Mukhamed Kokov

Lightweight 71 kg
Původ: Rusko Výška: 175 cm Klub: Alligator FT
Výhra 17 Prohra 7 Remíza 0

Historie zápasů

Historie zápasů
Výsledek Soupeř Událost Metoda Kolo Čas
Výhra Pavel Gordeev ACA 134: Bagov vs. Koshkin 17. prosince 2021 Deci (Unanimous) 3 5:00
Prohra Lom-Ali Nalgiev ACA 127: Albaskhanov vs. Kerefov 28. srpna 2021 Subm (Rear Naked Choke) 3 2:18
Prohra Rashid Magomedov ACA 120: Froes vs. Khasbulaev 26. března 2021 Deci (Split) 3 5:00
Výhra Herdeson Batista ACA 115 13. prosince 2020 Deci 3 5:00
Prohra Eduard Vartanyan ACA 110 5. září 2020 Deci (Split) 3 5:00
Výhra Viskhan Magomadov ACA 104 21. února 2020 Subm (Rear Naked Choke) 1 3:39
Prohra Magomedrasul Khasbulaev ACA 94 30. března 2019 Deci (Unanimous) 3 5:00
Výhra Lom-Ali Eskiev ACB 89: Krasnodar 8. září 2018 Deci (Majority) 3 5:00
Prohra Murad Machaev ACB 86: Raisov vs Balaev 5. května 2018 Deci (Unanimous) 3 5:00
Výhra Taigro Costa ACB 80: Burrell vs. Tumenov 16. února 2018 Deci (Unanimous) 3 5:00
Výhra Akop Stepanyan ACB 57: Payback 15. dubna 2017 Subm (Kimura) 3
Výhra Carlos Alexandre da Costa ACB 50: Stormbringer 18. prosince 2016 Deci (Unanimous) 3 5:00
Výhra Abdul-Rakhman Temirov Absolute Championship Berkut 43: Battle on Sura 20. srpna 2016 Subm (Rear Naked Choke) 3 4:48
Prohra Marat Balaev Absolute Championship Berkut 31: Magomedsharipov vs. Arapkhanov 9. března 2016 Deci (Unanimous) 3 5:00
Prohra Zabit Magomedsharipov ACB 20: Berkut Cup 2015 - Stage 5 14. června 2015 KO/T (Arm Injury) 2 3:57
Výhra Marcelo Rojo ACB 15: Berkut Cup 2015 - Stage 2 21. března 2015 Subm (Rear Naked Choke) 1 4:51
Výhra Dzhihad Yunusov Oplot Challenge 102: USSR Championship - Stage 27 26. září 2014 Subm (Kimura) 2
Výhra Rakhim Turkmenov Arashukov Cup 2 23. června 2014 Subm (Armbar) 1 1:30
Výhra Akhmed Mirzaev Octagon Fighting Sensation 1: Birth Of Heroes 11. května 2014 Subm (Rear Naked Choke) 1 1:58
Výhra Ermek Tlauov ACB 5: Berkut Cup 2014 - Stage 5 6. dubna 2014 Deci (Unanimous) 2 5:00
Výhra Dzhihad Yunusov ACB 2: Berkut Cup 2014 - Stage 2 9. března 2014 Subm (Rear-Naked Choke) 2 1:12
Výhra Vasiliy Voytehovich Oplot Challenge 93: USSR Championship - Stage 19 21. prosince 2013 Subm (North-South Choke) 1 1:16
Výhra Vladislav Stepanov President's Cup Of Kabardino-Balkaria 2013: Stage 1 10. března 2013 Subm (Rear-Naked Choke) 1 2:03
Výhra Daniyal Aselderov Oplot Challenge 28: Team Oplot vs Alligator FT 19. ledna 2013 Subm (Rear-Naked Choke) 3 4:30

Články o bojovníkovi