Dibir Zagirov

Middleweight 93 kg
Původ: Rusko Výška: 175 cm Klub: Oplot
Výhra 16 Prohra 6 Remíza 0

Historie zápasů

Historie zápasů
Výsledek Soupeř Událost Metoda Kolo Čas
Prohra Israel Adesanya WLF - E.P.I.C.: Elevation Power in Cage 2 13. března 2016 Technical KO 2 2:23
Prohra Israel Adesanya WLF E.P.I.C. 2 12. března 2016 KO/T (Punches) 2 2:23
Výhra Vitaliy Onishchenko Oplot Challenge 107: Moscow Challenge 4 1. února 2015 Deci (Unanimous) 3 5:00
Výhra Vitaliy Onishchenko OC - Oplot Challenge 107 31. ledna 2015 Decision (Unanimous) 3 5:00
Výhra Andrey Yuhamchuk Oplot Challenge 104: Moscow Challenge 3 8. listopadu 2014 Submission 1 1:21
Prohra Maiquel Falcao Oplot Challenge 100: USSR Championship - Stage 26 15. února 2014 Subm (Guillotine Choke) 2 3:27
Výhra Alexander Lihalatov Oplot Challenge 93: USSR Championship - Stage 19 21. prosince 2013 Subm (Guillotine Choke) 1 2:21
Výhra Tony Wilburn Walkingstick Oplot Challenge 68: Team USA vs. Team Oplot 21. června 2013 Subm (Rear-Naked Choke) 2 2:01
Výhra George Kurdiani Oplot Challenge 59: Geo Fight vs. Team Oplot 18. května 2013 KO/T (Punches) 1 2:46
Výhra Alessandro Grandis Oplot Challenge 56: Children Of Fathers 10. května 2013 KO/T (Punch) 1 1:54
Výhra Serob Melikyan Oplot Challenge 52: Team Oplot vs. Arm FC 19. dubna 2013 Subm (Rear-Naked Choke) 1 2:12
Výhra Roman Iliyashenko Oplot Challenge 30: Team Oplot vs Peresvet FT 26. ledna 2013 KO/T (Punches) 2 2:01
Výhra Ahmed Bayrak Oplot Challenge 19: One Night In Istanbul 15. prosince 2012 KO/T (Punch) 1 3:13
Výhra Rudolf Kriz Oplot Challenge 12: Ukrainian Police vs Czech Police 10. listopadu 2012 Deci (Unanimous) 3 5:00
Prohra Magomed Sultanakhmedov M-1: European Selection 2010 (Stage 6) 28. května 2010 KO/T (Punch) 1
Výhra Anatoly Lavrov M-1: European Selection 2010 (Stage 2) 26. února 2010 Deci (Unanimous) 3 5:00
Výhra Vadim Khazov MFP: Russian Championship 2010 13. února 2010 KO/T (Punches) 1
Výhra Ruslan Gadzhiev MFP: Russian Championship 2010 13. února 2010 Submission 1 0:00
Prohra Shamil Nurmagomedov Challenge Cup 2009: Stage 2 19. prosince 2009 Submission 2 2:50
Výhra Alexander Dzasohov M-1: Russian Selection 2009 (Stage 9) 3. listopadu 2009 Deci (Unanimous) 2 5:00
Výhra Alexei Nazarov M-1: Russian Selection 2009 (Stage 8) 4. října 2009 Deci (Unanimous) 3 5:00
Prohra Ilya Malyukov M-1: Russian Selection 2009 (Stage 5) 22. července 2009 KO/T (Punches) 1 4:45

Články o bojovníkovi