Goga Shamatava

Bantamweight 57 kg
Původ: Rusko Věk: 30 let Výška: 168 cm Klub: Ermak
Výhra 21 Prohra 12 Remíza 0

Historie zápasů

Historie zápasů
Výsledek Soupeř Událost Metoda Kolo Čas
Prohra Josiel Silva ACA 140: Reznikov vs. Ramos 17. června 2022 KO/T (Left Hook) 3 3:59
Výhra Alan Gomes de Castro ACA 137: Magomedov vs. Matevosyan 6. března 2022 Deci (Unanimous) 3 5:00
Výhra Gustavo Erak AMC Fight Nights: Donskoy Ataman 24. září 2021 Deci (Unanimous) 3 5:00
Výhra Azizbek Keldibek Uulu Open Fighting Championship 6 4. července 2021 KO/T (Punches) 1 4:52
Prohra Josiel Silva ACA 116: Balaev vs. Froes 18. prosince 2020 Deci (Unanimous) 3 5:00
Prohra Murad Magomedov ACA 110 5. září 2020 Deci (Unanimous) 3 5:00
Prohra Maycon Silvan ACA 104 21. února 2020 Subm (Guillotine Choke) 1 4:14
Výhra Alexey Shaposhnikov ACA 103 14. prosince 2019 Deci (Unanimous) 3 5:00
Prohra Azamat Kerefov ACA 97: Krasnodar 31. srpna 2019 Deci (Split) 3 5:00
Prohra Rasul Albaskhanov ACA 94 30. března 2019 Deci (Unanimous) 3 5:00
Výhra Pavel Pastushkov ACB 89: Krasnodar 8. září 2018 KO/T (Spinning Back Elbow) 2 1:07
Výhra Diego Silva Tech-Krep FC: Battle in Kuban 10. prosince 2017 Deci (Unanimous) 3 5:00
Výhra Raymison Bruno Souza De Oliveira Tech-Krep FC: PRIME Selection 17 Night of Champions 18. srpna 2017 KO/T (Submission to Punches) 1
Výhra Mitchell Cadeau Tech-Krep FC: PRIME Selection 2017 Stage 1 18. března 2017 KO/T (Knee and Punches) 1 1:25
Výhra Davronbek Khamitkulov Tech-Krep FC: PRIME Selection 2016 Finals 29. října 2016 KO/T (Knee) 1 3:10
Výhra Souksavanh Khampasath Tech-Krep FC: PRIME Selection 2016 Stage 2 7. července 2016 KO/T (Punches) 3 3:40
Výhra Elnar Ibragimov Tech-Krep FC: Southern Front 3 3. března 2016 Subm (Brabo Choke) 2
Prohra Nabi Ashurlaev Russian MMA Union - Russian MMA Cup 2015, Day 1 24. října 2015 Decision 2 3:00
Výhra Ruslan Serikpulov Tech-KREP FC: Prime Selection 2015 (Stage 7) 9. října 2015 KO/T (Kick to the Body and Punches) 3 4:07
Výhra Kurbanali Radzhabaliev Tech-KREP FC: Prime Selection 2015 (Stage 5) 6. srpna 2015 Subm (Guillotine Choke) 1 1:28
Výhra Nashkho Galaev Tech-KREP FC: Prime Selection 2015 (Stage 2) 25. června 2015 Subm (Triangle Choke) 1 4:25
Výhra Shamil Pakhrudinov Russian Cup 2015: Southern Federal District 18. dubna 2015 N/A
Výhra Arseniy Petrov Tech-KREP FC: Ermak Prime Challenge 3. dubna 2015 Subm (Rear Naked Choke) 1 4:17
Prohra Vugar Mamedzade Tech-KREP FC: Battle Of Heroes 12. prosince 2014 Subm (Triangle Choke) 3 1:15
Prohra Viktor Kichigin ProFC 55: Kraniotakes vs. Kudin 19. října 2014 Deci (Unanimous) 2 5:00
Prohra Samvel Markosyan Russian MMA Union - Russian MMA Cup 2014, Finals 27. září 2014 Decision 2 5:00
Výhra Petr Yan Russian MMA Union - Russian MMA Cup 2014, Day 1 26. září 2014 KO 2 1:05
Výhra Alexander Yakovenko Russian MMA Union - Russian MMA Cup 2014, Day 1 26. září 2014 Submission 1 0:50
Výhra Zalim Kudaev Russian MMA Union - Russian MMA Cup 2014, Day 1 26. září 2014 Technical KO 2 0:17
Výhra Enver Ablyakimov Tech-KREP FC: Prime 3 19. září 2014 KO/T (Punches) 1 2:12
Výhra Magomed Khakimov Legion Fight: Black Sea Cup 2014 (Stage 2) 18. srpna 2014 Subm (Rear-Naked Choke) 2 4:43
Prohra Ramazan Kishev Arashukov Cup 2 23. června 2014 Deci (Split) 2 5:00
Prohra Sakhil Askarov Legion Fight 11: Rutskiy vs. Sultanov 25. května 2012 Deci (Unanimous) 3 5:00

Články o bojovníkovi