Marcos Vinicius Borges Pancini

Vina

Featherweight 66 kg
Původ: Brazílie Věk: 42 let Výška: 175 cm Klub: Team Bronx
Výhra 25 Prohra 14 Remíza 0

Historie zápasů

Historie zápasů
Výsledek Soupeř Událost Metoda Kolo Čas
Prohra Alexander Gorshechnik B1 MMA: Mad Cage 6. listopadu 2021 KO/T (Punches) 1 2:15
Výhra Rafael Kobinski AFT: Explosion Brasil 26. srpna 2017 Subm (Anaconda Choke) 2 2:41
Prohra Rafael Correa Imortal FC 6 10. prosince 2016 Subm (Calf Slicer) 1 3:14
Prohra Adlan Bataev Absolute Championship Berkut 31: Magomedsharipov vs. Arapkhanov 9. března 2016 KO/T (Punches) 2 4:25
Prohra Sidney Lessa de Oliveira Frontline Fight Series 1 19. září 2015 Deci (Unanimous) 3 5:00
Výhra Eneas Goncalves Imortal FC 1 13. června 2015 KO/T (Punches) 1
Výhra Luiz Antonio Curitiba Top Fight 9: O Retorno 1. března 2015 Subm 2 4:32
Výhra Jorge Yahari SHC - Striker's House Cup 42 27. září 2014 Technical KO (Punches) 2 0:52
Prohra Jae Hoon Moon Road FC 18 30. srpna 2014 KO/T (Kick to the Body and Punches) 1 2:30
Prohra Anderson dos Santos Circuito Talent de MMA 6: Etapa Curitiba 22. února 2014 KO/T (Punch) 1 3:43
Prohra Taiyo Nakahara Rebel FC 1: Into the Lion's Den 21. prosince 2013 KO/T (Punches) 1 3:21
Prohra Ali Bagautinov UFC Fight Night 28: Teixeira vs. Bader 4. září 2013 KO/T (Punches) 3 3:28
Prohra Johnny Bedford The Ultimate Fighter 16 Finale 15. prosince 2012 KO/T (Punches) 2 1:00
Výhra Wagner Campos UFC 147: Silva vs. Franklin 2 23. června 2012 KO/T (Knees and Punches) 3 1:04
Prohra Godofredo Castro The Ultimate Fighter Brazil Season 1: Team Wanderlei vs. Team Belfort 27. května 2012 Subm (Armbar) 2
Prohra Hugo Viana The Ultimate Fighter Brazil Season 1: Team Wanderlei vs. Team Belfort 29. dubna 2012 Deci (Unanimous) 2
Výhra Pedro Nobre The Ultimate Fighter Brazil Season 1: Team Wanderlei vs. Team Belfort 25. března 2012 KO/T 1
Výhra Francisco Cylderlan Lima da Silva WFE 10 - Platinum 16. září 2011 Technical KO 2 2:04
Výhra Rafael Mello BFL - Brazilian Fight League 12 13. srpna 2011 Technical KO 3 0:58
Výhra Jose Borrome OE - Octagono Espartano 3 15. prosince 2010 Submission 2 2:55
Prohra Fernando Duarte Bagordache Brave FC - Challenge 26. září 2010 Decision 3 5:00
Výhra Diego Fortunato dos Santos PFE - Power Fight Extreme 3 7. srpna 2010 Submission 1 2:12
Výhra Andre Luis de Souza Samurai FC - Samurai Fight Combat 3 25. dubna 2010 Technical KO 1 3:40
Výhra Rafael Fagundes Machado Samurai FC - Samurai Fight Combat 3 25. dubna 2010 Submission (Rear-Naked Choke) 1 2:34
Výhra Andre Luis de Souza PFE - Power Fight Extreme 2 13. března 2010 Submission 1 2:23
Výhra Rafael Fagundes Machado BFL - Brazilian Fight League 5 19. prosince 2009 Submission 1 0:00
Výhra Edimilson Souza Samurai FC 2 - Warrior's Return 12. prosince 2009 Submission 1 1:26
Prohra Erick da Silva BFL - Brazilian Fight League 4 7. listopadu 2009 Decision (Unanimous) 3 5:00
Výhra Diego Marlon BFL - Brazilian Fight League 3 26. září 2009 Submission 1 3:10
Výhra Laerte Laio Samurai FC - Samurai Fight Combat 12. září 2009 Submission 1 1:44
Výhra Diego Battaglia Torneio Estimulo - First Round 7. června 2009 Technical KO 1 2:54
Výhra Maestro Kamikase BFL - Brazilian Fight League 1 17. května 2009 Technical KO 1 5:00
Prohra Wagner Gavea Brave FC 1 - Brave Fighting Championship 6. prosince 2008 KO (Slam) 1 2:25
Výhra Diego Mercurio FP - Fight Planet 2 18. listopadu 2008 Submission 1 1:48
Výhra Jose Carlos Soares CF - Champions Fight Grand Prix 16. srpna 2008 Submission (Armbar) 1 0:00
Výhra Alexandre Jacare CF - Champions Fight Grand Prix 16. srpna 2008 Submission 2 0:00
Výhra Marcos Oliveira CF - Champions Fight Grand Prix 16. srpna 2008 Subm 2 0:00
Výhra Alexandre Jacare CTF - Curitiba Top Fight 6 19. července 2008 Submission (Rear-Naked Choke) 1 0:00
Výhra Orestes Betran CF - Champions Fight 14. června 2008 Technical KO (Punches) 1 0:00

Články o bojovníkovi