Krzysztof Pietraszek

Chinczyk

Light Heavyweight 98 kg
Původ: Polsko Výška: 187 cm Klub: MMA Team Ełk
Výhra 7 Prohra 18 Remíza 0

Historie zápasů

Historie zápasů
Výsledek Soupeř Událost Metoda Kolo Čas
Prohra Adam Bieganski MMA Cup 13: Białystok 2019 29. září 2019 Subm (Exhaustion) 1 4:10
Prohra Wojciech Janusz West Fighting MMA 4 28. října 2018 Subm (North-South Choke) 1 1:45
Prohra Pawel Zakrzewski MMA Cup 10 14. dubna 2018 KO/T (Punches) 1 3:15
Prohra Pawel Zakrzewski EN 10 - Wasilkow 2018 14. dubna 2018 Technical KO (Punches) 1 3:15
Prohra Igor Kolacin Fight Exclusive Night 11: Warsaw Time 19. března 2016 KO/T (Retirement) 1 3:00
Prohra Wojciech Orlowski Absolute Championship Berkut 29: Poland 6. února 2016 Subm (Rear Naked Choke) 1 2:59
Prohra Rafal Lewon MMA Fight Night 3: Area Technology 23. října 2015 Subm (Arm-Triangle Choke) 1
Výhra Adam Okninski Boxing Night 11 16. října 2015 Submission (Rear Naked Choke) 1 0:50
Výhra Adam Okninski Boxing Night 11 16. října 2015 Subm (Rear Naked Choke) 1
Výhra Adam Okninski Boxing Night 11 16. října 2015 Subm (Rear Naked Choke) 1
Prohra Sylwester Borys XCage 8 / PLMMA 57 - Torun 9. září 2015 Submission 1 4:43
Prohra Sylwester Borys XCage 8: Fijałka vs. Darpinyan II 5. září 2015 Subm (Anaconda Choke) 1 4:34
Prohra Marcin Wojcik Fight Exclusive Night 8: Summer Edition 31. července 2015 Subm (Arm-Triangle Choke) 1 3:05
Prohra Teodoras Aukstuolis Bushido FC: SWAT 47 18. dubna 2015 Subm (Guillotine Choke) 1 2:12
Prohra Teodoras Aukstuolis Bushido FC: SWAT 47 18. dubna 2015 Subm (Guillotine Choke) 1 2:12
Prohra Andrejs Zozulja WFCA: Fight Arena 15 28. března 2015 KO/T (Punches) 1 2:10
Prohra Wojciech Janusz Arena Berserkerów 7: Exped Cup 14. března 2015 Subm (North-South Choke) 1 1:55
Prohra Marcin Zontek Fight Exclusive Night 5: Cuprum Heroes 10. ledna 2015 KO/T (Corner Stoppage) 1 5:00
Prohra Marcin Zontek Fight Exclusive Night 5: Cuprum Heroes 10. ledna 2015 KO/T (Corner Stoppage) 1 5:00
Prohra Marcin Lazarz Runda 4: Dowda vs. Nagórski 25. října 2014 KO/T (Corner Stoppage) 1 5:00
Prohra Lukasz Bojanowski Night of Champions - Grajewo 13. prosince 2013 Submission (Kimura) 1 2:07
Výhra Lukasz Szmajda Mazurska Gala Sportów Walki 3 6. dubna 2013 Subm (Armbar) 1 1:42
Výhra Dawid Krajewski 3F - Suwalki Fight Night 23. listopadu 2012 Technical KO 1 0:56
Výhra Adam Kowalski MFN 2 - Masurian Fight Night 2. června 2012 Technical KO 1 2:46
Výhra Radoslaw Pitkiel MMAC - MMA Cup 2 15. října 2011 Decision 2 5:00

Články o bojovníkovi