Goga Shamatava

Bantamweight 61 kg
Původ: Rusko Věk: 29 let Výška: 167 cm Klub: Ermak
Výhra 17 Prohra 8 Remíza 0

Historie zápasů

Historie zápasů
Výsledek Soupeř Událost Metoda Kolo Čas
Prohra Maycon Silvan ACA 104 - Goncharov vs. Vakhaev 21. února 2020 Submission 1 4:15
Výhra Alexey Shaposhnikov ACA 103 - Yagshimuradov vs. Butorin 14. prosince 2019 Decision 3 5:00
Prohra Rasul Albaskhanov ACA 94 - Krasnodar 30. března 2019 Decision 3 5:00
Výhra Pavel Pastushkov ACB 89 - Abdul-Aziz vs. Bagov 8. září 2018 KO 2 1:07
Výhra Diego Silva Tech-Krep FC - Prime Selection: Battle on the Kuban 10. prosince 2017 Decision (Unanimous) 3 5:00
Výhra Raymison Bruno Souza De Oliveira Tech-Krep FC - Prime Selection 17 18. srpna 2017 Technical KO (Retirement) 2 0:57
Výhra Mitchell Cadeau Tech-Krep FC - Prime Selection 12 18. března 2017 Technical KO (Punches) 1 1:25
Výhra Davronbek Khamitkulov Tech-Krep FC - Prime Selection 2016 Final 29. října 2016 KO 1 3:10
Výhra Souksavanh Khampasath Tech-Krep FC - Prime Selection 9 7. července 2016 Technical KO (Punches) 3 3:34
Výhra Elnar Ibragimov Tech-Krep FC - Southern Front 3 3. března 2016 Submission (Anaconda Choke) 2 1:00
Prohra Nabi Ashurlaev Russian MMA Union - Russian MMA Cup 2015, Day 1 24. října 2015 Decision 2 3:00
Výhra Ruslan Serikpulov Tech-Krep FC - Prime Selection 7 9. října 2015 KO 3 4:07
Výhra Kurbanali Radzhabaliev Tech-Krep FC - Prime Selection 5 6. srpna 2015 Submission 1 1:28
Výhra Nashkho Galaev Tech-Krep FC - Prime Selection 2 25. června 2015 Submission 1 4:25
Výhra Arseniy Petrov Tech-Krep FC - Ermak Prime Challenge 3. dubna 2015 Submission 1 4:17
Prohra Vugar Mamedzade Tech-Krep FC - Battle of Heroes 12. prosince 2014 Submission 3 1:15
Prohra Viktor Kichigin ProFC 55 - Kraniotakes vs. Kudin 19. října 2014 Decision 2 5:00
Prohra Samvel Markosyan Russian MMA Union - Russian MMA Cup 2014, Finals 27. září 2014 Decision 2 5:00
Výhra Petr Yan Russian MMA Union - Russian MMA Cup 2014, Day 1 26. září 2014 KO 2 1:05
Výhra Alexander Yakovenko Russian MMA Union - Russian MMA Cup 2014, Day 1 26. září 2014 Submission 1 0:50
Výhra Zalim Kudaev Russian MMA Union - Russian MMA Cup 2014, Day 1 26. září 2014 Technical KO 2 0:17
Výhra Enver Ablyakimov Tech-Krep FC - Prime 3 19. září 2014 Technical KO 1 2:12
Výhra Magomed Khakimov PBSC - Pancration Black Sea Cup 2014 18. srpna 2014 Submission 2 4:43
Prohra Ramazan Kishev Karachay-Cherkessia MMA - Arashukov Cup 23. června 2014 Decision 2 5:00
Prohra Sakhil Askarov LF - Legion Fight 11 25. května 2012 Decision 3 5:00

Články o bojovníkovi