Kirill Sukhomlinov

Lightweight 73 kg
Původ: Rusko Věk: 34 let Výška: 178 cm Klub: Peresvet FT
Výhra 24 Prohra 10 Remíza 0

Historie zápasů

Historie zápasů
Výsledek Soupeř Událost Metoda Kolo Čas
Výhra Yokubjon Amirshoev NCP: Pankration National Championship 31 22. listopadu 2020 Subm (Kimura) 1 2:50
Prohra Roman Podrugin Berkut Young Eagles 12 7. března 2020 KO/T (Punch) 1 2:04
Výhra Rustam Makhauri WFCA 49 14. července 2018 Subm (Kimura) 3 2:01
Prohra Dzhihad Yunusov WFCA 47: Dudaev vs Malyutin 1. dubna 2018 Deci (Unanimous) 3 5:00
Prohra Valmir Lazaro WFCA 43 4. října 2017 Deci (Unanimous) 3 5:00
Prohra Marif Piraev Fight Nights Global 33: Cup Of Moscow 2015 21. března 2015 KO/T (Punches) 3 1:51
Prohra Ali Bagov ProFC 54: Challenge of Champions 7. září 2014 Subm (Rear Naked Choke) 2 2:05
Výhra Gary Kono ProFC 52: Battle Of Kursk 1 30. listopadu 2013 Subm (Kimura) 1 1:32
Výhra Nikolay Aleksakhin M-1 Mix-Fighter: Season 2 - Stage 4 16. prosince 2012 Subm (Rear-Naked Choke) 2 2:17
Prohra David Khachatryan ProFC 44: Rumble In Chekhov 2. prosince 2012 Deci (Unanimous) 3 5:00
Výhra Alisher Kalatov ProFC 41: Octagon 24. srpna 2012 Subm (Rear-Naked Choke) 1 2:50
Výhra Bislan Etleshev M-1 Mix-Fighter: Season 2 - Stage 3 29. dubna 2012 KO/T 1
Výhra Magomed Dibirdadaev M-1 Mix-Fighter: Season 2 - Stage 2 22. dubna 2012 Subm (Armbar) 2 2:49
Výhra Artem Shokalo M-1 Fighter 2 - Elimination Round 8. dubna 2012 Decision 1 3:00
Výhra Artem Shokalo M-1 Mix-Fighter: Season 2 - Stage 1 8. dubna 2012 Deci (Unanimous)
Výhra Sergey Plesovskih ProFC 40: Abdurakhimov vs Otto 1. dubna 2012 Subm (Armbar) 1 4:06
Výhra Rasul Yakhyaev Octagon Fight Club 1 22. října 2011 Subm (Rear-Naked Choke) 1
Výhra Nikolay Syutkin Legion Fight: Black Sea Cup 2011 (Stage 3) 28. srpna 2011 Subm (Armbar) 1 3:05
Výhra Mikhael Khamchiev South Russian Pankration Championship 2010 3. prosince 2010 Subm (Armbar) 2 3:50
Výhra Ustarmagomed Gadzhidaudov ProFC 19: Cup Of Russia 2010 (Stage 1) 13. listopadu 2010 Deci (Unanimous) 2 5:00
Prohra David Khachatryan ProFC 17: Union Nation Cup (Stage 8) 1. října 2010 Deci (Unanimous) 2 5:00
Výhra Ali Guangapshev PBSC - Pancration Black Sea Cup 26. srpna 2010 Submission 1 1:15
Výhra Ali Guangapshev Legion Fight: Black Sea Cup 2010 (Stage 3) 25. srpna 2010 Subm (Triangle Choke) 1 1:15
Výhra Ali Bagov Legion Fight: Black Sea Cup 2010 (Stage 1) 18. června 2010 KO/T (Arm Injury) 1 2:15
Výhra Marat Aliev Southern Federal Pankration Cup 3 7. února 2010 Subm (Armbar) 1 2:45
Výhra Makhach Magomedaliev Southern Federal Pankration Cup 3 7. února 2010 Subm (Triangle Choke) 1 2:05
Výhra Sergey Strelchenko Southern Federal Pankration Cup 2 11. června 2009 Subm (Armbar) 1 2:15
Výhra Kakhriman Ashurbekov Southern Federal Pankration Cup 1 10. dubna 2009 Subm (Triangle Choke) 2 2:15
Prohra Felipe Enomoto ProFC 5: Russia vs. Europe 2009 29. března 2009 KO/T (Punches) 3 4:38
Výhra Alexei Nazarov M-1 Challenge 9: Russia 21. listopadu 2008 Subm (Triangle Choke) 1 2:25
Prohra Beslan Isaev ProFC 4: President's Cup 25. října 2008 KO/T (Punches) 1 2:59
Výhra Alibek Khasaev Pankration In The Cage 2007 14. listopadu 2007 Subm (Armbar) 1 1:17
Výhra Eldar Kusegenov GPC - Gagarin Pancration Cup 12. listopadu 2007 Submission 2 2:15
Prohra Roman Podrugin Please Wait... | Cloudflare KO 1 2:04

Články o bojovníkovi