Union Nation Cup (Stage 12) 21. ledna 2011 Deci (Unanimous) 2 5:00
Prohra Mukhamed Aushev ProFC - Union Nation Cup 7 6. srpna 2010 Submission 1 2:47
Prohra Mukhamed Aushev ProFC 16: Union Nation Cup (Stage 7) 5. srpna 2010 Subm (Rear-Naked Choke) 1 2:47
Prohra Adam Zajac Ring XF 2: Drugie Uderzenie 30. května 2010 Deci (Unanimous) 2 5:00
Výhra Dominique Stetefeld La Onda - Manto Cup 1. listopadu 2009 Submission 1 1:50
Prohra Carlos Eduardo Rocha La Onda - Manto Cup 1. listopadu 2009 Technical KO (Corner Stoppage) 1 5:00
Výhra Bastiaan Rejen La Onda - Manto Cup 1. listopadu 2009 Technical KO 1 1:10
Prohra Ville Rasanen CF 5 - Carelia Fight 5 5. září 2009 Submission 2 3:18
Prohra Vitor Nobrega KSW 11: Konfrontacja 15. května 2009 Subm (Arm-Triangle Choke) 1 3:32
Výhra Sergei Nikitin KSW 11: Konfrontacja 15. května 2009 Deci (Unanimous) 2 5:00
Výhra Jan Stepien Bytomska - Gala MMA 15. listopadu 2008 Technical KO (Punches) 1 1:52
Prohra Jordan Bloch BS - Baltic Storm 4 26. října 2008 Technical KO 1 1:00
Výhra Pawel Procaj BS - Baltic Storm 3 20. dubna 2008 Technical KO 2 4:30
Výhra Kamil Wawrzynowicz FCP 2 - Khalidov vs. Buczko 8. dubna 2006 Submission 0:00
Prohra Daniel Dowda FCP - Pulsar Cup 2005 9. října 2005 Submission 1 0:00
Výhra Ronni Georgi WKN Germany - East Germany vs. Poland 28. listopadu 2004 Technical KO 0:00
Výhra Anatolij Danilow Martial Arts Gala - Bytom 19. června 2004 Technical KO 1 1:51

Články o bojovníkovi