Evgeni Fomenko

Middleweight 84 kg
Původ: Ukrajina Věk: 35 let Výška: 180 cm Klub: Oplot
Výhra 21 Prohra 16 Remíza 1

Historie zápasů

Historie zápasů
Výsledek Soupeř Událost Metoda Kolo Čas
Prohra Eduard Arustamyan Fight Club Zeus: Selection 22. února 2020 KO/T 4 3:11
Výhra Andrey Bragovskiy Oplot MMA: DNR Cup 22. února 2015 KO/T (Punches) 1 2:30
Výhra Alexander Sukhov Oplot MMA: DNR Cup 22. února 2015 KO/T (Punches) 1 2:00
Prohra Magomedsultan Alikuliev N-1 Pro: Battle In The North 2 12. prosince 2014 KO/T (Punches) 1 3:30
Prohra Mikhail Kolobegov ProFC 55: Kraniotakes vs. Kudin 19. října 2014 Subm (Rear Naked Choke) 1 1:26
Výhra Soslan Dzhabiev Oplot Challenge 100: USSR Championship - Stage 26 15. února 2014 KO/T (Punches) 3 2:13
Prohra Azamat Amagov Volgograd Fight: Unity Martial Arts Festival 6 29. listopadu 2013 Decision (Unanimous) 3 5:00
Výhra Grigoriy Kichigin Oplot Challenge 85: USSR Championship (Stage 11) 26. října 2013 KO/T (Punches) 2 3:27
Výhra Vasiliy Tzarkov King Fights 1 31. srpna 2013 KO/T (Punch) 1
Výhra Yakov Svetlichnyi Oplot Challenge 69: Svetlichnyi vs. Fomenko 22. června 2013 Subm (Armbar) 1 4:00
Výhra Ivan Reber Oplot Challenge 62: Youth Unity vs. Team Oplot 1. června 2013 KO/T (Punches) 1 1:01
Výhra Renat Lyatifov Oplot Challenge 56: Children Of Fathers 10. května 2013 Deci (Unanimous) 3 5:00
Prohra Vadim Sandulskiy Overtime Cup 2013 27. dubna 2013 KO/T (Punches) 1 1:18
Prohra Kai Puolakka Cage 21: Turku 2 2. února 2013 Subm (Triangle Choke) 2 2:48
Prohra Artur Guseinov M-1 Challenge 36: Confrontation In Mytishchi 8. prosince 2012 KO/T (Spinning Back Kick) 1
Výhra Renat Lyatifov Oplot Challenge 6: Cup Of Ukraine 2012 (Stage 2) 6. října 2012 KO/T (Punch) 1 2:57
Prohra Aigun Akhmedov Oplot Challenge 4: Akhmedov vs Fomenko 15. září 2012 Subm (Triangle Choke) 1 1:10
Výhra Josip Artukovic Draka MMA: Governor's Cup 7 26. května 2012 Subm (Armbar) 3
Prohra Alexei Ivanov Volgograd Fight: Unity Martial Arts Festival 3 5. května 2012 Technical KO (Doctor Stoppage) 1 5:00
Výhra Ivan Raul Oplot Challenge 1: The Beginning 25. března 2012 Subm (Armbar) 1 2:27
Výhra Albert Duraev Volgograd Fight: Unity Martial Arts Festival 2 1. března 2012 KO/T (Knee) 2 5:00
Výhra Murad Kamilov UAMA - Warrior's Honor 6 4. listopadu 2011 Technical KO 1 0:00
Výhra Pavel Katrunov UAMA - Warrior's Honor 6 4. listopadu 2011 Submission 1 1:03
Prohra Hamiz Mamedov ProFC - Union Nation Cup 13 13. února 2011 Decision 3 5:00
Prohra Hamiz Mamedov ProFC 25: Union Nation Cup (Stage 13) 12. února 2011 Deci (Unanimous) 3 5:00
Výhra Renat Lyatifov YKC - YK Combat 3 9. ledna 2011 Decision 2 5:00
Výhra Aleksandr Makarov King of Kings - KOK World Grand Prix 2010 17. prosince 2010 Submission 1 2:48
Remíza Ivan Kosov Fight Nights Global 2: Battle Of Moscow 2 15. října 2010 Ends (Unanimous) 2 5:00
Prohra Sheikh-Magomed Arapkhanov Volgograd Fight: Battle On Volga 2010 7. května 2010 Subm (Guillotine Choke) 1
Prohra Vladimir Opanasenko M-1 Ukraine - 2009 Selections 4 24. prosince 2009 Submission 1 2:30
Prohra Vladimir Opanasenko M-1: Ukrainian Selection 2009 (Stage 4) 23. prosince 2009 Subm (Triangle Choke) 1 2:30
Výhra Igor Grytskiv M-1 Ukraine - 2009 Selections 3 29. listopadu 2009 Decision 2 5:00
Výhra Igor Grytskiv M-1: Ukrainian Selection 2009 (Stage 3) 28. listopadu 2009 Deci (Unanimous) 2 5:00
Prohra Magomed Saadulaev ProFC 9: Union Nation Cup (Stage 2) 25. září 2009 Subm (Guillotine Choke) 1 4:05
Výhra Yuriy Shtembulyak M-1: Ukrainian Selection 2009 (Stage 1) 18. září 2009 Deci (Unanimous) 3 5:00
Výhra Rostislav Khvorost M-1: Lviv Open Cup 2009 14. června 2009 Subm (Achilles Lock) 1
Prohra Vasily Novikov RFP - Wolf Fighting Club 1 22. února 2008 Submission (Choke) 1 0:00
Výhra Dmitriy Budilovskiy RFP - Wolf Fighting Club 1 22. února 2008 Decision 3 5:00

Články o bojovníkovi