Aurelijus Kerpe

Light Heavyweight 92 kg
Původ: Litva Klub: Dainralfas Gym
Výhra 11 Prohra 23 Remíza 0

Historie zápasů

Historie zápasů
Výsledek Soupeř Událost Metoda Kolo Čas
Prohra Nicki Chapman UCMMA 31 - Ultimate Challenge MMA 31 1. prosince 2012 Decision 3 5:00
Prohra David Jackie CC - Cage Conflict 13 9. června 2012 Submission (Armbar) 1 4:44
Prohra Scott Askham Caged Steel 2 - Caged Steel Fighting Championship 2 19. května 2012 Submission 1 2:04
Prohra Linton Vassell UCMMA 26 - The Real Deal 4. února 2012 Submission (Armbar) 1 3:16
Prohra Christian Smith OMMAC 12 - Bad Vibes 12. listopadu 2011 Decision 3 5:00
Prohra Danny Roberts Raw 1 - Enter Colosseum 11. září 2011 Submission 2 2:43
Výhra Robert Langdon Lloyd OMMAC 11 - All or Nothing 3. září 2011 Decision 3 5:00
Prohra Brett Bassett Adrenalin FC 6 - Cage Fighters Return 12. června 2011 Submission 2 3:47
Výhra John Gillies OMMAC 10 - Step in the Arena 4. června 2011 Technical KO 1 5:00
Prohra Jack Mason CFC 9 - Cage Fighters Championship 9 19. března 2011 Technical KO 1 4:37
Prohra Carl Noon OMMAC 9 - Enemies 5. března 2011 Decision 3 5:00
Výhra C.J. Meeks Adrenalin FC 5 - Caged Rivals 27. února 2011 ubmi 2 3:26
Prohra Claudio Henrique da Silva EFC - Fight for the Fallen 30. ledna 2011 Submission 1 3:02
Prohra Ricky Campbell Adrenalin FC 4 - Who is King of the Cage 5. prosince 2010 Submission 1 0:00
Výhra John Gillies OMMAC 8 - Blood, Sweat and Tears 4. prosince 2010 Submission 2 1:58
Prohra Mike Ling Capital Punishment - War on the Shore 6 28. listopadu 2010 Technical KO (Punches) 2 0:00
Prohra Eddie Podolski Clash of Warriors 10 - Fearless 20. listopadu 2010 Submission 3 3:27
Výhra Vijay Mascarenhas OMMAC 7 - Vengeance 2. října 2010 Technical KO 2 5:00
Prohra Claudio Henrique da Silva EFC - The Ultimate Battle 12. září 2010 Submission 1 0:00
Prohra Tony Moran FS - Fight-Stars 4 27. června 2010 Decision 3 5:00
Prohra Dan Vinni FS - Fight-Stars 1 28. února 2010 Technical KO (Doctor Stoppage) 2 5:00
Prohra James Bateman Fight-Pro UK - Barnsley Fight Night 2 20. února 2010 Submission 1 0:00
Prohra Chris Rice AM 19 - Night of Champions 17. října 2009 Submission (Armbar) 1 2:31
Prohra Mike Ling SnA 1 - Shock n Awe 1 18. září 2009 Submission (Armbar) 2 0:00
Výhra Darren Woodward SFN - Savage Fight Night 1 16. srpna 2009 Technical KO 2 4:19
Prohra Simeon Thoresen Pain and Glory - Underground 24. května 2009 Submission 2 0:00
Prohra Denniston Sutherland Rockstar - Cage Fighting 16. května 2009 Decision (Unanimous) 3 5:00
Prohra Paul Daley UG - Ultimate Gladiators 29. března 2009 KO 1 1:35
Výhra Lee McKibbin CW 10 - Braveheart 15. března 2008 TKO 3 0:00
Prohra Alex Cook WIW 6 - War in Workington 6 8. března 2008 Submission (Rear Naked Choke) 1 2:50
Výhra Brian Moore WIW 4 - War in Workington 4 11. srpna 2007 Technical KO 2 3:00
Výhra Sean Parrott CG 3 - Cage Gladiators 3 3. prosince 2006 Technical KO 2 5:00
Výhra Geoffrey Hayes ZTFN 4 - ZT Fight Night 4 4. listopadu 2006 Technical KO 3
Výhra Francois Clemenceau Cage Gladiators 2 - The Next Generation 3. září 2006 Submission 3 3:29