Charles Andrade

Gracie

Light Heavyweight 93 kg
Původ: Brazílie Věk: 40 let Výška: 183 cm Klub: Team Duca
Výhra 36 Prohra 47 Remíza 0

Historie zápasů

Historie zápasů
Výsledek Soupeř Událost Metoda Kolo Čas
Prohra Rafal Kijanczuk Fight Night West 4 28. září 2018 KO/T (Punches) 3
Prohra Vita Mrakota Fight Night West 3 16. března 2018 Deci (Unanimous) 3 5:00
Prohra Shamil Abasov Battle on Volga 3 4. března 2018 Deci (Unanimous) 3 5:00
Prohra Andrew Clamp Celtic Gladiator 19 24. února 2018 Subm (Triangle Choke) 1 2:18
Výhra Adonay Guerra WTE Fight Championship 3 3. února 2018 Submission 2 2:03
Výhra Adonay Guerra WTE Fight Championship 3 3. února 2018 Subm (Heel Hook) 2 2:03
Prohra Milos Petrasek XFN 6: Ondruš vs. Vémola 7. prosince 2017 Subm (Arm-Triangle Choke) 3 1:25
Prohra Vladimir Seliverstov Fight Nights Global 79: Pavlovich vs. Sidelnikov 19. listopadu 2017 Deci (Unanimous) 3 5:00
Prohra Alexei Kudin Academy MMA Cup 2017 20. října 2017 Deci (Unanimous) 3 5:00
Prohra Rizvan Kuniev ProFC 63 10. září 2017 Deci (Unanimous) 3 5:00
Výhra Admir Bogucanin Vote MMA 6 2. července 2017 KO/T (Punches) 1
Výhra Filip Grznár XFN 3 25. června 2017 KO/T (Punches) 1
Prohra Michal Oleksiejczuk Thunderstrike Fight League 11: Slava Republic 2 1. dubna 2017 KO/T (Punch) 1 1:58
Prohra Daniil Arepyev ProFC Special: Battle of Kursk 4 3. prosince 2016 KO/T (Retirement) 2 3:43
Výhra Eldar Rafigaev HG - Heroes Gate 17 27. října 2016 Submission (Guillotine Choke) 1 0:29
Výhra Ramis Teregulov Absolute Championship Berkut 43: Battle on Sura 20. srpna 2016 KO/T (Punch) 2 2:16
Prohra Jonas Billstein INNFERNO Fighting Championship 2 14. srpna 2016 Deci (Unanimous) 3 5:00
Prohra Artur Astakhov Steel Battle 3 29. července 2016 Deci (Unanimous) 3 5:00
Prohra Vyacheslav Vasilevsky PRIDE Fighting Show 1: The Stars of World MMA 23. dubna 2016 Decision (Unanimous) 3 5:00
Prohra Vyacheslav Vasilevsky PRIDE Fighting Show 1: The Stars of World MMA 23. dubna 2016 Deci (Unanimous) 3 5:00
Prohra Mikhail Shein Fight Star - Battle on Sura 5 16. dubna 2016 Technical KO (Retirement) 2 3:20
Prohra Mikhail Shein Fight Stars: Battle on Sura 5 16. dubna 2016 KO/T (Retirement) 2 3:30
Prohra Murad Kamilov M-1 Challenge 65: Emeev vs. Falcão 9. dubna 2016 Subm (Verbal) 2 3:35
Prohra Murad Kamilov M-1 Challenge 65 - Emeev vs. Falcao 8. dubna 2016 Technical KO 2 3:35
Prohra Luke Barnatt British Challenge MMA 14 20. února 2016 KO/T (Punches) 3
Prohra Abukar Yandiev Octagon Fighting Sensation 5: Battle For Yaroslavl 3. října 2015 KO/T (Punches) 1
Prohra Salamu Abdurahmanov WFCA 6: Grozny Battle 5 22. srpna 2015 Deci (Unanimous) 3 5:00
Prohra Salamu Abdurahmanov WFCA 6: Grozny Battle 5 22. srpna 2015 Deci (Unanimous) 3 5:00
Výhra Abukar Yandiev M-1 Challenge 58: Battle in the Mountains 4 6. června 2015 Subm (Heel Hook) 1
Prohra Artur Astakhov Steel Battle 2 24. dubna 2015 Deci (Unanimous) 2 5:00
Prohra Magomed Magomedov Tech-KREP FC: Battle Of Stars 3 6. prosince 2014 KO/T (Low Kick) 1
Prohra Ibragim Chuzhigaev ACB 10: Coliseum Time 4. října 2014 KO/T (Punch) 1
Prohra Vitaly Bigdash ProFC 54: Challenge of Champions 7. září 2014 Subm (Triangle Choke) 3 2:39
Výhra Alexey Seryakov Ural Fight League: Resurrection 24. května 2014 Subm (Triangle Choke) 3 3:56
Prohra Tomasz Narkun KSW 27: Cage Time 17. května 2014 Subm (Kneebar) 1 1:02
Prohra Aleksei Butorin Warrior's Way Championship 4: St. Petersburg vs. Moscow 11. května 2014 KO/T (Leg Injury) 1 4:27
Prohra Florian Martin 100% Fight 21 - Supreme League Round 2 26. dubna 2014 Submission (Ankle Lock) 2 3:21
Prohra Sultan Aliev MMA Star In The Ring 1 1. března 2014 KO/T 2
Prohra Rashid Yusupov M-1 Challenge 45: Smoldarev vs. Delija 28. února 2014 Deci (Unanimous) 3 5:00
Výhra Prince Aounallah Fight One - Fight Select 1 11. ledna 2014 Submission 1 3:15
Výhra Alexei Belyaev Warrior's Way Championship 2: Butorin vs. Mischenko 8. prosince 2013 KO/T (Punches) 1 1:56
