Nikolai Onikienko

Light Heavyweight 92 kg
Původ: Rusko Výška: 183 cm Klub: Red Devil Sport Club
Výhra 16 Prohra 15 Remíza 0

Historie zápasů

Historie zápasů
Výsledek Soupeř Událost Metoda Kolo Čas
Prohra Jan Blachowicz WAFC - World Absolute FC 24. června 2010 Submission (Rear-Naked Choke) 2 2:32
Prohra Jan Blachowicz MFP: Volga Cup 2010 23. června 2010 Subm (Rear-Naked Choke) 2 2:32
Prohra Raphael Davis MFP: Mayor Cup 2010 29. května 2010 Subm (Armbar) 1 3:40
Výhra Shamil Vajsurov MFP: Russian Championship 2010 13. února 2010 KO/T (Punches) 1
Výhra Valentijn Overeem UG 11 - A Decade of Fights 17. října 2009 Technical KO 1 0:40
Prohra Krzysztof Kulak KSW Eliminacje 2 29. března 2008 Deci (Unanimous) 2 5:00
Výhra Krzysztof Kulak FS - Fite Selektor 13. března 2008 Decision 2 5:00
Prohra Michael Knaap LOTR - Schilt vs. Guelmino 12. ledna 2008 TKO 0:00
Prohra Yuji Sakuragi MFP: Mayor Cup 2007 26. května 2007 Deci (Unanimous) 2 5:00
Prohra Milco Voorn MFP: World Championship 2006 20. května 2006 KO/T (Broken Nose) 1 2:08
Výhra Sergei Khamazyuk MFP: World Championship 2006 20. května 2006 Submission 2 0:39
Prohra Evgeni Lotin FEFoMP - Mayor Cup 2005 30. dubna 2005 Technical KO 1 2:14
Výhra Aial Slobochkov FEFoMP - Mayor Cup 2005 30. dubna 2005 Technical KO 1 0:33
Výhra Roman Sukoterin MFP: Mayor Cup 2004 5. června 2004 KO/T (Punches) 1
Výhra Gela Getsadze MFP: Mayor Cup 2004 5. června 2004 Subm (Guillotine Choke) 2 1:13
Prohra Rodney Glunder Durata World Grand Prix 2003: Stage 2 10. srpna 2003 Deci 3 5:00
Výhra Rory Prazak Durata World Grand Prix 2003: Stage 2 10. srpna 2003 KO/T (Punches) 1
Výhra Shamil Abramov Legion Fight: Black Sea Cup 2003 (Stage 2) 18. května 2003 Deci (Unanimous) 2 5:00
Prohra John Dixson IAFC: Russia vs. USA 11. května 2003 KO/T (Exhaustion) 2
Prohra John Dixson IAFC: World Championship 2003 15. března 2003 Subm (Armbar) 2 4:04
Výhra Alexei Kudin IAFC: Russian Championship 2003 21. prosince 2002 Decision 0:00
Výhra Alexei Kudin IAFC: Russian Championship 2003 21. prosince 2002 Deci (Unanimous) 3 5:00
Výhra Alexander Chumakov IAFC: Russian Championship 2002 17. dubna 2002 Meth (Method) 0:00
- Taisul Uzdenov IAFC: Russian Championship 2002 17. dubna 2002 N/A 0:00
- Rustam Tatorkhanov IAFC: Russian Championship 2002 17. dubna 2002 N/A 0:00
Výhra Romazi Korkelia IAFC: Eurasian Championship 2002 16. února 2002 Disq (Eye Gouging) 1
Prohra Viktor Mileshkin IAFC: Eurasian Championship 2002 16. února 2002 Submission (Rear Naked Choke) 1 0:00
Výhra Sergey Nechesov IAFC: Eurasian Championship 2002 16. února 2002 TKO 1 0:00
Prohra Yka Leino M-1: Russia vs. The World 2 11. listopadu 2001 Subm (Armbar) 1 2:10
Prohra Dave Dalgliesh M-1: Russia vs. The World 1 27. dubna 2001 KO/T (Punches) 1 9:58
Prohra Andrei Semenov M-1: World Championship 2000 11. listopadu 2000 Subm 1
Výhra Alexandr Sokov M-1: World Championship 2000 11. listopadu 2000 Subm 1
Výhra Vasily Krilov Legion Fight: Black Sea Cup 2000 (Stage 1) 19. srpna 2000 Deci (Unanimous)

Články o bojovníkovi