Mikhail Malyutin

Bantamweight 62 kg
Původ: Rusko Věk: 40 let Výška: 176 cm Klub: Akhmat Fight Club
Výhra 40 Prohra 16 Remíza 0

Historie zápasů

Historie zápasů
Výsledek Soupeř Událost Metoda Kolo Čas
Výhra Umidjon Musayev EFC 37 18. června 2021 Deci (Unanimous) 3 5:00
Prohra Igor Zhirkov ACA 103 14. prosince 2019 Deci (Split) 3 5:00
Výhra Robert Emerson ACA 93: St. Petersburg 16. března 2019 Deci (Unanimous) 3 5:00
Prohra Abdul-Rakhman Dudaev WFCA 47: Dudaev vs Malyutin 1. dubna 2018 Deci (Unanimous) 5 5:00
Výhra Fabiano Silva da Conceicao WFCA 42: Malyutin vs Jacarezinho 27. září 2017 Deci (Unanimous) 3 5:00
Výhra Luciano Benicio Akhmat Fight Show 34: Battle in Moscow 25. února 2017 KO/T (Punch) 2 3:02
Výhra Erick Soza Ramos Union Of Veterans: Cup Of Friendship 2016 29. října 2016 KO/T (Punches) 1 4:14
Výhra Aziz Khaydarov Akhmat Fight Show 22: Grand Prix Akhmat 2016 22. května 2016 Deci (Unanimous) 3 5:00
Výhra Dilovar Dzhabarov WFCA 18 - Grand Prix Akhmat 15. dubna 2016 Submission 1 3:09
Výhra Dilovar Dzhabarov WFCA 17: Battle In Kazakhstan 23. března 2016 Subm (Kimura) 1 3:09
Výhra Sotir Kichukov WFCA 3: Grozny Battle 3 13. června 2015 Deci (Unanimous) 3 5:00
Výhra Alberd Zhapuev Tech-KREP FC: Ermak Prime Challenge 3. dubna 2015 Deci (Split) 3 5:00
Výhra Salambek Damaev Tech-KREP FC: Battle Of Heroes 12. prosince 2014 Deci (Unanimous) 3 5:00
Výhra John Cullen ACB 10: Coliseum Time 4. října 2014 KO/T (Punches) 1 3:17
Prohra Ivan Buchinger M-1 Challenge 50: Battle on Neva 15. srpna 2014 Deci (Majority) 3 5:00
Prohra Lee Morrison M-1 Challenge 42: Grand Prix Final 20. října 2013 Deci (Split) 3 5:00
Výhra Pedro Arruda Fightspirit Championship 3 8. září 2013 Subm (Anaconda Choke) 1 3:57
Výhra Georgi Stoyanov M-1 Challenge 41: Battle On The Neva 5 21. srpna 2013 Deci (Unanimous) 3 5:00
Výhra Sergey Grechka Tech-KREP FC: Battle Of Stars 1 22. prosince 2012 Deci (Unanimous) 3 5:00
Výhra Artem Boiko M-1 Challenge 35: Emelianenko vs. Monson 15. listopadu 2012 Deci (Unanimous) 3 5:00
Výhra Marek Sikora Lion's Fights 2: Fightspirit Championship 2 2. září 2012 Deci (Unanimous) 3 5:00
Výhra Renat Gasanov M-1: Battle Of The Legends 2 21. června 2012 KO/T (Punches) 1 3:16
Prohra E.J. Brooks Bellator 65 13. dubna 2012 Deci (Unanimous) 3 5:00
Výhra Seydina Seck M-1 Global: Battle Of The Legends 20. listopadu 2011 KO/T (Punch) 1
Výhra Chris Liguori ROC 35 - Ring of Combat 35 8. dubna 2011 Decision 3 5:00
Výhra Chris Liguori Ring of Combat 35 7. dubna 2011 Deci (Split) 3 5:00
Prohra Gor Harutunian ProFC 20: Union Nation Cup (Stage 10) 21. listopadu 2010 Deci (Unanimous) 3 5:00
