Ikuhisa Minowa

Minowaman

Middleweight 83 kg
Původ: Japonsko Věk: 44 let Výška: 175 cm Klub: Kuma Gym
Výhra 57 Prohra 41 Remíza 4

Historie zápasů

Historie zápasů
Výsledek Soupeř Událost Metoda Kolo Čas
Výhra Dong Sik Yoon Road FC 42 - Road Fighting Championship 42 23. září 2017 Technical KO 2 2:26
Prohra Yuki Kondo Pancrase - 288 2. července 2017 Decision 3 3:00
Výhra Tetsuo Onuma CMA MMA - Crazy King 8 / CMA Kaiser 4 8. dubna 2017 KO (Method KO) 2 1:31
Prohra Yuya Shirai Deep - 75 Impact 27. února 2016 Decision 3 5:00
Prohra Zilong Zhao Road FC 27 - Road Fighting Championship 27 26. prosince 2015 Technical KO 1 1:24
Prohra Justin Morton Vale Tudo Japan - VTJ in Okinawa 3. října 2015 Decision 3 5:00
Výhra Dae Sung Kim Road FC 24 - Road Fighting Championship 24 25. července 2015 Decision 3 5:00
Prohra Oli Thompson IGF - Inoki Genome Fight 3 11. dubna 2015 Decision (Unanimous) 2 5:00
Prohra Shinichi Suzukawa IGF - Inoki Genome Fight 2 23. srpna 2014 Technical KO 2 0:59
Prohra Jung Kyo Park Road FC 15 - Road Fighting Championship 15 31. května 2014 KO 1 4:42
Výhra Goran Jettingstad IGF - Inoki Genome Fight 1 5. dubna 2014 Submission 1 2:26
Výhra Atsushi Sawada IGF - Inoki Bom-Ba-Ye 2013 31. prosince 2013 Technical KO 1 3:47
Výhra Hoon Kim Road FC 13 - Road Fighting Championship 13 12. října 2013 KO 1 0:00
Prohra Hye Seok Son Road FC 11 - Road Fighting Championship 11 13. dubna 2013 Technical KO 3 0:55
Výhra Bor Bratovz IGF - Inoki Bom-Ba-Ye 2012 31. prosince 2012 Submission 1 3:18
Výhra Jin-Soo Yuk Road FC 9 - Beatdown 15. září 2012 Submission 1 4:59
Prohra Alexander Shlemenko SFL 2 - Super Fight League 2 7. dubna 2012 Technical KO 1 2:20
Výhra Shigeki Tsuchiya Gladiator - Gladiator 30 11. března 2012 Submission (Kimura) 1 1:16
Výhra Toshihiro Koyama Gladiator - Gladiator 29 19. února 2012 Submission (Arm-Triangle Choke) 1 1:49
Prohra Kendall Grove ProElite 3 - Da Spyder vs. Minowaman 21. ledna 2012 Decision (Unanimous) 3 5:00
Výhra Dev Kumar Ghimire Gladiator - Gladiator 27 18. prosince 2011 Submission (Armbar) 1 1:20
Výhra Young Woo Yoo Gladiator - Gladiator 25 30. října 2011 Submission 1 2:55
Výhra Baru Harn Dream - Dream 17 24. září 2011 Submission 1 4:39
Výhra Jair Gomes Gladiator - Gladiator 22 14. srpna 2011 Submission (Neck Crank) 1 0:49
Výhra Carlos Toyota Heat - Heat 18 5. června 2011 Decision (Unanimous) 3 5:00
Prohra Hiroshi Izumi K-1 - Dynamite!! Power of Courage 2010 31. prosince 2010 Technical KO 3 2:50
Výhra Chang Hee Kim Deep - 50 Impact 24. října 2010 Submission 1 2:07
Prohra Satoshi Ishii Dream - Dream 16 25. září 2010 Decision 2 5:00
Výhra Imani Lee Dream - Dream 14 29. května 2010 Submission 1 4:16
Výhra Jimmy Ambriz Dream - Dream 13 22. března 2010 Submission 2 2:42
Výhra Rameau Thierry Sokoudjou K-1 - Dynamite!! Power of Courage 2009 31. prosince 2009 Technical KO 3 3:29
Výhra Hong Man Choi Dream 11 - Featherweight Grand Prix 2009 Final 6. října 2009 Submission 2 1:27
