Carlos Eduardo de Azevedo

Teto Terranossa

Bantamweight 61 kg
Původ: Brazílie Věk: 41 let Výška: 170 cm Klub: Peposo Team
Výhra 13 Prohra 18 Remíza 2

Historie zápasů

Historie zápasů
Výsledek Soupeř Událost Metoda Kolo Čas
Prohra William Gomis 100% Fight 38 - Romming vs. Paraisy 9. března 2019 Technical KO 2 2:40
Prohra Suleiman Bouhata Lions FC 8 - Lions Fighting Championship 8 16. února 2019 Submission 2 1:02
Výhra Jean Loua Lions FC 7 - Lions Fighting Championship 7 17. listopadu 2018 Decision 3 5:00
Výhra Alberto Espinosa Sabater Maximo Xtreme Fight - MXF Special Edition 7. července 2018 Subm 2
Výhra Moustapha Aida 100% Fight 36 - Super Strikers 30. června 2018 Decision 3 5:00
Prohra Elvis Brenner Oliveira PFC 3 - Porto Fight Club 3 9. června 2018 Submission 1 1:26
Prohra Kadirzhan Abylaikhan Kazakhstan MMA Federation - Grand Prix Battle of Nomads 9. května 2018 Submission 1 3:40
Výhra Myktybek Oskonbaev Kazakhstan MMA Federation - Grand Prix Battle of Nomads 9. května 2018 Decision 3 5:00
Výhra Daniel Vasquez HDH - Hombres de Honor 93 15. dubna 2018 Submission (Rear-Naked Choke) 2 4:50
Prohra Julien Gracco RLFC MMA - Red Lions Fighting Championship 2 7. dubna 2018 Submission (Kneebar) 3 1:30
Prohra Gaetano Pirrello EBD 3 - European Beatdown 3 17. března 2018 Technical KO 1
Prohra Roman Molodij 100% Fight 34 - Mark of the Champions 10. března 2018 Submission (Guillotine Choke) 1 1:15
Prohra Lewis Monarch CG 19 - Celtic Gladiator 19 24. února 2018 Technical KO 1 2:25
Prohra Ze Wu WLF - W.A.R.S. 21 13. ledna 2018 Technical KO 1 0:16
Výhra Jingjia Wang WLF - W.A.R.S. 19 11. listopadu 2017 Disq 3 3:22
Výhra Jose Goncalves FC4 - Fight Company 4 4. listopadu 2017 Submission 2 0:42
Remíza Akenbieke Ayijiake WLF - W.A.R.S. 15 19. června 2017 Draw 3 5:00
Prohra Marko Kovacevic FNS - Fight Night Series 2 18. března 2017 TKO 1 1:56
Výhra Anderson Cruz HDH - Hombres de Honor 82 11. února 2017 KO 1 3:14
Prohra Vadim Malygin Parma Fights 7 - Nordic MMA 26. listopadu 2016 Decision (Split) 3 5:00
Prohra Alexey Nevzorov SOMMAF - Steel Battle 3 29. července 2016 KO 2 4:30
Prohra Marc Gomez Sariol AFL 9 - Barcelona 30. dubna 2016 Technical KO (Punches) 1 4:34
Prohra Daniyar Koishybek M-1 Global - Way to M-1 China 25. července 2015 Decision 3 5:00
Výhra Fran Icaro MMA Espana - Inmortal Zaragoza 27. června 2015 Decision (Split) 3 5:00
Výhra Juan Sebastian Hernandez MMA Espana - Bandog Challenge 3 12. června 2015 Decision 3 5:00
Výhra Cristiano Ferreira MMA Espana - Superfight Galicia 2 5. června 2015 KO (Punch) 2 2:34
Prohra Fabio Figueira de Sousa IPC 7 - International Pro Combat 7 27. dubna 2015 Decision 3 5:00
Výhra Alejandro Jurado MMA Espana - Desafio Burgos Profight 2015 7. března 2015 Submission 1 4:52
Prohra Timur Nagibin OMMAF - Scythian Gold 2014 18. října 2014 Decision 3 5:00
Prohra Adilet Talaybek WMMAA - 2014 World Championships - Selection 11. září 2014 Submission 1 0:00
Výhra Simone La Preziosa KOITC - Knockout in the Cage 2 4. července 2014 Decision (Split) 3 5:00
Remíza Gerlan Candido MMA Espana - Bandog Challenge 2 12. dubna 2014 Draw 3 5:00
Prohra Jose Luis Zapater Primus MMA - Primus MMA 2 9. listopadu 2013 Decision (Unanimous) 3 5:00

Články o bojovníkovi