Maksym Soroka

Middleweight 84 kg
Původ: Ukrajina Věk: 35 let Výška: 185 cm Klub: Fighter Way
Výhra 22 Prohra 30 Remíza 1

Historie zápasů

Historie zápasů
Výsledek Soupeř Událost Metoda Kolo Čas
Prohra Ion Pascu Heroes Fight League 2: Battle in the Pandemic 19. listopadu 2021 Subm (Armbar) 1 1:32
Prohra Shokhasan Mirzamatov Octagon 23 17. září 2021 KO/T (Punches) 1
Výhra Viktor Baranovsky Kratos Cup 14: Battle for Unavi 3 28. srpna 2021 Subm (Heel Hook) 1 1:10
Výhra Mykola Zheko PPC Kratos Cup 13: Battle on Hydropark 17. července 2021 Subm (Anaconda Choke) 1 1:10
Prohra Giorgi Lelashvili Alpha Green Championship 24. dubna 2021 KO/T (Punches) 1
Prohra Nursultan Ruziboev Andijan Mayor Cup 10. ledna 2021 Subm (Kimura) 1
Prohra Akhmad Dakaev RFP 81: West Fight 30 12. prosince 2020 KO/T (Punches) 1 2:01
Prohra Alexander Udoviko WGFC 26. září 2020 KO/T (Punches Referee Stoppage) 1 2:50
Výhra Robert Santos RFP 78: Step to Top 13 29. srpna 2020 Subm (North-South Choke) 1 1:24
Prohra Igor Grishin Professional Pankration Championship: Kratos Cup 10 26. července 2020 KO/T (Punches) 1 3:31
Výhra Elysee Lysak GITC 13 1. března 2020 KO/T (Punches) 1 2:28
Prohra Asmir Sadikovic Night of Champions 29. prosince 2019 KO/T 1
Prohra Vaso Bakocevic Megdan Fighting 6 9. prosince 2019 KO/T (Kicks) 1
Prohra Wilhelm Ott Night of Warriors 5: Clash the Night 30. listopadu 2019 KO/T (Ground and Pound) 1
Prohra Naglis Kanisauskas King of Kings 80 16. listopadu 2019 Subm
Prohra Erikas Golubovskis King of Kings 80 16. listopadu 2019 Subm
Výhra Fatih Kerim AFC & GFC 31: In memory of Rafet Gylamov 3. listopadu 2019 KO/T (Punches) 1 1:58
Prohra Michal Dobias Cage Fighting 7 26. října 2019 Subm (Guillotine Choke) 1
Prohra Luka Curkovic Fight Nation Championship 1: The Future Is Now 5. října 2019 KO/T 1
Prohra Oleg Shevchenko MMA Pro Ukraine: The Way of Unconquered 5 4. srpna 2019 Subm (Rear-Naked Choke) 3 2:32
Výhra Maksim Melnichenko MMA Tournament: Volchansk 13. července 2019 Subm 1 2:25
Výhra Najeb Sha Kor MMA Free Fighting: World Cup 2019 22. června 2019 KO/T (Punches) 1
Prohra Ioannis Palaiologos Cage Survivor 13 7. dubna 2019 KO/T (Punches) 1
Prohra Vladislav Kanchev Grand Fight Arena 2 29. března 2019 KO/T (Punches) 1
Prohra Roland Cambal Cage Fighting 6: Nové Zámky 23. března 2019 KO/T 1
Výhra Vitaliy Nimko ProFC Ukraine: Fights in Octagon 4 1. března 2019 Subm (Kimura) 3 3:15
Prohra Joilton Santos Cage FS 9 2. února 2019 KO/T (Punches) 1
Výhra Andrey Kozhevnikov Kharkiv Fight Night 15. prosince 2018 Subm (Rear naked choke) 1 1:05
Výhra Turkel Quluzade Mglebi 4: Battle for the Title 18. srpna 2018 Subm (North-South Choke) 2 2:58
Prohra Alexey Pasyuga Road To WWFC 14: Zolochiv 28. července 2018 KO/T (Punches) 1
Výhra Maksim Solodovnik Gladiators in the Cage 10 27. května 2018 Subm (Heel hook) 1 4:05
Výhra Evgeniy Skakun Kratos Cup 6: Young Stars 6. května 2018 Subm (Kimura) 1 3:40
Výhra Igor Stepanov Podillya Challenge: The Spirit Of Podillya 2 8. března 2018 Subm (Kimura) 1 1:43
Výhra Sergey Kushnerenko Gladiators In The Cage 9 3. března 2018 Subm (Achilles Lock) 1
Prohra Konstantin Glazunov Gladiator Pro Fight 2 23. února 2018 KO/T 1
Výhra Sergey Kushnerenko Professional Pankration Championship: Battle Of The City 28. ledna 2018 Deci (Unanimous) 3 5:00
Výhra Denis Yunoshev KARS Fighting Championship: Pro Cup 4 1. října 2017 Subm (Armbar) 1 1:10
Prohra Sergey Sokolov ProFC Ukraine: Territories of Strength 2 23. září 2017 Subm (Guillotine Choke) 1 1:23
Prohra Temirlan Ikhsangaliev Naiza Fighting Championship 10: Steppe Fighters 18. srpna 2017 Subm 1 2:05
Výhra Sultan Kalamakhunov Mglebi 3 - Black Sea Cup 2017 5. srpna 2017 Technical KO 1
Výhra Igor Pupkus KARS Fighting Championship: Pro Cup 3 28. května 2017 Subm (Rear Naked Choke) 1 3:39
Výhra Sultan Kalamakhunov Mglebi 3: Black Sea Cup 2017 8. května 2017 KO/T (Punches) 1 2:30
Prohra Imam-Shamil Khasaev World Cossack Fight Federation - European MMA Championship 1 28. dubna 2017 Technical KO (Punches) 1 1:10
Výhra Alexander Sukhin World Cossack Fight Federation - Kharkov MMA Cup 27. února 2017 Submission (Rear-Naked Choke) 1 1:09
Prohra Ingiskhan Ozdoev Road To M-1: Battle in Nazran 4 17. srpna 2016 KO/T (Punches) 1 1:07
Prohra Denis Tomuz WWFC: Warriors Honor 3 1. července 2016 KO/T (Punches) 1 3:32
Výhra Vitali Karamazinsky League MMA: Warriors of Dnieper 2 18. září 2014 KO/T (Punches) 1 2:11
Prohra Daniel Lazar Oplot Challenge 42: Lewandowskiy vs. Polivkin 15. března 2013 Subm (Triangle Choke) 1
Prohra Daniel Lazaruk OC - Oplot Challenge 31 1. února 2013 Submission 1 2:21
Prohra Daniel Lazar Oplot Challenge 31: Sparta SC vs. Arsenal FT 1. února 2013 Subm (Rear-Naked Choke) 1 2:21
Prohra Ivan Kashcheev Oplot Challenge 14: Cup Of Ukraine 2012 (Stage 9) 24. listopadu 2012 KO/T (Punches) 1 2:05
Remíza Evgeniy Plaksin Fight Club Zeus: Rost 11. srpna 2012 Ends 3 5:00
Výhra Nikita Rogozin Oplot Challenge 3: Akopyan vs Stoyan 18. června 2012 KO/T (Punches) 1

Články o bojovníkovi