Artur Pronin

Predator

Welterweight 77 kg
Původ: Rusko Věk: 34 let Výška: 183 cm Klub: N/A
Výhra 21 Prohra 8 Remíza 0

Historie zápasů

Historie zápasů
Výsledek Soupeř Událost Metoda Kolo Čas
Prohra Oleg Kosinov AMC Fight Nights 106: Head of the Komi Republic Cup 27. listopadu 2021 KO/T (Body Punch) 2 2:04
Výhra Magomed Isaev AMC 103 15. července 2021 Subm (Triangle) 2 2:52
Prohra Maxim Butorin AMC Fight Nights Global 99 25. prosince 2020 KO/T 2
Výhra Ivan Shpedt Fight Nights Global & GFC: Abdulmanap Nurmagomedov Memory Tournament 9. září 2020 Deci (Unanimous) 3 5:00
Prohra Vladimir Mineev Leon Warriors: Stage 1 30. května 2020 KO/T (Punch) 1 2:48
Prohra Haim Gozali Bellator 234 - Kharitonov vs. Vassell 15. listopadu 2019 Submission 1 4:12
Prohra Haim Gozali Bellator 234: Kharitonov vs. Vassell 14. listopadu 2019 Subm (Heel Hook) 1 4:12
Výhra Edik Khuntsarya RBM 3: Night on Lubyanka 21. července 2019 Subm (Armbar) 1 1:32
Výhra Vladislav Shelupin RBM 1 1. prosince 2018 KO/T (Punches) 1 1:49
Výhra Arthur Karavaev RCC 4 27. října 2018 Subm (Inverted Armbar) 1 4:50
Výhra Ruslan Mussunda-Kintombo Sarychev Power Expo: Battle for Moscow 30. dubna 2018 Subm (Armbar) 1
Výhra Emil Bakhshiev Studsport: St. George Cup 2018 22. dubna 2018 Subm 1 1:24
Výhra Bakhtiyar Umarov Emir Fighting Championship - EFC Selection 1 29. prosince 2017 Submission 1 0:26
Výhra Bakhtiyar Umarov Emir FC: Selection 1 29. prosince 2017 Subm (Armbar) 1
Výhra Anton Alexandrov GM World League 2 3. června 2017 KO/T (Punches) 1 2:05
Prohra Alisher Kalatov Orion Fighter 2 20. května 2017 KO/T (Punch) 1
Výhra Ionel Catalin Gheorghe Hard Fighting Championship 7 18. února 2017 Subm (Armbar) 1 1:35
Výhra Vadim Vorontsov Pavlovsky Posad MMA Federation - Pankration Challenge 10. září 2016 KO 1 0:44
Výhra Alexander Tereshin OF - Orion Mixfight 24. dubna 2016 Technical KO (Punches) 1 3:37
Výhra Vazgen Avagyan OFS - Octagon Fighting Sensation 7 12. března 2016 Submission 1 3:35
Výhra Vazgen Avagyan Octagon Fighting Sensation 7: Battle of Titans 12. března 2016 Subm (Armbar) 1 3:35
Výhra Davronbek Ziyozoda Peresvet Shield 4: Oshkin vs. Surin 27. února 2016 KO/T (Punches) 1 1:04
Prohra Gadzhi Omargadzhiev Peresvet Shield 2: Kaushansky vs. Grechishev 29. srpna 2015 KO/T (Punches) 1
Prohra Evgeny Tabarovsky Peresvet Shield 1: Pokrovsky vs. Abdullaev 27. června 2015 Subm (Armbar) 1 1:24
Výhra Kirill Zubkov Oplot Challenge 110: Moscow Challenge 6 23. května 2015 KO/T (Punches) 1 1:20
Výhra Boris Kobaliya Octagon Fighting Sensation 3: Time of Champions 28. února 2015 KO/T (Punches) 1
Výhra Elmar Gadzhiakhmedov Counterattack-9: The Beginning 29. listopadu 2014 Subm (Anaconda Choke) 1 2:02
Výhra Timur Shidov Time To Fight: Elite 1 23. srpna 2014 Subm (Anaconda Choke) 1 4:05
Výhra Evgeniy Dmitriev Vityaz Cup 2012: Bogorodskaya Sech 2. září 2012 Technical KO 1 3:35

Články o bojovníkovi