Georgy Kichigin

Knight

Welterweight 77 kg
Původ: Kazachstán Věk: 31 let Výška: 185 cm Klub: РАТЬ
Výhra 22 Prohra 6 Remíza 0

Historie zápasů

Historie zápasů
Výsledek Soupeř Událost Metoda Kolo Čas
Výhra Cleber Souza Russian Cagefighting Championship - RCC 7 14. prosince 2019 Submission 2 1:25
Výhra Oton Jasse Krestov Brod FC - Krestov Brod FC 2 29. června 2019 Decision (Unanimous) 3 5:00
Výhra Jose de Ribamar Machado Gomes Alash Pride FC - Fortress and Friendship of People 30. dubna 2019 Technical KO 1 3:50
Prohra Zebaztian Kadestam One Championship - Reign of Valor 8. března 2019 Technical KO (Retirement) 2 5:00
Výhra Rousimar Palhares Russian Cagefighting Championship - RCC 5 15. prosince 2018 Technical KO 1 3:53
Výhra Edgaras Banikonis Knights Of Moscow Oblast Ring - Wind Force 4. listopadu 2018 Submission 1 1:30
Výhra Gadzhimurad Khiramagomedov FNG - Fight Nights Global 65 19. května 2017 Decision 5 5:00
Výhra Anatoly Safronov FNG - Fight Nights Global 60 4. března 2017 Submission 1 2:07
Výhra Vladimir Tyurin EFN 50 - Emelianenko vs. Maldonado 17. června 2016 Submission 1 2:03
Výhra Zalimkhan Yusupov EFN - Fight Nights Global 47 15. května 2016 Decision 3 5:00
Výhra Nasim Sharipov Alash Pride - Valiant Descendants of Alash 23. dubna 2016 Submission 1 0:35
Výhra Dmitry Lazurin WFCA 12 - Grozny Battle 16. prosince 2015 Submission 1 4:02
Výhra Andrei Ciubotaru KoMOR - Battle of the Knights 2 4. listopadu 2015 Submission (Guillotine Choke) 1 3:15
Výhra Dmitry Bikrev Fight Nights - Sochi 31. července 2015 Submission 2 2:04
Výhra Viktor Boronin KOR - Knights Of The Ring 1 7. června 2015 Submission (Rear-Naked Choke) 1 2:27
Výhra Aziz Amuev Alash Pride - Royal Plaza Volume 5 30. dubna 2015 Technical KO 1 2:49
Výhra Gadzhiakay Ebuev Fight Nights - Cup of Moscow 21. března 2015 Submission 1 2:54
Prohra Salamu Abdurahmanov ACB 11 - Vol. 1 14. listopadu 2014 Technical KO 2 3:57
Výhra Daniyar Babakulov Tech-Krep FC - Prime 3 19. září 2014 Submission 1 2:17
Prohra Chersi Dudaev Absolute Championship Berkut - Grand Prix Berkut 9 22. června 2014 Submission 1 1:58
Výhra Alexander Nikishenko Tech-Krep FC - Prime Crimea 23. května 2014 Submission 1 4:08
Prohra Umar Vakhaev Tech-Krep FC - Prime 21. března 2014 Decision 3 5:00
Výhra Vladimir Dubogrey Territory MMA Stalingrad - Volgograd Against Terrorism 13. prosince 2013 Submission 3
Prohra Bayzet Khatkhokhu Tech-Krep FC - Southern Front 2 4. října 2013 Submission 3 0:29
Výhra Yuriy Virchakov Tech-Krep FC - Black Sea Open Cup 5 23. srpna 2013 Submission 1 0:32
Výhra Artem Bogatirev Global Fight Club - GFC Challenge 2. června 2013 Submission 1 0:35
Prohra Vladimir Nikolaev Tech-Krep FC - Southern Front 2. března 2013 Submission 1 2:55
Výhra Yuriy Fotiadi GFC 1 - Global Fight Club 14. prosince 2012 Submission 1 2:55

Články o bojovníkovi