Výhra Luiz Azeredo Ring of Combat 31 24. září 2010 Deci (Unanimous) 3 5:00
Prohra Magno Almeida Combat Zone 34: Friday the 13th at the Rock 13. srpna 2010 Subm (Kimura) 1 3:26
Výhra Mamour Fall APF - Azerbaijan vs. Europe 22. května 2010 Technical KO 1 0:00
Prohra Shimon Gosh DF 7 - Dog Fight 6. května 2010 Submission (Guillotine Choke) 2 1:20
Výhra Jakub Tangiev ProFC 15: Union Nation Cup (Stage 6) 23. dubna 2010 Deci (Unanimous) 2 5:00
Výhra Andrey Lezhnev ProFC 13: Union Nation Cup (Stage 5) 13. února 2010 Deci (Unanimous) 2 5:00
Výhra Pavel Murtazin ProFC 11: Union Nation Cup (Stage 4) 19. prosince 2009 Deci (Unanimous) 2 5:00
Výhra Anatoliy Pokrovskiy ProFC 9: Union Nation Cup (Stage 2) 25. září 2009 Deci (Unanimous) 2 5:00
Výhra Samy Taboury ProFC 5: Russia vs. Europe 2009 29. března 2009 Subm (Ezekiel Choke) 2 3:46
Prohra Do Hyung Kim M-1 Challenge 12: USA 21. února 2009 Deci (Unanimous) 2 5:00
Výhra Bogdan Cristea M-1 Challenge 11: Challenge Finals 2008 11. ledna 2009 Deci (Split) 3 5:00
Výhra Yui Chul Nam M-1 Challenge 9: Russia 21. listopadu 2008 Deci (Majority) 3 5:00
Výhra Beau King M-1 Challenge 7: UK 27. září 2008 Subm (Rear Naked Choke) 1 4:59
Výhra Valery Varankin Battle Of Leaders: Europe vs. Russia 29. srpna 2008 Subm 1
Prohra Ariel Abargel DCC 7 - Desert Combat Challenge 26. července 2008 Decision 3 5:00
Výhra Niko Puhakka M-1 Challenge 4: Battle On The Neva 2 27. června 2008 Subm (Rear-Naked Choke) 2 3:16
Výhra Carlos Díaz Valerín M-1: Emelianenko Cup 2008 15. května 2008 Subm (Anaconda Choke) 1
Prohra Bendy Casimir M-1 Challenge 1: Holland 2. března 2008 Deci (Split) 2 5:00
Prohra Jon Friedland Russian Warriors 2008 26. ledna 2008 Subm (Triangle Choke) 1 4:34
Výhra Artem Damkovsky M-1: Battle On The Neva 1 21. července 2007 Deci (Unanimous) 3 5:00
Výhra Cha Jin Wook M-1: Russia vs. Korea 20. ledna 2007 Deci (Majority) 3 5:00
Výhra Gocha Markoziya M-1: International Fight Night 7 18. listopadu 2006 Subm (Triangle Choke) 1 3:09
Prohra Makhtar Gueye M-1: Emelianenko Cup 2006 7. října 2006 Deci (Unanimous) 3 5:00
Výhra Mikko Broman The Cage Vol. 5 - Winter War 10. února 2006 KO 1 0:48
Prohra Amir Shankhalov M-1: Lightweight Grand Prix 2005 8. prosince 2005 Deci (Unanimous) 2 5:00
Prohra Bagavdin Gadzhimuradov M-1: Lightweight Grand Prix 2005 8. prosince 2005 Deci (Majority) 2 5:00
Prohra Vladimir Zenin M-1: France vs. Russia 3. listopadu 2005 Deci (Unanimous) 3 5:00
Výhra Yunus Evloev M-1: New Blood 1. října 2005 KO/T 1 4:54
Výhra Arman bagdasaryan Legion Fight: Black Sea Cup 2004 (Stage 2) 31. července 2004 Subm 1

Články o bojovníkovi