Hracho Darpinyan

Hracho Man

Middleweight 84 kg
Původ: Arménie Věk: 36 let Výška: 178 cm Klub: Team Schreiber
Výhra 21 Prohra 10 Remíza 2

Historie zápasů

Historie zápasů
Výsledek Soupeř Událost Metoda Kolo Čas
Prohra Anatoly Tokov Bellator 229: Koreshkov vs. Larkin 4. října 2019 KO/T (Elbows) 2 4:38
Remíza Gerald Harris Bellator 210: Njokuani vs. Salter 30. listopadu 2018 Ends (Majority) 3 5:00
Výhra Boubacare Balde Magnum FC 1 11. března 2017 Deci (Unanimous) 3 5:00
Výhra Arymarcel Santos Fight Club Den Haag 16. května 2016 KO/T (Punches) 1 2:04
Výhra Arymarcel Santos Fight Club Den Haag 16. května 2016 KO/T (Punches) 1 2:04
Výhra Darwin Rodriguez Hombres de Honor 70 7. prosince 2015 Subm (Anaconda Choke) 1 2:00
Výhra Seyed Majid Hashemzadeh ArmFC 15 15. listopadu 2015 Subm (Armbar) 1
Prohra Michal Fijalka XCage 8 / PLMMA 57 - Torun 9. září 2015 Decision (Split) 3 5:00
Prohra Michal Fijalka XCage 8: Fijałka vs. Darpinyan II 5. září 2015 Deci (Split) 3 5:00
Výhra Mateusz Ostrowski XCage 7: PLMMA 50 Extra 13. března 2015 Deci (Unanimous) 3 5:00
Prohra Gadzhimurad Antigulov ACB 11: Fight Weekend (Day 2) 15. listopadu 2014 Deci (Unanimous) 3 5:00
Výhra Michal Gutowski XCage 6: PLMMA 38 5. září 2014 KO/T (Punch) 1 1:40
Výhra Rafael Rodriguez Gutierrez Fight Club Den Haag 22. června 2014 Subm (Rear-Naked Choke) 1 3:13
Prohra Michal Pasternak PLMMA 35 7. června 2014 Deci (Unanimous) 3 5:00
Prohra Ramazan Mukailov MFP: Sea Star 2 17. srpna 2013 Deci (Unanimous) 3 5:00
Výhra Michal Szulinski XCage 5 17. května 2013 Subm (Guillotine Choke) 1 2:49
Výhra Roman Silvanovich Draka MMA: Governor's Cup 9 13. října 2012 Deci (Split) 3 3:00
Výhra Rimgaudas Kutkaitis Fight Club Den Haag 2 8. července 2012 KO/T (Punches) 1
Výhra Shaun Lomas BoW 10 - Battle of Wormer 6. května 2012 Submission (Rear-Naked Choke) 1 0:00
Prohra Michal Fijalka Iron Fist 4 5. listopadu 2011 Subm (Rear Naked Choke) 2 2:45
Výhra Santana Ou BoW 9 - Battle of Wormer 9. října 2011 Technical KO (Punches) 2 0:00
Prohra Sultan Aliev ProFC 29: Union Nation Cup (Stage 16) 2. července 2011 Deci (Unanimous) 3 5:00
Remíza Johan Romming Fight Club Den Haag 2. června 2011 Ends (Unanimous)
Výhra Jochim Rijmen OG2F - One Gate 2 Far 6. listopadu 2010 Technical KO 1 0:51
Výhra Robert Jocz United Glory - 2010-2011 World Series Quarterfinals 16. října 2010 KO 1 0:47
Prohra David Tkeshelashvili M-1: European Selection 2010 (Stage 7) 29. května 2010 Deci (Unanimous) 3 5:00
Výhra Mircea Patrascu OTS - Only The Strongest 2010 24. dubna 2010 Submission (Rear-Naked Choke) 1 4:35
Výhra Roodi Troost M-1 Selection 2010 - Western Europe Round 2 27. března 2010 Submission 1 0:32
Výhra Roodi Troost M-1: European Selection 2010 (Stage 3) 26. března 2010 KO/T (Slam) 1
Prohra Jason Edward Jones UG 11 - A Decade of Fights 17. října 2009 Decision 3 5:00
Výhra Marius Mazulis WFCA Czech Republic - Gladiator Games 25. června 2009 Technical KO (Exhaustion) 2 0:00
Výhra Ulas Ilgin It's Showtime 31: Fights At The Border 7 8. února 2009 Subm 1
Výhra Ulas Ilgin It's Showtime 31: Fights At The Border 7 8. února 2009 Subm 1

Články o bojovníkovi