Bogdan Bulakh

Heavyweight 101 kg
Původ: Ukrajina Věk: 27 let Výška: 191 cm Klub: N/A
Výhra 5 Prohra 20 Remíza 0

Historie zápasů

Historie zápasů
Výsledek Soupeř Událost Metoda Kolo Čas
Prohra Alexander Dyachenko GTC 7 30. října 2019 Subm (Guillotine Choke) 1
Prohra Roman Gudochkin R-1: Selection MMA 2 10. března 2019 Subm (Choke) 1 4:14
Prohra Rashidkhan Ramazanov Fight Riot 2019: Voronezh vs St.Petersburg 22. února 2019 N/A
Výhra Andrey Arzamasov Counterattack-9: Power Of Russia 2019 16. února 2019 Subm 1 3:05
Výhra Alexander Obraztsov FCF-MMA PRO - Hard Power FCF-MMA 2017 7. května 2017 Submission (Kimura) 1 2:50
Prohra Muzaffar Radjabov WEF ProfFight 10 - Battle in Tashkent 9. prosince 2016 Technical KO (Punches) 1 0:36
Prohra Muzaffar Radjabov WEF ProfFight 10: Battle In Tashkent 6. prosince 2016 KO/T (Punches) 1
Prohra Khuseyn Adamov Akhmat Fight Show 28: Battle in Grozny 24. září 2016 Subm (Rear Naked Choke) 1 2:17
Prohra Azamat Murzakanov PFC Gladiator 4: Battle of Champions 23. července 2016 Subm (Arm-Triangle Choke) 1 1:00
Prohra Nurbek Ismailov Akhmat Fight Show 20: Battle in Grozny 14. května 2016 KO/T (Punches) 2 2:25
Prohra Stanislav Lobanov Ashek Fight Club: MMA KRAA 11 22. února 2016 KO/T (Punch) 1 1:04
Prohra Rasul Saytkhozhaev ACB 25: Young Eagles 3 7. listopadu 2015 Subm (Rear Naked Choke) 1 2:52
Prohra Mikhail Demidov Tech-KREP FC: Prime Selection 2015 (Stage 3) 8. července 2015 KO/T (Punches) 1 1:04
Prohra Larisa Umarova ACB 11: Fight Weekend (Day 1) 14. listopadu 2014 Subm (Rear Naked Choke) 1 1:27
Prohra Evgeni Myakinkin Oplot Challenge 104: Moscow Challenge 3 8. listopadu 2014 Subm (Armbar) 1 1:30
Prohra Shamil Nurmagomedov Oplot Challenge 102: USSR Championship - Stage 27 26. září 2014 Subm (Guillotine Choke) 1 1:58
Výhra Akhmed Adaev ACB 9: Berkut Cup 2014 - Stage 9 22. června 2014 Subm (Heel Hook) 1 4:28
Výhra Alexander Stolyarov WCSF: World Cup 2014 (Stage 2) 3. června 2014 Deci (Unanimous) 3 5:00
Prohra Umar Vakhaev ACB 8: Berkut Cup 2014 - Stage 8 25. května 2014 Subm (Arm-Triangle Choke) 1 1:51
Prohra Eduard Babenishev Tech-KREP FC: Prime 2 23. května 2014 Deci (Unanimous) 2 5:00
Prohra Aleksander Boyko GEFC - Battle for the Crimea 29. listopadu 2013 Submission 1 4:15
Prohra Amirdzhon Zaripov Oplot Challenge 76: USSR Championship (Stage 2) 7. září 2013 Subm (Guillotine Choke) 1 3:17
Výhra Eziz Annayev Oplot Challenge 74: Yalta Challenge 2 1. září 2013 Subm (Kneebar) 1 3:13
Prohra Roman Gudochkin Please Wait... | Cloudflare Submission (Rear-Naked Choke) 1 4:14
Prohra Alexander Dyachenko Please Wait... | Cloudflare Submission 1 0:56

Články o bojovníkovi