Prohra Katsuyori Shibata Dream 8 - Welterweight Grand Prix 2009 Opening Round 5. dubna 2009 Decision 2 5:00
Výhra Errol Zimmerman K-1 - Dynamite!! Power of Courage 2008 31. prosince 2008 Submission 1 1:01
Prohra Masakatsu Funaki Dream 6 - Middleweight Grand Prix 2008 Final 23. září 2008 Submission 1 0:52
Výhra Don Frye Deep - Gladiator 16. srpna 2008 Submission (Kneebar) 1 3:56
Prohra Taiei Kin Dream 2 - Middleweight Grand Prix 2008 Opening Round 29. dubna 2008 Decision 2 5:00
Prohra Wagner da Conceicao Martins K-1 - Premium 2007 Dynamite!! 31. prosince 2007 Technical KO 3 2:13
Prohra Min Soo Kim K-1 HERO's - HERO's 2007 in Korea 28. října 2007 Technical KO 1 3:46
Výhra Kevin Casey K-1 HERO's - Tournament Final 17. září 2007 Technical KO 2 0:42
Výhra Seung Hyun Choi Heat - Heat 4 11. srpna 2007 Submission (Reverse Kimura) 1 1:41
Výhra Min Suk Heo Deep - CMA Festival 2 23. července 2007 Technical KO (Corner Stoppage) 1 5:00
Prohra Kiyoshi Tamura Pride FC - Shockwave 2006 31. prosince 2006 KO 1 1:18
Výhra Mike Plotcheck Pride - Bushido 13 5. listopadu 2006 Decision 2 5:00
Výhra Eric Esch Pride - Bushido 12 26. srpna 2006 Submission 1 4:25
Výhra Hyun Gab Park Deep - CMA Festival 24. května 2006 Submission (Heel Hook) 1 0:17
Prohra Mirko Filipovic Pride FC - Total Elimination Absolute 5. května 2006 Technical KO 1 1:10
Výhra Paulo Cesar Silva Pride - Bushido 10 2. dubna 2006 Technical KO 1 2:23
Výhra Dave Legeno Cage Rage 15 - Adrenalin Rush 4. února 2006 Submission 1 2:21
Prohra Kazushi Sakuraba Pride FC - Shockwave 2005 31. prosince 2005 Tech 1 9:59
Prohra Murilo Bustamante Pride - Bushido 9 25. září 2005 Technical KO 1 9:51
Výhra Phil Baroni Pride - Bushido 9 25. září 2005 Decision 2 5:00
Výhra Kimo Leopoldo Pride - Bushido 8 17. července 2005 Submission 1 3:11
Prohra Phil Baroni Pride - Bushido 7 22. května 2005 Technical KO 2 2:04
Výhra Gilbert Yvel Pride - Bushido 6 3. dubna 2005 Submission 1 1:10
Výhra Stefan Leko Pride - Shockwave 2004 31. prosince 2004 Submission 1 0:27
Výhra Ryuki Ueyama Pride - Bushido 5 14. října 2004 Decision 2 5:00
Výhra Kenichi Yamamoto Pride - Bushido 4 19. července 2004 Technical KO 1 3:23
Výhra Eduard Churakov Gladiator FC - Day 1 26. června 2004 Submission 1 2:29
Prohra Ryan Gracie Pride - Bushido 3 23. května 2004 Decision (Split) 2 5:00
Prohra Wanderlei Silva Pride - Bushido 2 15. února 2004 KO (Punches) 1 1:09
Prohra Quinton Jackson Pride FC - Shockwave 2003 31. prosince 2003 Technical KO 2 1:05
Výhra Silmar Rodrigo BSF - Brazil Super Fight 19. září 2003 Submission (Rolling Kneebar) 2 3:00
Prohra Ricardo Almeida Pancrase - Hybrid 2 16. února 2003 Decision (Unanimous) 3 5:00
Výhra Yuki Sasaki Pancrase - Spirit 8 30. listopadu 2002 Decision 3 5:00
Prohra Kiyoshi Tamura Deep - 6th Impact 7. září 2002 Decision (Unanimous) 3 5:00
Prohra Mitsuyoshi Sato Pancrase - Spirit 5 28. května 2002 Decision (Majority) 3 5:00
Výhra Kazuki Okubo Deep - 3rd Impact 23. prosince 2001 Submission 1 3:38
