Dzhihad Yunusov

Featherweight 66 kg
Původ: Rusko Výška: 176 cm Klub: Akhmat Fight Club
Výhra 21 Prohra 6 Remíza 0

Historie zápasů

Historie zápasů
Výsledek Soupeř Událost Metoda Kolo Čas
Prohra Islam Omarov ACA 134: Bagov vs. Koshkin 17. prosince 2021 Deci (Unanimous) 3 5:00
Výhra Bayaman Nurmamat ACA 126: Magomedov vs. Egemberdiev 16. července 2021 KO/T (Spinning Back Elbow) 1 3:23
Výhra Leonardo Limberger ACA 117: Bagov vs. Silverio 12. února 2021 KO/T (Elbow) 2 1:52
Výhra Diego Brandao ACA 112 4. října 2020 Deci (Unanimous) 3 5:00
Prohra Diego Brandao ACA 100: Part 2 4. října 2019 Deci (Split) 3 5:00
Výhra Thiago Luis Bonifacio Silva ACA 95: Moscow 27. dubna 2019 Deci (Unanimous) 3 5:00
Výhra Ramazan Kishev WFCA 53: Abdurakhmanov vs. Abdulaev 4. října 2018 Deci (Unanimous) 3 5:00
Výhra Kirill Sukhomlinov WFCA 47: Dudaev vs Malyutin 1. dubna 2018 Deci (Unanimous) 3 5:00
Prohra Magomedrasul Khasbulaev WFCA 41: Yunusov vs Khasbulaev 24. srpna 2017 Deci (Unanimous) 3 5:00
Výhra Paata Robakidze WFCA 36: Battle in Grozny 29. dubna 2017 KO/T (Tko Doctor Stoppage) 2 1:16
Výhra Anthony Riggio United Caucasian Fight Championship 1: Team Caucasus vs. Team World 2. října 2016 Deci (Unanimous) 3 5:00
Výhra Konstantin Veselkin Akhmat Fight Show 23: Grand Prix Akhmat 2016 11. června 2016 Subm (Ezekiel Choke) 3 4:02
Výhra Kanat Keldibekov WFCA 18 - Grand Prix Akhmat 15. dubna 2016 Submission 3 4:03
Výhra Kanat Keldibekov WFCA 17: Battle In Kazakhstan 23. března 2016 KO/T (Retirement) 3 4:03
Výhra Andrei Mavrodiev WFCA 15: Battle In Shali 1 27. února 2016 Subm (Rear-Naked Choke) 2 1:17
Výhra Svyatoslav Shabanov WFCA 14: Grozny Battle 10 30. ledna 2016 Subm (Arm-Triangle Choke) 1 4:38
Výhra Vladimir Byalobzitsky WFCA 9: Grozny Battle 6 4. října 2015 Deci (Unanimous) 3 5:00
Výhra Tamerlan Kabulov WFCA 4: Battle In Benoy 14. června 2015 Deci (Unanimous) 3 5:00
Výhra Nariman Musaev Alash Pride FC: Heroes of the Steppe 23. listopadu 2014 Deci (Unanimous) 2 5:00
Prohra Mukhamed Kokov Oplot Challenge 102: USSR Championship - Stage 27 26. září 2014 Subm (Kimura) 2
Prohra Arsen Ubaidulaev ACB 9: Berkut Cup 2014 - Stage 9 22. června 2014 Subm (Anaconda Choke) 2 2:04
Prohra Mukhamed Kokov ACB 2: Berkut Cup 2014 - Stage 2 9. března 2014 Subm (Rear-Naked Choke) 2 1:12
Výhra Raul Tutarauli Oplot Challenge 88: USSR Championship (Stage 14) 16. listopadu 2013 Deci (Unanimous) 3 5:00
Výhra Viktor Kolesnik Tech-Krep FC: Southern Front 2 4. října 2013 Deci (Unanimous) 2 5:00
Výhra Vuqar Keramov Oplot Challenge 80: USSR Championship (Stage 6) 21. září 2013 Deci (Unanimous) 3 5:00
Výhra Sergey Sherbakov FC Bystriy Fights - Team Chechnya vs. Team Saint Petersburg 7. října 2012 Decision 1 2:20
Výhra Sergey Sherbakov Bystriy Fight Club 3 5. října 2011 Deci (Technical Decision) 2 1:20

Články o bojovníkovi