Ilya Gunenko

Light Heavyweight 93 kg
Původ: Rusko Věk: 31 let Výška: 188 cm Klub: White Tigers
Výhra 12 Prohra 13 Remíza 0

Historie zápasů

Historie zápasů
Výsledek Soupeř Událost Metoda Kolo Čas
Prohra Viktor Vecherin AMC 102 18. června 2021 Deci (Unanimous) 3 5:00
Prohra Ivan Romanov RCC Intro 4 8. května 2019 Subm (Choke) 2 1:47
Výhra Viktor Vecherin Confrontation 3 23. listopadu 2018 KO/T (Referee stoppage) 2 2:00
Prohra Dimitry Andryushko Fireball Fight Club: Fireball Grand Battle 2 31. května 2018 Submission (Kimura) 1 3:03
Prohra Dimitry Andryushko Fireball Fight Club: Fireball Grand Battle 2 31. května 2018 Subm (Kimura) 1 3:03
Výhra Islam Vagabov HLS: Grand Prix 1/4 15. listopadu 2017 Subm (Choke) 1 4:05
Prohra Bogdan Guskov Fight Nights Global 69: Bagautinov vs Nobre 30. června 2017 KO/T (Punch) 2
Prohra Gadzhimurad Khebdeev Power Club MMA - Power HLS Grand Prix Semifinals 12. února 2017 Submission (Kimura) 1 3:44
Výhra Islam Vagabov Power Club MMA - Power Club MMA Tournament 30. října 2016 Submission (Rear-Naked Choke) 1 1:43
Prohra Igor Litoshik Tech-Krep FC: Battle in Siberia 12. února 2016 Subm (Arm-Triangle Choke) 2 1:57
Prohra Ilyas Mustabirov ACB 23: Young Eagles 2 10. října 2015 KO/T (Corner Stoppage) 1 2:17
Výhra Kurmet Khakimov Altay Republic MMA League - Altai Palace Cup 29. srpna 2015 Technical KO (Punches) 2 1:24
Výhra Kurmet Khakimov Altay League: Altay Palace Cup 29. srpna 2015 KO/T (Punches) 2 1:24
Prohra Rashid Sirazhudinov Russian MMA Union - Russian MMA Cup 2014, Day 1 26. září 2014 Decision 2 3:00
Výhra Sergey Dyakonov Russian MMA Union - Russian MMA Cup 2014, Day 1 26. září 2014 Decision 2 3:00
Prohra Daniil Arepyev Siberian League: Festival Of Martial Arts 2014 17. května 2014 Subm (Rear-Naked Choke) 1 1:45
Výhra Maxim Vagin Altay League: Throwdown 1. května 2014 Subm (Rear-Naked Choke) 1 2:45
Výhra Telman Gadzhiev Straight Fight: Heavyweight Grand Prix (Stage 1) 14. března 2014 Technical KO 1 2:30
Prohra Konstantin Andreitsev WCSA Combat Ring 5: Steel Heart 2 15. listopadu 2013 KO/T (Punches) 3 2:31
Výhra Egor Akulich White Rex - Warrior Spirit 20. října 2013 Technical KO 1 0:15
Výhra Pavel Shabarin Siberian League: Siberian Battle 1 20. října 2013 Technical KO (Punches) 1 1:50
Výhra Egor Akulich White Rex: Warrior Spirit 23 20. října 2013 KO/T (Leg Injury) 1
Prohra Shamil Gamzatov WCSA Combat Ring 3: Black Sea Cup 2013 30. června 2013 Subm (Armbar) 1 2:14
Výhra Igor Klothkov Siberian League: Siberian Challenge 1 16. června 2013 KO/T (Punches) 1 3:50
Prohra Konstantin Andreitsev WCSA Combat Ring 2: Steel Heart 1 5. dubna 2013 Subm (Armbar) 3 1:05

Články o bojovníkovi