Nikolay Baykin

Featherweight 62 kg
Původ: Rusko Věk: 27 let Výška: 170 cm Klub: Strela Team
Výhra 19 Prohra 13 Remíza 1

Historie zápasů

Historie zápasů
Výsledek Soupeř Událost Metoda Kolo Čas
Prohra Chayan Oorzhak ACA Young Eagles 27 25. června 2022 Deci (Unanimous) 3 5:00
Prohra Nikolay Prismakov Hardcore FC 13 11. listopadu 2021 Deci (Unanimous) 3 5:00
NC Toktobolot Tashtanbek OSE Professional: Kursk Battle 3. července 2021 Ends 1 5:00
Prohra Walter Pereira Jr. ACA 119: Frolov vs. da Silva 12. března 2021 Subm (Choke) 2 4:45
Výhra Zubair Kurbanov Oplot FC 111 22. listopadu 2020 KO/T (Knee and Punches) 1 1:55
Výhra Hurshid Hudret FFC: Road Fighter 16 8. listopadu 2020 KO/T 1 2:16
Výhra Kamil Rajabov Two Headed Eagle Cup: Grand Prix Finals 21. prosince 2019 KO/T (Punches Referee stoppage) 1
Výhra Mansur Mizaev SFC 10. března 2019 KO/T (Punches) 1 3:38
Prohra Ali Yousefi Fight Nights Global 85 30. března 2018 Deci (Unanimous) 3 5:00
Prohra Jiacai Zhang WLF W.A.R.S. 16 22. července 2017 KO/T 2
Výhra Vladimir Alekseev Fight Nights Global 69: Bagautinov vs Nobre 30. června 2017 Deci (Unanimous) 3 5:00
Výhra Yerboli Asinahen WLF W.A.R.S. 14 20. května 2017 Subm (arm tringle) 1 1:30
Prohra Pingyuan Liu WLF W.A.R.S. 12 11. března 2017 Subm (Arm bar) 2 2:49
Výhra Chao Wang WLF W.A.R.S. 10 26. listopadu 2016 KO/T 1
Výhra Jingjia Wang WLF E.P.I.C. 9 24. října 2016 KO/T 2 2:02
Prohra Yafei Zhao WLF E.P.I.C. 7 20. srpna 2016 Deci (Unanimous) 3 5:00
Výhra Zemin Cui WLF E.P.I.C. 4 28. května 2016 Subm (armbar) 1 1:53
Prohra Artur Bagautinov Fight Nights Global 46: Kudin vs. Mokhnatkin 29. dubna 2016 KO/T (Punches and Elbows) 2 2:25
Remíza Beno Adamia ACB 21: Young Eagles 1 29. srpna 2015 Ends (Majority) 3 5:00
Prohra Xavier Alaoui Oplot Challenge 110: Moscow Challenge 6 23. května 2015 Deci (Unanimous) 3 5:00
Výhra Sumyan Nastinov Fight Nights Global 33: Cup Of Moscow 2015 21. března 2015 Subm (Rear Naked Choke) 1 3:33
Prohra Aren Akopyan Fight Alliance: Gladiator Fighting 1 5. dubna 2014 Deci (Unanimous) 2 5:00
Výhra Andrey Panin R.O.D: Shield And Sword 5 19. prosince 2013 Subm (Guillotine Choke) 1 1:35
Výhra Tengiz Haltyan Fight Riot: Ivanovo Cup 2013 26. října 2013 Subm (Armbar) 2
Výhra Stanislav Semenov Octagon Fight Club 3 29. června 2013 Subm (Triangle Choke) 2 2:45
Prohra Valentin Ovsyannikov White Rex: Warrior Spirit 18 30. března 2013 Deci (Unanimous) 3 5:00
Prohra Valentin Ovsyannikov White Rex: Warrior Spirit 18 30. března 2013 Decision 3 5:00
Výhra Eskander Osmanov Octagon MMA Warriors 2013 21. února 2013 KO/T (Corner Stoppage) 3 4:07
Výhra Pavel Kirksov Corona Cup 30 27. října 2012 Subm (Armbar) 1 1:50
Výhra Ilya Terekhov Corona Cup 22 2. března 2012 Subm (Armbar) 1 3:00
Výhra Ilya Krylov Corona Cup 20 17. února 2012 Subm (Rear Naked Choke) 1 3:05
Výhra Sergey Khvorikov Corona Cup 3 21. října 2011 KO/T (Punches) 2 3:00
Výhra Mikhail Kalinchuk WPFL: Panfight Championship 3 24. září 2011 N/A
Prohra Vladimir Skachkov WPFL: Panfight Championship 2 26. srpna 2011 N/A

Články o bojovníkovi