Evgeny Bondarev

Bantamweight 61 kg
Původ: Rusko Věk: 28 let Výška: 169 cm Klub: Ermak
Výhra 11 Prohra 13 Remíza 0

Historie zápasů

Historie zápasů
Výsledek Soupeř Událost Metoda Kolo Čas
Prohra Nashkho Galaev ACA 137: Magomedov vs. Matevosyan 6. března 2022 KO/T (Knee) 2 2:00
Prohra Fedor Babich MMA Series 21: Krasnaya Polyana 21. listopadu 2020 KO/T 1
Prohra German Barsegyan Berkut Young Eagles 10 20. října 2019 Deci (Unanimous) 3 5:00
Výhra Khushbakt Sharifov Colosseum FC - Battle of Champions 6 16. června 2019 Decision 2 5:00
Výhra Khushbakt Sharifov Colosseum MMA: Battle of Champions 6 16. června 2019 Deci (Unanimous) 2 5:00
Prohra Viktor Mitkov Road to M-1 6. dubna 2019 Deci (Unanimous) 3 5:00
Prohra Valeriy Pak Ultimatum 7: Back In Town 24. února 2019 Deci (Unanimous) 2 5:00
Výhra Dmitry Kiknadze Ultimatum 6: Lost World 3. června 2018 Subm (Guillotine choke) 1
Prohra Elnar Ibragimov GEFC Global 5. května 2018 Deci (Unanimous) 3 5:00
Výhra David Lutfiev Tech-Krep FC: PRIME Selection 2018 13. dubna 2018 KO/T (Punches) 1
Výhra Artur Melkonyan Tech-Krep FC: Battle in Kuban 10. prosince 2017 KO/T (Punches) 3 1:21
Prohra Aslanbek Karov Tech-Krep FC: PRIME Selection 15 19. května 2017 Deci (Unanimous) 3 5:00
Prohra Artur Magomedov Fight Nights Global 64: Bagautinov vs Nam 28. dubna 2017 Subm (Rear Naked Choke) 2 3:49
Prohra Sergey Prokopyuk DNR MMA Federation - Head of the Donetsk People's Republic Cup 2016 18. prosince 2016 Technical KO 2 1:25
Výhra Denis Domitraschuk Tech-Krep FC: PRIME Selection 2016 Finals 29. října 2016 Deci (Unanimous) 2 5:00
Prohra Azamat Kerefov Tech-Krep FC: PRIME Selection 2016 Stage 3 5. srpna 2016 Deci (Unanimous) 2 5:00
Výhra Yaroslav Perlik Tech-Krep FC: PRIME Selection 2016 Stage 2 7. července 2016 KO/T (Doctor Stoppage) 1 3:16
Výhra Alexander Chernyavskiy Moscow Martial Arts Cup 2016: Stage 3 4. června 2016 Subm (Guillotine Choke) 1
Prohra Suleyman Dinaev Absolute Championship Berkut 37: Young Eagles 9 11. května 2016 Subm (Rear Naked Choke) 1 3:08
Prohra Ramazan Tseev Open Fight Of Russia 2015: Stage 3 20. listopadu 2015 KO/T (Punches) 2
Prohra Roman Avdal Tech-KREP FC: Prime Selection 2015 (Stage 6) 20. srpna 2015 Deci (Split) 3 5:00
Výhra Almaz Moldobaev Tech-KREP FC: Prime Selection 2015 (Stage 4) 24. července 2015 Deci (Unanimous) 3 5:00
Výhra Shamil Ibragimov White Warrior Cup 4 20. června 2015 Deci (Unanimous) 2 5:00
Výhra Artem Belakh White Warrior Cup 4 20. června 2015 KO/T (Punches) 1 1:45

Články o bojovníkovi