Výhra Hiroshi Shibata Pancrase - Proof 7 1. prosince 2001 Technical KO 1 2:28
Prohra Sanae Kikuta Pancrase - 2001 Anniversary Show 30. září 2001 Technical KO (Cut) 2 4:30
Výhra Kenji Akiyama Pancrase - 2001 Neo-Blood Tournament Opening Round 29. července 2001 Submission (Guillotine Choke) 3 2:52
Výhra Yuki Sasaki Pancrase - Proof 3 13. května 2001 Submission (Toe Hold) 3 0:25
Prohra Paulo Filho Pancrase - Proof 2 31. března 2001 Decision (Unanimous) 3 5:00
Prohra Keiichiro Yamamiya Pancrase - 2000 Anniversary Show 24. září 2000 Decision 2 3:00
Výhra Brian Gassaway Pancrase - 2000 Anniversary Show 24. září 2000 Submission 1 5:00
Výhra Masaya Kojima Pancrase - Trans 5 23. července 2000 Submission 1 1:43
Výhra Tony Ray Rossi Pancrase - Trans 5 23. července 2000 Submission (Armbar) 1 1:32
Výhra Joe Slick UFC 25 - Ultimate Japan 3 14. dubna 2000 Technical KO 3 2:02
Výhra Ichio Matsubara Pancrase - Trans 2 27. února 2000 Submission 1 1:21
Remíza Chris Lytle Pancrase - Breakthrough 11 18. prosince 1999 Draw 1 15:00
Výhra Adrian Serrano Pancrase - Breakthrough 9 25. října 1999 Submission (Heel Hook) 1 11:38
Prohra Semmy Schilt Pancrase - 1999 Anniversary Show 18. září 1999 Decision 1 10:00
Výhra Daiju Takase Pancrase - 1999 Neo-Blood Tournament Opening Round 1. srpna 1999 Submission 1 7:59
Výhra Minoru Toyonaga Pancrase - 1999 Neo-Blood Tournament Second Round 1. srpna 1999 Submission (Rear-Naked Choke) 1 2:57
Výhra Daisuke Watanabe Pancrase - 1999 Neo-Blood Tournament Second Round 1. srpna 1999 Submission 1 4:28
Remíza Osami Shibuya Pancrase - Breakthrough 5 23. května 1999 Draw 2 3:00
Výhra Daisuke Watanabe Pancrase - Breakthrough 1 19. ledna 1999 Submission 1 3:18
Výhra Satoshi Hasegawa Pancrase - Advance 11 29. listopadu 1998 Submission 1 2:43
Výhra Daisuke Ishii Pancrase - Advance 10 26. října 1998 Decision 1 10:00
Remíza Travis Fulton Pancrase - Advance 9 4. října 1998 Draw 2 3:00
Prohra Evan Tanner Pancrase - 1998 Neo-Blood Tournament Opening Round 7. července 1998 Submission 1 4:05
Výhra Adrian Serrano Pancrase - Advance 7 2. června 1998 Decision 1 10:00
Prohra Satoshi Hasegawa Pancrase - Advance 5 26. dubna 1998 Decision 2 3:00
Prohra Satoshi Hasegawa Pancrase - Advance 1 16. ledna 1998 Submission 2 1:10
Prohra Jason DeLucia Pancrase - Alive 11 20. prosince 1997 Submission 1 3:47
Prohra Osami Shibuya Pancrase - Alive 10 16. listopadu 1997 Decision 1 10:00
Prohra Takafumi Ito Pancrase - Alive 9 29. října 1997 Submission 1 6:34
Remíza Kosei Kubota Pancrase - 1997 Anniversary Show 6. září 1997 Draw 1 10:00
Prohra Yuki Kondo Pancrase - Alive 8 9. srpna 1997 Submission 1 5:13
Prohra Satoshi Hasegawa Pancrase - 1997 Neo-Blood Tournament, Round 2 20. července 1997 Decision 2 3:00
Výhra Haygar Chin Pancrase - 1997 Neo-Blood Tournament, Round 1 20. července 1997 Submission 1 2:24
Prohra Yuzo Tateishi Lumax Cup - Tournament of J '96 30. března 1996 Deci 2 3:00

Články o bojovníkovi