Dmitry Voitov

Middleweight 85 kg
Původ: Bělorusko Věk: 38 let Výška: 187 cm Klub: Academy MMA
Výhra 18 Prohra 7 Remíza 0

Historie zápasů

Historie zápasů
Výsledek Soupeř Událost Metoda Kolo Čas
Výhra Mareks Belevics All Or Nothing 4 18. května 2019 KO/T (Punches Referee stoppage) 1 3:25
Prohra Caio Magalhaes M-1 Challenge 78: Ismagulov vs. Divnich 26. května 2017 Subm (Rear Naked Choke) 1 1:16
Prohra Maciej Rozanski ACB 56: Young Eagles 16 1. dubna 2017 Subm (Rear Naked Choke) 2 3:34
Výhra Bob Armstrong Road to Abu Dhabi Warriors: Thailand 12. srpna 2016 KO/T (Punches) 2 1:38
Výhra Maxim Matoedov Moscow Martial Arts Cup 2016: Stage 3 4. června 2016 Technical KO (Punches) 2 1:19
Výhra Maxim Matoedov Moscow Martial Arts Cup 2016: Stage 3 4. června 2016 KO/T (Punches) 2 1:19
Výhra Darkonbek Ergenov Octagon Fighting Sensation 8: All For Victory 8. května 2016 KO/T (Punches) 1 2:08
Výhra Gadzhi Alisultanov M-1: Mix-Fighter Challenge 2 11. října 2015 Deci (Unanimous) 2 5:00
Prohra Adam Yandiev M-1 Challenge 62: Buchinger vs. Barnaoui 10. října 2015 Subm (Neck Crank) 1 4:34
Výhra Bek Haldar CSFR: Cup Of The Eurasian Economic Union 1 21. února 2015 KO/T (Punches) 1 1:53
Prohra Pavel Katrunov Fight Club Voron: Fight Zone 4 25. října 2014 Subm (Guillotine Choke) 1 1:54
Výhra Vladimir Jovanovic M-1 Mix-Fighter: Season 4 - Stage 3 27. září 2014 Subm (Armbar) 1 1:24
Výhra Gadzhi Alisultanov M-1 Global - MixFighter Season 4 15. června 2014 Decision 2 5:00
Prohra Igor Svirid ProFC 48: East/West 24. dubna 2013 Subm (Rear-Naked Choke) 2 3:38
Výhra Artur Alibulatov M-1 Mix-Fighter: Season 2 - Stage 4 16. prosince 2012 Deci (Unanimous) 2 5:00
Výhra Vladimir Gerasimchik ProFC 42: Oplot Challenge 13. října 2012 KO/T (Corner Stoppage) 1 1:03
Prohra Gadzhimurad Antigulov M-1 Mix-Fighter: Season 2 - Stage 2 22. dubna 2012 Subm (Triangle Choke) 1
Výhra Kristian Amaiefulie Vosmiugolnik Cup 2012 31. března 2012 Subm (Armbar) 1
Prohra Marcin Elsner ProFC 31: Global Grand Prix (Stage 1) 26. srpna 2011 Subm (Arm-Triangle Choke) 2 1:24
Výhra Radu Baranov ProFC 31: Global Grand Prix (Stage 1) 26. srpna 2011 Subm (Armbar) 1 1:11
Výhra Yuri Gorbenko BFC 10: The Wolf's Path 3. června 2011 Subm (Armbar) 1
Výhra Wojciech Antczak ProFC - Union Nation Cup 13 13. února 2011 KO 1 2:05
Výhra Wojciech Antczak ProFC 25: Union Nation Cup (Stage 13) 12. února 2011 KO/T (Punch) 1 2:05
Výhra Bakhtiyar Abbasov ProFC 23: Union Nation Cup (Stage 11) 25. prosince 2010 Deci (Unanimous) 2 5:00
Výhra Alexander Basariya M-1 Selection Belarus - First Round 17. října 2010 Submission (Armbar) 1 0:00

Články o bojovníkovi