Miodrag Petkovic

Pele

Heavyweight 107 kg
Původ: Srbsko Věk: 50 let Výška: 187 cm Klub: Ultra Fight Club
Výhra 32 Prohra 24 Remíza 0

Historie zápasů

Historie zápasů
Výsledek Soupeř Událost Metoda Kolo Čas
Prohra Arnold Adams UCL - Cut Throat 19. září 2015 Technical KO 3 1:13
Prohra Robert Morrow UCL - Mayhem 29. května 2015 Submission 3 1:10
Prohra Anthony Gomez UCL - Havoc in Hammond 2 27. března 2015 Technical KO 2 2:11
Prohra Adam Maciejewski XFO 49 - Xtreme Fighting Organization 49 13. prosince 2013 KO (Punch) 2 4:01
Prohra Brendan Barrett ROC 46 - Ring of Combat 46 20. září 2013 Technical KO (Punches) 1 2:16
Prohra Jake O'Brien Flawless FC 1 - The Beginning 4. srpna 2012 Decision 3 5:00
Výhra Mike Marrello XFO 42 - Xtreme Fighting Organization 42 10. prosince 2011 Decision (Unanimous) 3 5:00
Prohra Ed Carpenter CCC - Chicago Cagefighting Championship 4 15. října 2011 Tech 1 2:44
Prohra Maro Perak HF 1 - The Beginning 22. ledna 2011 Decision (Unanimous) 3 5:00
Prohra Konstantin Gluhov UCFC - 20,000 Euro Tournament 4. prosince 2010 Technical KO 1 2:55
Prohra Dmitry Zabolotny UCFC - 20,000 Euro Tournament 4. prosince 2010 Decision 3 5:00
Prohra Maro Perak Cage Fight - The Strongest Man in Hungary 2. října 2010 Decision 3 5:00
Výhra Sami Popa Cage Fight - The Strongest Man in Hungary 2. října 2010 Subm 1 0:00
Prohra Moise Rimbon SHC 3 - Carmont vs. Zahariev 18. září 2010 Technical KO 2 3:44
Výhra James Thompson MFC - Milenium Fight Challenge 4 4. června 2010 KO 1 1:01
Prohra Aleksander Emelianenko APF - Azerbaijan vs. Europe 22. května 2010 Technical KO 1 3:00
Prohra Rogent Lloret SHC 2 - Battle For The Belt 10. dubna 2010 Technical KO 1 3:00
Výhra Domagoj Ostojic MFC - Milenium Fighting Challenge 1 28. listopadu 2009 Submission 1 0:00
Výhra Erni Strmonja Ultra FC - Stop the Crime 31. října 2009 Submission 1 3:28
Prohra Thorsten Kronz M-1 Challenge 18 - Netherlands Day One 15. srpna 2009 Technical KO (Doctor Stoppage) 2 3:08
Výhra Konstantin Gluhov UCFC - 20,000 Dollar Tournament 4. dubna 2009 Technical KO 1 0:29
Výhra Arbi Agujev UCFC - 20,000 Dollar Tournament 4. dubna 2009 Submission 1 1:07
Prohra Damian Grabowski UCFC - 20,000 Dollar Tournament 4. dubna 2009 Submission (Rear-Naked Choke) 2 3:48
Výhra Florian Denojean UCFC - 20,000 Dollar Tournament 4. dubna 2009 Submission 1 2:12
Výhra Elvir Behlulovic EMF - Explosion Mix Fighting 14. března 2009 Submission (Kimura) 1 1:58
Výhra Lorenzo Romero KO-Max - KO-Max 1 17. ledna 2009 KO 1 1:32
Výhra Yuguem Sakai CC - Central Combat 1 15. listopadu 2008 KO (Punch) 1 1:29
Prohra Tim Hague Raw Combat - Redemption 25. října 2008 Decision 3 5:00
Výhra Dejan Novakovic VTC - Vale Tudo Championship 19. srpna 2008 TKO 1 0:00
Výhra Tim Hague HCF - Destiny 1. února 2008 Decision 3 5:00
Výhra Marko Igrc MGS - Memorijal Gidra Stojanovic 31. března 2007 Decision (Method Decision) 0:00
Prohra Kellan Flukiger Bodog Fight - Costa Rica Combat 16. února 2007 Decision 3 5:00
Prohra Ramon Pisciotta WFC 2 - Evolution 30. září 2006 Submission 2 4:45
Prohra Rafael Cavalcante WFC - Europe vs. Brazil 20. května 2006 Technical KO 2 1:37
Prohra Mark Burchett IHC 10 - Tempest 29. dubna 2006 Technical KO 3
Výhra Mirko Vlahovic MGS - Memorijal Gidra Stojanovic 3. prosince 2005 Submission (Armbar) 0:00
Výhra Alessandro Coelho JF 5 - Jungle Fight 5 26. listopadu 2005 Submission 2 0:00
Prohra Sanjin Kadunc UN 2 - Ultimate Nokaut 2 29. července 2005 Decision (Method Decision) 3 0:00
Výhra Igor Pokrajac UN 1 - Ultimate Nokaut 1 11. března 2005 TKO 2 0:00
Výhra Igor Pokrajac UFD - Ultimate Fight Dubravc 4. dubna 2004 KO (Method KO) 2 0:00
Výhra Sasa Lazic MGS - Memorijal Gidra Stojanovic 20. prosince 2003 Submission 0:00
Výhra Boris Stevanovic MGS - Memorijal Gidra Stojanovic 20. prosince 2003 Submission 0:00
Výhra Nenad Djuric SMMA FC 1 - Serbian MMA Fighting Championships 1 13. prosince 2003 Submission (Kimura) 1 0:00
Výhra Edin Strmonja IFT 2 - International Fighting Tournament 2 2. listopadu 2003 Subm 1 0:00
Výhra Travis Fulton DF - Durata World Grand Prix 2 10. srpna 2003 Decision 1 5:00
Prohra Rodney Glunder DF - Durata World Grand Prix 2 10. srpna 2003 Technical KO (Punches) 1
Výhra Dave Dalgliesh DF - Durata World Grand Prix 2 10. srpna 2003 Decision 1 5:00
Výhra Igor Kolakusic DF - Durata Fights 28. června 2003 Submission 0:00
Výhra Aleksandar Arambasic DF - Durata Fights 28. června 2003 KO N 0:00
Výhra Slaven Planinic DF - Durata Fights 28. června 2003 TKO 0:00
Prohra Kresimir Bogdanovic NO 1 - Noc Obracuna 1 29. března 2003 KO (Method KO) 1 0:00
Výhra Brana Radosavljevic SVT - Serbian Vale Tudo 6. března 2003 Submission (Kimura) 0:00
Výhra Miroslav Nikolich SVT - Serbian Vale Tudo 6. března 2003 Submission 0:00
Výhra Patrick Pricl SVT - Serbian Vale Tudo 30. listopadu 2002 Submission (Method Submission) 1 0:00
Výhra Pavel Faika SVT - Serbian Vale Tudo 30. listopadu 2002 Submission 1 0:00
Výhra Milomir Markovic NOMA 2 - Night of Martial Arts 2 28. dubna 2002 Submission (Neck Crank) 0:00

Články o bojovníkovi