Hracho Darpinyan

Hracho Man

Middleweight 83 kg
Původ: Arménie Věk: 33 let Výška: 177 cm Klub: Team Schrijber
Výhra 18 Prohra 9 Remíza 2

Historie zápasů

Historie zápasů
Výsledek Soupeř Událost Metoda Kolo Čas
Prohra Anatoly Tokov Bellator 229 - Koreshkov vs. Larkin 4. října 2019 Technical KO 2 4:38
Remíza Gerald Harris Bellator 210 - Njokuani vs. Salter 30. listopadu 2018 Draw 3 5:00
Výhra Boubacare Balde Magnum FC - Magnum Fighting Championship 1 11. března 2017 Decision 3 5:00
Výhra Arymarcel Santos FCDH - Fight Club Den Haag 2016 16. května 2016 Technical KO (Punches) 1 2:04
Výhra Darwin Rodriguez HDH - Hombres de Honor 70 7. prosince 2015 Submission 1 2:00
Výhra Seyed Majid Hashemzadeh ArmFC 15 - Armenia Fighting Championship 15. listopadu 2015 Submission (Armbar) 1 0:13
Prohra Michal Fijalka XCage 8 / PLMMA 57 - Torun 9. září 2015 Decision (Split) 3 5:00
Výhra Mateusz Ostrowski XCage 7 / PLMMA 50 - Torun 13. března 2015 Decision 3 5:00
Prohra Gadzhimurad Antigulov ACB 11 - Vol. 2 15. listopadu 2014 Decision (Unanimous) 3 5:00
Výhra Michal Gutowski XCage 6 / PLMMA 38 - Torun 5. září 2014 KO 1 1:40
Výhra Rafael Rodriguez Gutierrez FCDH - Fight Club Den Haag 2014 22. června 2014 Submission 1 3:13
Prohra Michal Pasternak PLMMA 35 - Pinczow 7. června 2014 Decision (Unanimous) 3 5:00
Prohra Ramazan Mukailov FEFoMP - Sea Star 2 17. srpna 2013 Decision (Unanimous) 3 5:00
Výhra Michal Szulinski XCage - Extreme Cage 5 17. května 2013 Submission 1 2:49
Výhra Roman Silvanovich Draka 9 - Governor's Cup 2012 13. října 2012 Decision 3 3:00
Výhra Rimgaudas Kutkaitis Shaolin Ryu - Fight Club Den Haag 2012 8. července 2012 Technical KO (Punches) 1 0:00
Výhra Shaun Lomas BoW 10 - Battle of Wormer 6. května 2012 Submission (Rear-Naked Choke) 1 0:00
Prohra Michal Fijalka IF - Iron Fist 4 5. listopadu 2011 Submission (Rear-Naked Choke) 2 2:45
Výhra Santana Ou BoW 9 - Battle of Wormer 9. října 2011 Technical KO (Punches) 2 0:00
Prohra Sultan Aliev ProFC - Union Nation Cup Final 2. července 2011 Decision 3 5:00
Remíza Johan Romming Shaolin Ryu - Fight Club Den Haag 2011 2. června 2011 Draw 2 5:00
Výhra Jochim Rijmen OG2F - One Gate 2 Far 6. listopadu 2010 Technical KO 1 0:51
Výhra Robert Jocz United Glory - 2010-2011 World Series Quarterfinals 16. října 2010 KO 1 0:47
Prohra David Tkeshelashvili M-1 Selection 2010 - Eastern Europe Round 3 28. května 2010 Decision 3 5:00
Výhra Mircea Patrascu OTS - Only The Strongest 2010 24. dubna 2010 Submission (Rear-Naked Choke) 1 4:35
Výhra Roodi Troost M-1 Selection 2010 - Western Europe Round 2 27. března 2010 Submission 1 0:32
Prohra Jason Edward Jones UG 11 - A Decade of Fights 17. října 2009 Decision 3 5:00
Výhra Marius Mazulis WFCA Czech Republic - Gladiator Games 25. června 2009 Technical KO (Exhaustion) 2 0:00
Výhra Ulas Ilgin It's Showtime - Fights at the Border 8. února 2009 Submission 1 0:00

Články o bojovníkovi