Ilya Kurzanov

Featherweight 66 kg
Původ: Rusko Výška: 172 cm Klub: Kostroma FC
Výhra 18 Prohra 8 Remíza 0

Historie zápasů

Historie zápasů
Výsledek Soupeř Událost Metoda Kolo Čas
Výhra Yan Sleptsov MMA Series 26: Fight Riot 20. února 2021 KO/T 1
Výhra Anderson Bueno Fight Riot 22. února 2020 KO/T (Flying Knee) 2
Prohra Bekhruz Zukhurov Fight Nights Global 90: Ismailov vs Mineev 19. října 2018 KO/T (Punches) 2 4:15
Prohra Movlid Khaibulaev Fight Nights Global 77: Krylov vs Newton 13. října 2017 Deci (Unanimous) 3 5:00
Prohra Alexander Matmuratov Fight Nights Global 62: Grand Prix Finals 31. března 2017 KO/T (Punches) 2
Výhra Akhmed Balkizov Fight Nights Global 55: Synergy Time 22. listopadu 2016 Subm (Triangle Choke) 2 3:26
Výhra Alexander Matmuratov Fight Nights Global 52: Mokhnatkin vs. Maldonado 1. října 2016 Deci (Majority) 3 5:00
Výhra Xian Ji Glory Of Heroes 1: Shenzhen 2. dubna 2016 Subm (Guillotine choke) 1 1:51
Prohra Rasul Mirzaev Fight Nights Global 43: Battle Of Moscow 20 11. prosince 2015 Deci (Unanimous) 3 5:00
Výhra Jerome Bouisson Fight Nights Global 39: Battle On Volga 2 26. června 2015 Deci (Unanimous) 3 5:00
Výhra Jerome Bouisson Fight Nights - Battle on Volga 2 22. června 2015 Decision (Unanimous) 3 5:00
Výhra Sultan Akaev Fight Nights Global 28: Fight Club 2. prosince 2014 Deci (Unanimous) 2 5:00
Prohra Movlid Khaibulaev Fight Nights Global 27: Battle Of Moscow 17 30. září 2014 Deci (Unanimous) 2 5:00
Výhra Victor Juan Montes Fight Nights Global 25: Battle On Volga 27. června 2014 Deci (Unanimous) 2 5:00
Prohra Vaso Bakocevic Fight Riot 3 22. února 2014 Deci (Unanimous) 3 5:00
Výhra Kamil Sauter Fight Riot 2 12. října 2013 KO/T (Punches) 1 3:20
Výhra Dmitry Sidelnikov Radmer Cup 4 27. června 2013 Subm (Guillotine Choke) 1 4:35
Výhra Alexey Gannenko Fight Riot 1 25. ledna 2013 KO/T (Punches) 1 2:25
Prohra Bahtiyar Arzumanov West Siberian MMA Championship 2012 22. prosince 2012 Subm (Rear-Naked Choke) 1 3:20
Výhra Sergey Plesovskih Voronezh Interregional 2012 20. ledna 2012 KO/T (Punch) 1
Prohra Vladimir Egoyan ProFC 34: Global Grand Prix (Stage 3) 1. října 2011 Deci (Unanimous) 2 5:00
Výhra Sergey Plesovskih Radmer Cup 1 15. srpna 2011 Subm (Rear Naked Choke) 1 2:19
Výhra Anar Kabiev VHTHFF - Interregional MMA Cup 2011 14. ledna 2011 Technical KO 1 0:00
Výhra Anar Kabiev Voronezh Interregional 2011 13. ledna 2011 KO/T (Punches) 1
Výhra Anton Gukov Lipetsk Mix Federation - Russian Cities Tournament 19. listopadu 2010 Decision 3 5:00
Výhra Anton Gukov Russian Cities Cup 2010 18. listopadu 2010 Deci (Unanimous) 3 5:00

Články o bojovníkovi