Prohra Michail Tsarev ProFC 51: Baltic Challenge 5 12. listopadu 2013 KO/T (Kick to the Body) 1 3:35
Prohra Marcus Vanttinen Cage 24 9. listopadu 2013 Deci (Split) 3 5:00
Výhra Wesley Howard Roundhouse - Berlin: The Beginning 6. října 2013 KO/T (Punch) 1
Prohra Bakhtiyar Abbasov Cage Warriors 58 24. srpna 2013 Deci (Unanimous) 3 5:00
Prohra Vyacheslav Vasilevsky M-1 Challenge 39: Smoldarev vs. Ibragimov 23. května 2013 Deci (Unanimous) 3 5:00
Výhra Abdul-Kerim Edilov Fight Nights Global 15: Battle Of Moscow 11 20. dubna 2013 Submission 1 0:58
Výhra Abdul-Kerim Edilov Fight Nights Global 15: Battle Of Moscow 11 20. dubna 2013 Subm (Guillotine Choke) 1
Výhra Eric Cebarec 100% Fight 14 - Invincible 16. března 2013 Technical KO 1 2:57
Výhra Shamil Abdulmuslimov Tech-KREP FC: Southern Front 2. března 2013 Subm (Triangle Choke) 1 1:53
Výhra Steven Duvivier 100% Fight 13 - Day of Reckoning 16. února 2013 Submission 1 1:20
Prohra Malik Merad 100% Fight - Contenders 17 29. prosince 2012 Decision (Unanimous) 3 5:00
Prohra Antony Rea FMC - Premium 1 1. prosince 2012 KO (Punch) 2 1:22
Výhra Malik Merad Fightway Challenge 6 - France vs. Brazil 25. května 2012 Decision (Split) 2 5:00
Výhra Wesley Fred OFC 4 - Combat MMA in the Cage 31. března 2012 Technical KO (Punches) 1 4:30
Výhra Sylvain Potard 100% Fight 9 - Supreme League Block B 17. března 2012 Submission (Guillotine Choke) 1 0:25
Prohra Niyaz Ramazanov Baltic Fights: Baltic Challenge 3 23. února 2012 KO/T (Punches) 2
Výhra Kevin Delaney OFC 3 - Combat MMA in the Cage 26. listopadu 2011 Submission 2 3:10
Prohra Stanislav Molodcov Fight Nights Global 6: Battle Of Moscow 5 5. listopadu 2011 Deci (Unanimous) 2 5:00
Prohra Patrick Vallee 100% Fight - 100 Percent Fight 5 28. května 2011 Submission (Rear-Naked Choke) 3 4:42
Výhra Ilias Duriev OFC 2 - Combat MMA in the Cage 23. dubna 2011 Submission 1 0:00
Výhra Joao Paulo Alves Santos OF - Octagon Fight 10 21. prosince 2010 Submission (Rear-Naked Choke) 1 3:00
Výhra Jefferson Urquiza MMA - Challenge Championship 17. prosince 2009 Submission 1 4:09
Prohra Leonardo Nascimento Lucio WFE - Win Fight and Entertainment 5 21. listopadu 2009 Submission 1 1:08
Prohra Ronny Markes NFC - Natal Fight Championship 2 12. listopadu 2009 Submission (Kimura) 1 3:56
Výhra Helison Lima Silva KFN - Kabra Fight Nordeste 2 16. července 2009 Submission 1 0:48
Prohra Fabio Luiz Vital da Costa BNC - Brazil Nordeste Combat 2. dubna 2009 Decision 3 5:00
Výhra Kelles Albuquerque EF - Extreme Fight 20. listopadu 2008 Submission (Guillotine Choke) 1 0:39
Výhra Roniclei Araujo AF - Arena Fight 3 12. července 2008 Submission 2 2:41
Prohra Andre Ricardo dos Santos Goncalves DDG - Desafio de Gigantes 10 6. července 2008 Submission 2 3:40
Prohra Carlos Alexandre Pereira KFN - Kabra Fight Nordeste 13. března 2008 Technical KO 0:00
Prohra Medhi Mabrouk FFMMA - Fight First MMA 23. března 2007 No 1 0:00
Výhra Carlos Alexandre Pereira RFC - Rino's FC 3 7. února 2007 Submission 0:00
Výhra Luis Sergio Melo Jr. Heat FC 3 - Metamorphis 14. dubna 2005 Decision 3 5:00
Výhra Evilasio Silva Araujo MF - Mix Fight 3 27. října 2004 Submission (Triangle Choke) 1 1:41
Výhra Rondinelli Rodrigues Gomes MF - Mix Fight 3 27. října 2004 Submission 1 1:41
Výhra Diogo Varela Silva MF - Mix Fight 3 27. října 2004 Decision 3 5:00
Výhra Fernando da Silva BC 2 - Brazilian Challenger 2 21. října 2004 Technical KO 2 0:00
Prohra Dinarte Silva Heat FC 2: Evolution 18. prosince 2003 Deci (Unanimous) 3 5:00
Výhra Alessandro Dos Santos CF - Champions Fight 25. října 2003 Submission (Punches) 1 0:00
Výhra Marcos Silva NOF - Natal Open Freestyle 2 21. května 2003 Submission 1 4:10
Výhra Alessandro Dos Santos BC - Bitetti Combat Nordeste 1 28. listopadu 2002 KO N 1 0:00
Výhra Assuerio Silva ECBO - Extremo Combate Bahia Open 7. července 1997 Subm 1 0:00

Články o bojovníkovi