Martin Malkhasyan

Heavyweight 97 kg
Původ: Rusko Výška: 185 cm Klub: Legion Fight Team
Výhra 29 Prohra 9 Remíza 1

Historie zápasů

Historie zápasů
Výsledek Soupeř Událost Metoda Kolo Čas
Výhra Przemyslaw Saleta KSW 7 2. června 2007 Subm (Rear Naked Choke) 1 2:43
Výhra Denis Sobolev Bushido - Zst Armenia 15. května 2007 Submission (Rear-Naked Choke) 0:00
Prohra J. Michael Patterson Bodog Fight: USA vs. Russia 2006 2. prosince 2006 Deci (Split) 3 5:00
Výhra Valdas Pocevicius KSW 6 14. října 2006 Subm (Rear Naked Choke) 2 4:36
Prohra Jordan Radev KSW 5 3. června 2006 Deci (Unanimous) 2 5:00
Výhra Islam Dadalov CR - Pankration Cup 1. června 2006 Submission 0:00
Výhra Islam Dadalov Crystal Ring Cup 2 31. května 2006 Subm (Armbar)
Výhra Peter Mulder M-1: Russia vs. Europe 8. dubna 2006 Subm (Rear Naked Choke) 1 2:28
Prohra Ibragim Magomedov M-1: Heavyweight Grand Prix 2004 4. prosince 2004 Deci (Unanimous) 3 5:00
Výhra Ramazan Akhadullaev M-1: Heavyweight Grand Prix 2004 4. prosince 2004 Subm (Rear-Naked Choke) 1 4:45
Výhra Carlos Barreto M-1: Heavyweight Grand Prix 2004 4. prosince 2004 Deci (Unanimous) 2 5:00
Výhra Islam Dadalov IAFC: Challenge Cup 3 19. února 2004 KO/T 1
Výhra Igor Komisarov M-1: Russia vs. The World 6 10. října 2003 Subm (Armbar) 1 1:15
Výhra Sergey Terezimov Legion Fight: Black Sea Cup 2003 (Stage 2) 18. května 2003 KO/T (Punches) 1
Výhra Sergei Kharitonov Legion Fight: Black Sea Cup 2003 (Stage 2) 18. května 2003 Subm (Knee Bar) 1
Výhra Brian Vanderwalle IAFC: Russia vs. USA 11. května 2003 Subm (Rear Naked Choke) 1
Výhra Erkka Shalstrom M-1: Russia vs. The World 4 15. listopadu 2002 Subm (Rear-Naked Choke) 1
Výhra Rodney Glunder M-1: Russia vs. The World 3 26. dubna 2002 Subm (Knee Bar) 1 3:34
Prohra Bob Schrijber M-1: Russia vs. The World 2 11. listopadu 2001 KO/T (Punches) 1 8:40
Prohra Bob Schrijber 2 Hot 2 Handle: Simply The Best 3 7. října 2001 KO/T (Corner Stoppage) 1 6:48
Výhra Sergey Kaznovsky M-1: World Championship 2000 11. listopadu 2000 Subm 1
Výhra Oleg Tsygolnik M-1: World Championship 2000 11. listopadu 2000 Subm 1
Výhra Patrick de Witte M-1: World Championship 2000 11. listopadu 2000 Subm 1
Remíza Stanislav Nuschik Legion Fight: Black Sea Cup 2000 (Stage 2) 11. září 2000 Ends 1 15:00
Výhra Eric Souza Lima World Vale Tudo Championship 11: Armageddon 27. května 2000 Subm (Forearm Choke) 1 1:43
Prohra Todd Medina M-1: European Championship 2000 9. dubna 2000 KO/T (Punches) 1 5:46
Výhra Andrey Bogdanov Pankration Cup Of North Caucasus 2000 5. března 2000 Subm 1
Prohra Karimula Barkalaev IAFC: Brilliant Cup 1999 16. prosince 1999 KO/T (Punches) 1
Výhra Ruslan Kerselyan IAFC: Brilliant Cup 1999 16. prosince 1999 Subm (Rear Naked Choke) 1
Výhra Ashkhat Gorbakov IAFC: Brilliant Cup 1999 16. prosince 1999 Subm (Rear Naked Choke) 1
Výhra Vasily Kudin IAFC: World Championship 1999 (Day 1) 1. května 1999 Subm (Rear Naked Choke) 1 1:51
Výhra Viacheslav Datsik M-1: World Championship 1999 9. dubna 1999 KO/T (Rear Naked Choke) 1
Výhra Andre Tete M-1: World Championship 1999 9. dubna 1999 KO/T (Punches) 1
Výhra Alexei Sitnikov M-1: World Championship 1999 9. dubna 1999 Subm (Rear Naked Choke) 1 5:19
Výhra Sergei Akinin Pankration Cup Of Eurasian Champions 1998 4. prosince 1998 KO/T (Punches) 1
Prohra Ashkhat Gorbakov Pankration Cup Of Eurasian Champions 1998 4. prosince 1998 KO/T (Punches) 1
Prohra Boris Pochep IAFC: Russian Championship 1998 30. července 1998 Disq (Biting) 1
Výhra Sergei Akinin IAFC: Russian Championship 1998 30. července 1998 KO/T (Exhaustion) 1 5:30
Výhra Oleg Chemodurov IAFC: Russian Championship 1998 30. července 1998 KO/T (Knees) 1

Články o bojovníkovi