Lars Besand

Bad Boy

Middleweight 83 kg
Původ: Dánsko Věk: 44 let Klub: Skagen Fight Gym
Výhra 20 Prohra 13 Remíza 1

Historie zápasů

Historie zápasů
Výsledek Soupeř Událost Metoda Kolo Čas
Prohra Svetoslav Zahariev FG 20 - Locked & Loaded 2. dubna 2011 Submission 1 0:30
Výhra Alexander Proder FG 19 - Northern Stars 26. března 2011 Submission 1 0:00
Prohra Dan Vinni FG 18 - No Fear 12. února 2011 Technical KO 2 1:13
Výhra Bennett Schneider FG 17 - House of Pain 13. listopadu 2010 KO 1 2:05
Výhra Andre Balschmieter FG 2 - Fighter Gala 2 18. března 2006 Technical KO (Slam) 1 1:30
Výhra Petr Cajnak CC 5 - Cage Challenge 5 25. února 2006 Submission 1 3:19
Výhra Bohumil Lungrik Shootfighting Skagen - NeoBlood 11 22. října 2005 Submission (Heel Hook) 1 0:36
Výhra Andre Balschmieter OC - Masters Fight Night 2 26. března 2005 Submission 1 0:00
Výhra Johanna Antonsson BOC 3 - Battle of Copenhagen 3 12. února 2005 Technical KO (Cut) 2 0:35
Výhra Harold Schieb KK - Kombat Komplett 7. srpna 2004 Submission 1 0:42
Výhra Miguel Roberto KO - Arena 2 24. července 2004 TKO 1 0:00
Prohra Nathan Schouteren UC 10 - Ultimate Combat X 20. června 2004 TKO 1 2:29
Výhra Bernardo Serrini EVT 3 - Inferno 22. května 2004 Decision 3 5:00
Prohra Jordan Radev MFG - Mix Fight Gala 21. března 2004 KO (Punch) 1 0:08
Prohra Martin Rhodes BOC 2 - Battle of Copenhagen 2 14. března 2004 Submission (Armbar) 2 1:01
Výhra Scott Ireland EVT 1 - Genesis 6. prosince 2003 Submission 1 4:21
Výhra Stefano Meneghel UC 8 - Retribution 30. listopadu 2003 Subm 3 1:00
Prohra Pierre Guillet UC 7 - World Domination 6. září 2003 Submission (Rear Naked Choke) 3 4:32
Výhra Jose Enrique Anton UC 6 - Battle in the Cage 14. června 2003 Submission 1 4:31
Prohra Terry McDougall EB 2 - Extreme Brawl 2 30. března 2003 Submission 1 0:00
Prohra Carl Knudsen Shootfighting Skagen - Neoblood 3 22. února 2003 Decision (Unanimous) 1 8:00
Prohra Paul Jenkins G&P 2 - Ground & Pound 2 25. ledna 2003 Technical KO (Strikes) 1 4:22
Remíza Sólveig Engilbertsdóttir UC 4 - Eyes of the Beast 1. prosince 2002 Draw 3 2:00
Výhra John Randolph Jones UC 3 - Warriors Quest 8. září 2002 Decision 2 5:00
Prohra Andy Lagden CW 3 - Hells Kitchen 31. srpna 2002 Submission 1 0:00
Výhra Sonny Nielsen Shootfighting Skagen - Neoblood 8. června 2002 Technical KO (Method TKO) 1 4:44
Výhra Martin Hansen FB V7 - Fight Back V7 11. května 2002 Submission 1 0:47
Prohra Daniel Bergman FE 1 - Fighter Extreme 1 5. května 2002 Submission (Armbar) 1 2:02
Výhra Philip Dudzinski SF - November Bash 2001 24. listopadu 2001 Submission (Arm Bar) 1 2:00
Výhra Bo Pedersen SF - Nordic Championship 2001 24. března 2001 Technical KO 1 2:15
Výhra Jean Thiim SSF - December Bash 2000 16. prosince 2000 Deci 1 0:00
Výhra Jean Thiim SSF - December Bash 16. prosince 2000 Decision 1 10:00
Prohra Bjornar Brathen SF - November Bash 2000 11. listopadu 2000 Submission 1 1:23
Prohra Goran Andersen SMMA - Norwegian Championship - September Bash 1999 18. září 1999 Submission (Guillotine Choke) 1 2:59

Články o bojovníkovi