Niko Puhakka

Lightweight 71 kg
Původ: Finsko Věk: 42 let Výška: 178 cm Klub: Espoon Kehahait
Výhra 30 Prohra 21 Remíza 0

Historie zápasů

Historie zápasů
Výsledek Soupeř Událost Metoda Kolo Čas
Výhra Jani Ridasmaa NFC Fight Night 2 27. května 2017 Deci (Unanimous) 3 5:00
Prohra Ioannis Palaiologos Carelia Fight 12 10. září 2016 Technical KO 1 1:03
Prohra Ioannis Palaiologos Carelia Fight 12 10. září 2016 KO/T 1 1:03
Výhra Viktor Tomasevic NFC Fight Night 1 28. května 2016 Deci (Split) 3 5:00
Prohra Murad Machaev Fight Nights Global 29: Battle Of Moscow 18 20. prosince 2014 KO/T (Punches) 2 4:31
Prohra Adrian Zielinski PLMMA 32: Warmia Heroes II 10. května 2014 Deci (Unanimous) 3 5:00
Prohra Alexander Butenko M-1 Challenge 45: Smoldarev vs. Delija 28. února 2014 Deci (Unanimous) 3 5:00
Prohra Mairbek Taisumov M-1 Challenge 40: Battle in the Mountains 2 8. června 2013 KO/T (Doctor Stoppage) 1 1:33
Výhra Berrie Bunthof Fight for Glory - First Round 6. dubna 2013 Submission (Arm-Triangle Choke) 2 4:41
Prohra Musa Khamanaev M-1 Challenge 37: Khamanaev vs. Puhakka 27. února 2013 Deci (Unanimous) 5 5:00
Výhra Maxim Shtepenko Draka MMA: Governor's Cup 11 24. listopadu 2012 Deci (Unanimous) 3 3:00
Prohra Yoshiyuki Yoshida Fight Festival 32 13. října 2012 Subm (Guillotine Choke) 3 10:00
Výhra Sebastien Garguier CF 8 - Carelia Fight 8 1. září 2012 Decision 3 5:00
Výhra Arsen Shabanov Draka MMA: Governor's Cup 7 26. května 2012 Deci (Unanimous) 3 3:00
Výhra John Gunderson FF 31 - Fight Festival 31 1. října 2011 Decision 3 5:00
Výhra Manuel Garcia Cage 15 - Powered by Reezig 29. dubna 2011 Submission 1 3:00
Výhra Maciej Gorski KSW 15: Modern Gladiators 19. března 2011 Subm (Arm-Triangle Choke) 2 3:20
Výhra Ivica Truscek FF 29 - Fight Festival 29 31. ledna 2011 Submission 1 1:08
Prohra Luiz Azeredo FF 28 - Fight Festival 28 16. října 2010 Decision 3 5:00
Výhra Danny van Bergen KSW 14: Dzień Sądu 18. září 2010 Deci (Unanimous) 2 5:00
Výhra Borys Mankowski KSW 14: Dzień Sądu 18. září 2010 Subm (Anaconda Choke) 2 3:59
Výhra Artur Sowinski FF - Fight Festival Goes Kaisaniemi 16. června 2010 Decision 3 5:00
Prohra Marcus Aurelio FF 27 - Fight Festival 27 13. března 2010 Submission (Rear-Naked Choke) 2 2:40
Výhra Johnny Frachey Shooto Finland - Helsinki Fight Night 28. listopadu 2009 Decision 3 5:00
Výhra Brian Geraghty FF 26 - Fight Festival 26 17. října 2009 Decision (Unanimous) 3 5:00
Výhra Yanko Yanev M-1 Challenge 17: Korea 4. července 2009 KO/T (Punches) 1 2:16
Prohra Renato Migliaccio M-1 Challenge 16: USA 5. června 2009 Subm (Armbar) 1 4:18
Prohra Bendy Casimir FF 25 - Fight Festival 25 14. března 2009 Submission 2 1:35
Výhra Makhtar Gueye M-1 Challenge 10: Finland 26. listopadu 2008 Deci (Unanimous) 3 5:00
Výhra Erikas Petraitis Fight Festival 24 20. září 2008 Deci (Unanimous) 3 5:00
Prohra Mikhail Malyutin M-1 Challenge 4: Battle On The Neva 2 27. června 2008 Subm (Rear-Naked Choke) 2 3:16
Výhra David Martinez M-1 Challenge 3: Spain 31. května 2008 Subm (Kimura) 1 3:47
Výhra Jong Man Kim M-1 Challenge 2: Russia 3. dubna 2008 Subm (Triangle Choke) 1
Prohra Erikas Petraitis Bushido FC: Hero's 2007 10. listopadu 2007 Subm (Guillotine Choke) 2 2:55
Výhra Furdjel de Windt FF 22 - Fight Festival 22 22. září 2007 Decision 3 5:00
Prohra Ulas Aslan FF 21 - Fight Festival 21 17. března 2007 Submission 3 0:44
Výhra Arunas Jurgelenas FF 20 - Fight Festival 20 3. února 2007 Technical KO (Cut) 2 1:55
Prohra Valdas Pocevicius Fight Festival 14 9. dubna 2005 TKO 1 0:55
Prohra Valdas Pocevicius Fight Festival 14 9. dubna 2005 KO/T 1
Prohra Valdas Pocevicius Fight Festival 14 9. dubna 2005 KO/T 1
Prohra Aleksandr Sukhonosov Fight Festival 13 28. února 2005 KO/T 2 2:40
Prohra Petras Markevicius The Cage Vol. 1 - First Time in Finland 2. října 2004 Submission (Triangle Choke) 1 3:53
Prohra Gegard Mousasi FF 11 - Fight Festival 11 11. září 2004 Submission (Rear-Naked Choke) 2 2:17
Výhra Roman Dabolinsh Kamppailuilta - Kamppailuilta 23. dubna 2004 Technical KO (Corner Stoppage) 1 2:49
Výhra Valentin Siouljine FF 9 - Fight Festival 9 20. října 2003 Disqualification (Method DQ) 3 1:40
Výhra Sergey Haritonov FF 8 - Fight Festival 8 1. září 2003 Submission 1 4:30
Výhra Danila Veselov FF 6 - Fight Festival 6 20. ledna 2003 Decision 2 5:00
Výhra Roman Vanicky NOTG 17 - Night of the Gladiators 17 5. prosince 2002 N/A 0:00
Výhra Roman Bagirov FF 5 - Fight Festival 5 2. září 2002 Decision 2 5:00
Výhra Jani Jarvenpaa TF 1 - Tammerfight 1 18. května 2002 TKO 2 4:06
Výhra Jouni Nyman EKH - National Vale Tudo Competition 21. dubna 2002 TKO 1 0:42

Články o bojovníkovi