Ermek Tlauov

Lightweight 63 kg
Původ: Kazachstán Výška: 175 cm Klub: N/A
Výhra 17 Prohra 8 Remíza 0

Historie zápasů

Historie zápasů
Výsledek Soupeř Událost Metoda Kolo Čas
Prohra Edil Esenkulov MFC 1 19. června 2021 Subm (Choke) 2 2:58
Prohra Alihan Suleimanov ACA 105 6. března 2020 KO/T (Doctor Stoppage) 2 5:00
Prohra Vener Galiev ACA 102 29. listopadu 2019 KO/T (Referee stoppage) 2 1:37
Výhra Ivan Zhvirblia Alash-Pride FC: Battle in the Taraz 29. března 2019 Subm (Guillotine choke) 1
Prohra Abdulmutalib Gairbekov Alash Pride FC: The Orbulak Battle 20. prosince 2018 Deci (Unanimous) 3 5:00
Výhra Dmitriy Vlasyuk Alfa FC 14. dubna 2018 Subm (guillotine choke) 1
Výhra Said Khatiev Naiza FC 12 24. prosince 2017 Subm (guillotine choke) 2
Prohra Marcio Andrade Rebel FC 5: Quest for Glory 12. srpna 2017 Deci (unanimous) 3 5:00
Výhra Sergey Malykov Fight Nights Global 65: Zhumagulov vs. Asatryan 2 19. května 2017 Subm (Guillotine choke) 1 1:32
Prohra Ronys Torres Road FC 36 11. února 2017 Subm (Guillotine Choke) 1 4:50
Výhra Dmitriy Korobeynikov Tech-KREP FC: Prime Selection 2015 (Stage 7) 9. října 2015 Deci (Split) 3 5:00
Výhra Rasul Ediev Alash Pride / Tech-Krep FC - Prime Selection: Kazakhstan Warriors 12. září 2015 Decision (Overturned by Promoter) 3 5:00
Výhra Rasul Ediev Alash Pride FC: Cossack Warriors 12. září 2015 Deci (Overturned) 3 5:00
Výhra Ivan Yakuba Tech-KREP FC: Prime Selection 2015 (Stage 1) 11. června 2015 Subm (Armbar) 1 2:46
Výhra Soso Nizharadze Alash Pride FC: Royal Plaza Vol. 5 30. dubna 2015 Subm (Arm-Triangle Choke) 2 4:43
Výhra Firuz Mammadov Alash Pride FC: Royal Plaza Vol. 3 20. února 2015 Subm (Guillotine Choke) 2
Výhra Kazbek Julberegov Lionliga - Tajikistan Cup 4 31. prosince 2014 Technical KO (Punches) 2 1:25
Výhra Julu Jujbekov Lionliga - Tajikistan Cup 3 16. prosince 2014 Technical KO 1 2:58
Výhra Paulo Rodrigo de Sousa Alash Pride FC: Heroes of the Steppe 23. listopadu 2014 Subm (Guillotine Choke) 2 3:10
Výhra Sardorbek Israilov Alash Pride - Selection 4 16. srpna 2014 Submission 1 1:28
Výhra Ibragim Mazhiev Alash Pride - The Strongest 21. června 2014 Submission 1 0:22
Prohra Mukhamed Kokov ACB 5: Berkut Cup 2014 - Stage 5 6. dubna 2014 Deci (Unanimous) 2 5:00
Výhra Sayd-Hamzat Avkhadov ACB 2: Berkut Cup 2014 - Stage 2 9. března 2014 Subm (Armbar) 1 1:41
Prohra Oleg Borisov Fight Nights Global 16: Battle Of Moscow 12 20. června 2013 Deci (Unanimous) 2 5:00
Výhra Serob Minasyan Fight Nights Global 14: Battle Of Moscow 10 23. února 2013 Subm (Rear Naked Choke) 1 3:18

Články o bojovníkovi