Michael Brightmon

The Beast

Heavyweight 71 kg
Původ: Rusko Klub: N/A
Výhra 34 Prohra 16 Remíza 0

Historie zápasů

Historie zápasů
Výsledek Soupeř Událost Metoda Kolo Čas
Prohra Kaeo Meyer X-1 49 - Lightweight Grand Prix 7. dubna 2018 Decision 3 3:00
Výhra Komei Kimura X-1 49 - Lightweight Grand Prix 7. dubna 2018 Decision 3 3:00
Prohra Kaeo Meyer X-1 World Events 49: Grand Prix 2018 7. dubna 2018 Deci (Unanimous) 3 3:00
Výhra Komei Kimura X-1 World Events 49: Grand Prix 2018 7. dubna 2018 Deci (Split) 3 3:00
Prohra Alexandr Shabliy Absolute Championship Berkut 41: The Path to Triumph 15. července 2016 KO/T (Punches) 1 1:08
Výhra Gheorghe Panfilii Eagles Fighting Championship 2 27. května 2016 Subm (Rear Naked Choke) 2 3:40
Prohra Aurel Pirtea RXF 22: Romania vs. Polonia 21. března 2016 Subm (Guillotine Choke) 1 2:39
Výhra Andrei Barbarosa RXF 19: Kombat Fest Galați 31. srpna 2015 KO/T (Punches) 1
Prohra Rob Sinclair BAMMA 21: DeVent Vs. Kone 13. června 2015 KO/T (Punches) 1 3:37
Prohra Valentin Benishev Twins MMA 10 - Dipchikov vs. Mitchell 8. května 2015 Decision 3 5:00
Prohra Colin Fletcher BAMMA 17: Fletcher vs. Brightmon 6. prosince 2014 KO/T (Corner stoppage) 2 5:00
Výhra Andrei Vasinca Romanian XF 14: Coming to America 3. listopadu 2014 Subm (Rear Naked Choke) 1 1:44
Výhra Catalin Miron Romanian XF 12: Fighting like in Las Vegas 4. srpna 2014 Deci (Split) 3 5:00
Výhra Flavius Predoi RXF 11 - Mountain Fight 31. května 2014 Submission (Keylock) 2 1:51
Výhra Evan Lowther X-1 World Events 37: Island Pride 6. listopadu 2010 Deci 3 3:00
Výhra Chris Kutzen X-1 World Events 35: Showdown In Waipahu 3 7. srpna 2010 Decision 3 3:00
Prohra Bryson Kamaka X-1 World Events 32: Champions 2 20. března 2010 KO/T (Knee) 1
Prohra Harris Sarmiento UNU 3 - Visher vs. De Jesus 12. září 2009 Decision 3 5:00
Výhra Kolo Koka X-1 World Events 26: Temple Of Boom 5 11. dubna 2009 Technical KO (Punches) 2 0:00
Výhra Kolo Koka X-1 World Events 26: Temple Of Boom 5 11. dubna 2009 KO/T (Punches) 2
Výhra Dominic Ahnee X-1 World Events 25: Temple Of Boom 4 7. března 2009 Deci 2 2:00
Výhra Dominic Ahnee X-1 World Events 24: New Beginning 27. února 2009 Deci (Unanimous) 3 5:00
Prohra Kolo Koka X-1 World Events 18: Legends 16. května 2008 Deci (Unanimous) 3 5:00
Výhra Anthony Torres X-1 World Events 16: Champions 1 26. ledna 2008 Deci (Split) 3 5:00
Výhra Ron Verdadero GPG - Gracie Proving Ground 6. října 2007 Decision 3 0:00
Prohra Ross Ebanez ROTR - Beatdown 5 28. září 2007 Decision (Unanimous) 2 5:00
Výhra Andre Shaolin X-1 World Events 12: Grand Prix 2007 4. srpna 2007 Deci (Unanimous)
Výhra Derek Thornton X-1 World Events 12: Grand Prix 2007 4. srpna 2007 Deci (Unanimous) 2 4:00
Výhra Cory Gifford X-1 World Events 12: Grand Prix 2007 4. srpna 2007 Deci (Unanimous)
Výhra Kenneth Gusman X-1 World Events 11: Fight Club Meets Night Club 2 29. června 2007 Decision (Unanimous) 3 0:00
Výhra Kenneth Gusman X-1 World Events 11: Fight Club Meets Night Club 2 29. června 2007 Deci (Unanimous) 3 5:00
Výhra Ronald Da Sojah Shakedown - Maui vs. Oahu 19. května 2007 Technical KO 1 0:48
Výhra Jonathan Joao Hawaii Fighting Championship - Stand Your Ground 3 6. dubna 2007 Decision 2 2:30
Prohra Gega Gegeshidze Rings Russia: Russia vs. Georgia 18. srpna 2000 Deci (Points)
Výhra Vadim Kuvatov IAFC: Eurasian Championship 2000 28. dubna 2000 Subm (Guillotine Choke) 1 5:42
Prohra Mikhail Avetisyan IAFC: European Championship 1998 23. května 1998 Subm (Exhaustion) 1 16:09
Výhra Vlademir Gorbonov IAFC: European Championship 1998 23. května 1998 Subm (Rear Naked Choke) 1 2:10
Prohra Valery Pliev IAFC: Russian Championship 1997 21. prosince 1997 N/A 1
Výhra Yuri Mildzikhov IAFC: Russian Championship 1997 21. prosince 1997 Deci (Unanimous)
Výhra Igor Gerus International AFC: Open Cup Of Russia 1997 (Stage 4) 26. září 1997 KO/T (Punches) 1
Výhra Oleg Chemodurov International AFC: Open Cup Of Russia 1997 (Stage 4) 26. září 1997 KO/T (Punches) 1
Výhra Sergei Akinin International AFC: Open Cup Of Russia 1997 (Stage 4) 26. září 1997 KO/T (Punches) 1
Výhra Shamil Temirsultanov International AFC: Open Cup Of Russia 1997 (Stage 2) 25. července 1997 Subm (Ankle Lock) 1
Výhra Alexandr Barankov International AFC: Open Cup Of Russia 1997 (Stage 2) 25. července 1997 Subm (Rear Naked Choke) 1
Výhra Stanislav Vdovydchenko International AFC: Open Cup Of Russia 1997 (Stage 2) 25. července 1997 KO/T (Broken Nose) 1
Výhra Konstantin Alexandrov IAFC: Absolute Fighting Championship 2 (Day 2) 2. května 1997 KO/T (Knee) 1 2:57
Prohra Igor Gerus IAFC: Absolute Fighting Championship 2 (Day 1) 30. dubna 1997 Subm (Rear Naked Choke) 1 2:31
Prohra Mikhail Ilyukhin IAFC: Absolute Fighting Championship 1 25. listopadu 1995 Subm (Achilles Lock) 1
Výhra Eugeniy Golovihin IAFC: Absolute Fighting Championship 1 25. listopadu 1995 KO/T (Punches) 1 5:32
Výhra Alexei Motorin IAFC: Absolute Fighting Championship 1 25. listopadu 1995 Subm (Guillotine Choke) 1 1:12

Články o bojovníkovi