Marif Piraev

Piranha

Lightweight 70 kg
Původ: Rusko Věk: 27 let Výška: 175 cm Klub: Krepost
Výhra 28 Prohra 3 Remíza 1

Historie zápasů

Historie zápasů
Výsledek Soupeř Událost Metoda Kolo Čas
Prohra Rodrigo Caporal MFP 231 - Modern Fighting Pankration 231 30. listopadu 2019 Decision (Split) 3 5:00
Výhra Alexey Valivakhin TGC - Titan Global Championship 4. května 2019 TKO 1 0:00
Výhra Nandin-Erdene Munguntsooj MFP 227 - Mayor's Cup 13. dubna 2019 Decision 3 5:00
Výhra Tzvetelin Gerginov PGC 1 - Premier Global Championship 7. prosince 2018 Submission (Armlock) 2 1:37
Výhra Alexander Makovoz Cage of Glory - Cage of Glory 10. října 2018 Technical KO (Punches) 1 0:13
Výhra Eduard Vdovenko Thunder 6 - Mirzoev vs. Mikhteev 29. září 2018 Submission 1 0:39
Výhra Jim Alers IFAVIS - Crimea Rush: Piraev vs. Alers 29. srpna 2018 Submission (Anaconda Choke) 2 2:24
Výhra Arsen Nersesyan GR Promotion - Thunder 5 26. května 2018 Submission (Abdominal Stretch) 1 1:02
Výhra Abakar Magomedov GR Promotion - Thunder 5 26. května 2018 Submission 1 1:05
Prohra Tofiq Musayev WFCA 48 - Zhamaldaev vs. Khasbulaev 2 4. května 2018 Technical KO 1 3:24
Výhra Naoyuki Kotani WFCA 44 - Grozny Battle 17. prosince 2017 Decision 3 5:00
Výhra Gilmar Dutra Lima GM Promotion - GM World League 2 3. června 2017 Submission 2 2:50
Prohra Mateusz Gamrot KSW 32 - Road to Wembley 31. října 2015 Technical KO 2 3:21
Výhra Grigoriy Kichigin Fight Nights - Sochi 31. července 2015 Decision 3 5:00
Výhra Kirill Sukhomlinov Fight Nights - Cup of Moscow 21. března 2015 Technical KO 3 1:57
Výhra Vadim Orischak Fight Nights - Fight Club 2. prosince 2014 Submission 1 3:07
Výhra Laszlo Soltesz OFS - Octagon Fighting Sensation 2 17. října 2014 Technical KO 1 2:49
Výhra Aleksandr Svirid Sparta Fight Club - Legacy of Sparta 1 14. září 2014 Submission 1 1:45
Remíza Luiz Cado Simon Fight Nights - Battle of Moscow 16 11. července 2014 Draw 3 5:00
Výhra Benjamin Brinsa Fight Nights - Battle of Moscow 14 7. prosince 2013 Submission 1 2:25
Výhra Dmitry Godynsky Fight Nights - Battle of Moscow 13 26. října 2013 Submission 1 1:57
Výhra Davrbek Isakov Ahimas Promotion - SPB Fighters 5: Bone to Bone 19. srpna 2013 Decision 5 5:00
Výhra Mukhamed Berkhamov Ahimas Promotion - SPB Fighters 5: Bone to Bone 19. srpna 2013 Decision 3 5:00
Výhra Ansagan Kusainov Alash Pride - Great Battle 30. března 2013 Submission 2 1:09
Výhra Shahvalat Yusubov AP - Alash Pride 2 22. prosince 2012 Decision 2 5:00
Výhra Ivan Privalov Unity Championships - Unity 4 20. listopadu 2012 Submission 3 2:27
Výhra Alexey Gannenko Fight Nights - Battle of Moscow 8 3. listopadu 2012 Technical KO 1 2:23
Výhra Lom-Ali Nalgiev UC - Unity Championships 3 5. května 2012 Decision 2 5:00
Výhra Nikolay Oparin UC - Unity Championships 28. října 2011 Submission 1 4:20
Výhra Ivan Fomin Fight Nights - The Fights With and Without Rules 21. září 2011 Submission 2 2:34
Výhra Magomedrasul Omarov All-Russian Pankration Centre - 2nd Volga Federal District Pankration Open Championship 17. června 2011 Deci 2 5:00
Výhra Albert Aliev All-Russian Pankration Centre - 2nd Volga Federal District Pankration Open Championship 17. června 2011 Deci 2 5:00

Články o bojovníkovi