Maro Perak

Mean Machine

Light Heavyweight 92 kg
Původ: Chorvatsko Věk: 37 let Výška: 182 cm Klub: Gladiator Team
Výhra 26 Prohra 8 Remíza 0

Historie zápasů

Historie zápasů
Výsledek Soupeř Událost Metoda Kolo Čas
Prohra Nikita Krylov Donbass Association of Combat Sports - United Donbass 26. srpna 2017 Technical KO (Punches) 2 0:36
Prohra Jeremy Kimball FFC 27 - Night of Champions 17. prosince 2016 Technical KO 3 4:44
Výhra Muhamad Mahmic Blagajski Ljetni Festival - Fight Night Blagaj 2016 4. září 2016 Technical KO (Leg Kick) 1 0:57
Výhra Ivan Vicic FNCL 4 - Cox Fight Night 25. června 2016 Technical KO (Leg Injury) 1 0:43
Výhra Yuri Gorbenko NG - Noc Gladiatora 10 25. září 2015 Decision (Unanimous) 2 5:00
Prohra Viktor Nemkov M-1 Challenge 60 - Battle in Orel 5. srpna 2015 Decision (Unanimous) 3 5:00
Prohra Denis Smoldarev M-1 Challenge 55 - In Memory of Guram Gugenishvili 21. února 2015 Submission 1 3:05
Prohra Marcin Tybura M-1 Global - M-1 Challenge 47 4. dubna 2014 Technical KO 3 3:26
Výhra Tibor Joni FFC - Final Fight Championship 4 10. května 2013 Technical KO (Kicks) 1 1:28
Výhra Travis Wiuff ADW - Abu Dhabi Warriors 2. listopadu 2012 Decision (Split) 3 5:00
Výhra Bob Sapp NG 6 - Noc Gladiatora 6 16. prosince 2011 Technical KO (Punches) 1 3:04
Prohra Jeff Monson SHC 4 - Monson vs. Perak 30. dubna 2011 Decision (Unanimous) 3 5:00
Výhra Miodrag Petkovic HF 1 - The Beginning 22. ledna 2011 Decision (Unanimous) 3 5:00
Výhra Miodrag Petkovic Cage Fight - The Strongest Man in Hungary 2. října 2010 Decision 3 5:00
Výhra Florian Denojean Cage Fight - The Strongest Man in Hungary 2. října 2010 Submission 1 0:00
Prohra Jordan Radev M-1 Selection 2010 - Western Europe Round 3 29. května 2010 Decision 3 5:00
Výhra Matteo Minonzio XC-1 - Xtreme MMA Championship 2 9. května 2010 Submission (Armbar) 2
Výhra Tibor Varga NG 5 - Noc Gladiatora 5 10. dubna 2010 KO (Knees and Soccer Kicks) 1 0:58
Výhra Junior Santiago MFC - Milenium Fighting Challenge 1 28. listopadu 2009 Technical KO 1 0:00
Výhra Ivan Sotes SFN - Slano Fight Night 15. srpna 2009 Technical KO (Method TKO) 1 0:00
Výhra Petr Ondrus XC-1 - Xtreme MMA Championship 18. června 2009 Tech 1 4:00
Prohra Jan Blachowicz KSW 10 - Dekalog 12. prosince 2008 Submission 2 1:51
Výhra Amir Lekaj OR 8 - Obracun Ringu 8 11. května 2008 Technical KO (Method TKO) 1 0:00
Výhra Alfredo Achilli WFC 5 - Noc Gladiatora 19. dubna 2008 Submission (Kimura) 0:00
Výhra Jose Rodolfo OR 7 - Obracun Ringu 7 8. března 2008 Technical KO (Method TKO) 1 0:00
Výhra Rodney Glunder WFC 3 - Bad Sunday 18. listopadu 2007 TKO 1 0:00
Výhra David Mignoid UC - Ultimate Conflict 11. srpna 2007 TKO 1 0:00
Výhra Laszlo Czene NG 2 - Noc Gladiatora 2 27. dubna 2007 TKO 1 0:00
Výhra Gerhard Gorewoda MedVid - Anno Domini 2 27. ledna 2007 Deci 0:00
Výhra Peter Hiravy NS 4 - Noc Skorpiona 4 1. září 2006 Technical KO (Method TKO) 1 0:00
Výhra Hrvoje Kisicek SFN - Sukosan Fight Night 9. srpna 2006 Submission 2 0:00
Výhra Dejan Mitrovski UFD - Ultimate Fight Dubravc 28. dubna 2006 Submission 0:00
Výhra Andrej Georgijev UN 4 - Ultimate Nokaut 4 17. března 2006 Submission 1 0:00
Výhra Rok Merkus Trboulje 3 - Trboulje 3 23. prosince 2005 TKO 1 0:00

Články o bojovníkovi