Glenn Sparv

Teddy Bear

Middleweight 83 kg
Původ: Finsko Výška: 185 cm Klub: Tiger Muay Thai
Výhra 21 Prohra 7 Remíza 1

Historie zápasů

Historie zápasů
Výsledek Soupeř Událost Metoda Kolo Čas
Výhra Shannon Ritch Rebel FC 10 - A New Order 11. ledna 2020 Submission 1 1:31
Prohra Gregory Babene Ares FC 1 - Ares Fighting Championship 14. prosince 2019 Submission 2 2:04
Výhra Konstantin Linnik Rebel FC 9 - Return of the Champion 7. září 2019 Technical KO 1 1:34
Výhra Mehdi Bagheri FMD - Full Metal Dojo 16: Big Trouble in Little Bangkok 3. listopadu 2018 KO (Head Kick) 2 2:52
Prohra Jun Yong Park RFC Way of the Dragon 2 - Taiwan Pro Combat Championship 7. července 2018 Decision (Unanimous) 3 5:00
Výhra Stuart Dare AFC 22 - Australian Fighting Championship 22 7. dubna 2018 Technical KO 3 2:16
Výhra Gyu Jung Seol RFC 1 - Way of the Dragon: Taiwan 3. února 2018 Technical KO (Punches) 3 2:40
Výhra Marcus Gaines Rebel FC 6 - China vs. The World 2. září 2017 TKO 1 1:34
Výhra Brandon Ropati HFS - Hex Fight Series 10 29. července 2017 Decision 3 5:00
Výhra Yuki Sasaki AFC 18 - Australian Fighting Championship 18 14. dubna 2017 TKO 1
Výhra James Chaney Reign in Power - Decisive Battle 20. listopadu 2016 Technical KO (Doctor Stoppage) 2 1:04
Prohra Konstantin Karaulnykh WKG 32 - World Kings Glory 32 7. července 2016 Submission 1 1:38
Prohra Zebaztian Kadestam PXC - Pacific Xtreme Combat 53 8. dubna 2016 KO (Punches) 1 0:11
Výhra Kazuma Maruyama K-Oz Entertainment - Bragging Rights 7: Resurrection 27. září 2015 Submission 2 1:48
Výhra Chen Lhong Sing Prasert BFC 3 - Bangarang Fighting Championship 3 21. února 2015 Technical KO (Punches) 1 0:00
Výhra Johan Vanttinen Cage - Cage 28 28. listopadu 2014 Decision (Method Decision) 3 5:00
Výhra Michael Dubois FMD - Full Metal Dojo 1 7. června 2014 Technical KO (Knees) 1 0:00
Výhra Kai Puolakka Cage 25 - Vantaa 3 15. února 2014 Decision (Majority) 3 5:00
Prohra Alberto Mina Rebel FC 1 - Into the Lion's Den 21. prosince 2013 Technical KO 1 2:44
Výhra Johnny Parsons Muchzhima MMA - Cage Wars 1 5. října 2013 Technical KO 2 0:00
Výhra Vyacheslav Andreev LFN 8 - Lappeenranta Fight Night 8 27. dubna 2013 Technical KO 2 2:35
Prohra Jonatan Westin Vision FC 5 - Finale 1. prosince 2012 Decision 3 5:00
Výhra Pavel Bechtold BP 11 - Kankaanpaa vs. Yamaguchi 23. března 2012 Technical KO 1 5:00
Prohra Nicolas Dalby CFL 2 - Cage Fight Live 19. listopadu 2011 Decision 3 5:00
Výhra Jan Doskocil BP 10 - Botnia Punishment 10 23. září 2011 Technical KO 1 2:14
Výhra Valts Vishnevskis Kauhajoki Fight Night - Back Where It All Began 16. dubna 2011 Decision 2 5:00
Výhra Jani Myllynen BP Fight Night 3 - Rumble in Amarillo 12. února 2011 Decision 2 5:00
Výhra Viktor Talashov LFN 5 - Lappeenranta Fight Night 5 13. listopadu 2010 Technical KO 2 3:04
Remíza Simon Norberg BP - Fight Night Vaasa 11. července 2009 Draw 3 3:00

Články o bojovníkovi