Aurel Pirtea

The Miner

Lightweight 71 kg
Původ: Rumunsko Věk: 33 let Výška: 181 cm Klub: Tatsujin Dojo Deventer
Výhra 23 Prohra 12 Remíza 0

Historie zápasů

Historie zápasů
Výsledek Soupeř Událost Metoda Kolo Čas
Prohra Daud Shaikhaev ACA 138: Vagaev vs. Gadzhidaudov 26. března 2022 Deci (Unanimous) 3 5:00
Výhra Musa Khamanaev ACA 128: Goncharov vs. Omielańczuk 11. září 2021 Subm (D'arce Choke) 2 1:14
Výhra Raul Tutarauli ACA 122: Johnson vs. Poberezhets 23. dubna 2021 Subm (Guillotine Choke) 2 3:38
Výhra Levan Makashvili ACA 114 26. listopadu 2020 Deci (Split) 3 5:00
Výhra Lukasz Kopera ACA 109: Haratyk vs Strus 20. srpna 2020 Deci (Unanimous) 3 5:00
Prohra Alexander Sarnavskiy ACA 103 14. prosince 2019 KO/T (Punch) 3
Výhra Rakhman Makhazhiev ACA 98: Fight Day 31. srpna 2019 Subm (Triangle Choke) 2 1:30
Výhra Khunkar-Pasha Osmaev ACA 92: Poland 16. února 2019 Deci (Unanimous) 3 5:00
Výhra Stevan Belakov RXF 33: MMA All Stars 10. prosince 2018 Subm (Armbar) 1
Prohra Amirkhan Adaev ACB 85: Leone vs. Ginazov 21. dubna 2018 Deci (Unanimous) 3 5:00
Výhra Daud Shaikhaev ACB 75 - Gadzhidaudov vs. Zielinski 25. listopadu 2017 Submission 1 4:29
Výhra Daud Shaikhaev ACB 75: Stuttgart 25. listopadu 2017 Subm (Guillotine Choke) 1 4:29
Výhra Rasul Yakhyaev ACB 69: Young Eagles 22 9. září 2017 Subm (Choke) 1 3:52
Prohra Shamil Nikaev ACB 60: Aguev vs Devent 13. května 2017 Deci (Unanimous) 3 5:00
Výhra Saul Rogers ACB 54: Supersonic 11. března 2017 Subm (Guillotine Choke) 2
Výhra Peter Guzsvan RXF 25: MMA Allstars 3 19. prosince 2016 Subm (Armbar) 1 3:43
Výhra Jordan J. Miller RXF 24: Brașov Fight Night 10. října 2016 Subm (Guillotine Choke) 2 2:59
Prohra Saygid Izagakhmaev Fight Nights Global 51: Dagestan 25. září 2016 Subm (Armbar) 3
Výhra Michael Brightmon RXF 22: Romania vs. Polonia 21. března 2016 Subm (Guillotine Choke) 1 2:39
Výhra Paul Toma RXF 21: Bucharest MMA Allstars 2 14. prosince 2015 Subm (Guillotine Choke) 1
Prohra Stefan Sekulic Serbian Battle Championship 7 29. listopadu 2015 Deci (Unanimous) 3 5:00
Výhra Bentaiba Abdelkader RXF 19: Kombat Fest Galați 31. srpna 2015 KO/T (Punches) 1 1:05
Prohra Rosen Dimitrov Maxfight - Warriors 36 2. srpna 2015 Decision (Unanimous) 3 5:00
Výhra Ronny Alexander Landaeta Utrera HIT Fighting Championship 1 27. června 2015 KO/T (Punch) 1
Výhra Catalin Miron RXF 17: Craiova 16. března 2015 Subm (Punches) 1 2:11
Prohra Kristijan Perak Final Fight Championship 16 6. prosince 2014 KO/T (Soccer Kicks) 1 2:21
Prohra Nikolay Aleksakhin Steel Battle 1 16. července 2014 Deci (Unanimous) 2 5:00
Prohra Sergei Churilov GEFC - Warriors Empire 8. prosince 2013 Submission 2 0:35
Prohra Alexej Savastenko WMMAF - World MMA Championship 2012 8. června 2012 Decision 2 5:00
Výhra Martin Seferbekov WMMAF - World MMA Championship 2012 8. června 2012 Decision 2 5:00
Výhra Magomed Zapirov WMMAF - WMAC 2011 Semifinals 8. října 2011 N/A 0:00
Výhra Sergey Ratushnyak WMMAF - WMAC 2011 Quarterfinals 7. října 2011 N/A 0:00
Výhra Iulian Hrehorec SuperKombat World Grand Prix III 2011 1. října 2011 Subm (Rear Naked Choke) 1
Výhra Iulian Hrehorec SuperKombat World Grand Prix III 2011 1. října 2011 Subm (Rear Naked Choke) 1
Prohra Olivier Kraba Kempo Masters - France vs. Hungary 3. října 2009 No 3 0:00

Články o bojovníkovi